865 Shares 7902 views

Offroad strojenie UAZ „bochenek”

Pomysłem na Uljanowsk Automobile Plant, UAZ „bochenek”, prawie zawsze poddawane jakimkolwiek tuningu. Często przerobienie furgonetkę pod ATV. Wszystko, co musisz zrobić, to tylko fantazja i trochę pieniędzy. W tym artykule dać przykład jak zrobić off-road strojenia UAZ „bochenek”.

Zmień wygląd

Najczęściej proces ten zaczyna się od malarstwa. To bardzo proste – wystarczy wybrać odpowiedni kolor i wypełnić wzór, w którym wszystkie odcienie kontury będą wyświetlane. Pożądane jest, aby był to khaki airbrush styl. Warto również zauważyć, że proces (malarstwo) nie jest oryginalny na używane samochody dostawcze. Po 5-6 latach na odwrocie każdego „Uljanowsk” istnieją różne rdzą i korozją. Dlatego przed malowaniem powinny być starannie leczyć je za pomocą specjalnego płynu i zagruntować. Dopiero potem można przystąpić do malowania pracę.

wybór opona na UAZ minivan „bochenek”

Tuning off-road zawsze zawiera kadrowych opony samochodowe zaprojektowane specjalnie do jazdy po nierównym terenie. W większości przypadków właściciele wybrany 33. gumy. Ale nie zapominaj, że ciało z samochodu musi być podniesiony przez 9-10 centymetrów powyżej ramy lub koła po prostu nie pasuje do łuku. Tuning UAZ „bochenek” można zrobić bez tej procedury. Aby to zrobić, należy wybrać koła o standardowej średnicy, ale możliwe jest, że oni również nie vlezut w Arches (opony off-road są zawsze szeroko). Chociaż, patrząc na dzisiejsze zakresu opon, jest możliwe, aby podnieść żelazo siebie dokładnie to, czego potrzebują, i bez żadnych zmian strukturalnych w kabinie.

UAZ „bochenek”: Tuning salonu

Obraz wnętrza furgonetki, oczywiście, jest uderzająca w jego „ultra-nowoczesny”. Jego konstrukcja pozostała gdzieś w latach 70-tych ubiegłego wieku. Jest oczywiste, że dzisiejsze warunki będzie taki kształt kabiny jest wyraźnie nieaktualne. Dlatego kierowcy są przeprojektowanie całego wnętrza urządzenia. Wnętrze strojenie UAZ „bochenek” obejmuje całkowitą wymianę foteli na nowsze i bardziej komfortowe, zaktualizowaną desce rozdzielczej i izolacji akustycznej wokół obwodu furgonetki. Jeśli chodzi o pierwszy element, to tutaj najlepiej jest wybrać krzesło z importowanych samochodów. Drugi element może być całkowicie zmienione, ale tylko w celu zastąpienia elementów złącznych. Ze względu na to jazda „bochenek” nie będzie towarzyszył stały pisk i grzechotka. Izolacyjność akustyczna na później też nie powinno być opóźnione. Offroad strojenie UAZ „bochenek” praktycznie nie jest bez izolacji akustycznej, ponieważ hałas i wibracje w kabinie bardzo nudzić wielu kierowców. Nawiasem mówiąc, głównym źródłem problemu jest silnik. Znajduje się pomiędzy przednimi siedzeniami, a jak wygłuszających materiał zakład produkcyjny polega na umieszczeniu dużą tarczę pokrytą konwencjonalnych opcje kolorów, co w praktyce jest bardzo, bardzo nieefektywne.