236 Shares 2806 views

Najlepsze zawody dla dziewcząt

Każda ze stron, strona korporacyjna, nawet tylko rodzinne wakacje w małym kręgu nie są bez zabawy i gier. Są to zawody dla dziewcząt, chłopców, par, konkursy dla zakochanych – w zależności od was może stworzyć niepowtarzalny i bardzo zabawny scenariusz wakacyjnych tematów. Staraliśmy się wybrać najbardziej udane zawody dla dziewcząt. Wybór zostanie podzielone na kategorie według tematów stron.

Konkursy dla kobiet 23 lutego

„Deklaracja Love”

Każda dziewczyna jest podany papier, nożyczki, papieru i kleju. 5 minut od państwa członkowskie powinny obniżyć swoje tytuły gazet i daty poszczególnych słów, tak aby oryginalny – deklaracja miłości do mężczyzn. Ustal wolę zwycięzca, oczywiście, sympatię publiczności.

Konkursy dla dziewcząt na Walentynki

„Wróżenie z chusteczką”

Aby przeprowadzić ten komiks wróżby potrzebę, zgadliście, chusteczkę. Bierze go tak, że wszystkie części zostały zaciśnięte w dłoni. Człowiek zajmuje jeden róg, ona wybiera drugą, obaj ciągnąć każdy na ich obszarze. Gdyby pociągnął za przeciwległych rogach chusteczką, a następnie trójkąt – to nie jest współczucie. Dziewczyna całuje faceta w policzek. Jeśli facet i dziewczyna wyciągnął sąsiednie narożniki, chusteczka została uformowana w prostokąt – więc nie ma miłości, a ona nadal grać.

"The Perfect Man"

W celu przeprowadzenia tego konkursu trzeba wstępnie wycięte z czasopism sylwetki mężczyzn, pokroić na kilka dużych kawałków i wymieszać.

Uczestnicy muszą trzymać się razem z oddzielnych elementów wizerunku „idealnego” człowieka. Wygrywa najbardziej harmonijną i oryginalną collage.

Konkursy dla kobiet 8 marca

„Krajobraz Wiosna”

Aby przeprowadzić tę grę trzeba papieru i atramentu. Jedna z dziewczynek być zawiązanymi draw wiosnę krajobraz. Aby to zrobić, drugi harcerek, opowiada gdzie prowadzić za rękę, że remis, który zanurzyć pędzel. Para, która otrzymała oryginalne sprężyny wzór – wygrywa.

„Pani z urzędu”

Dziewczyny są zaproszeni do konkurowania w sferze gospodarczej: jak gotować kanapki i kawę w biurze bez pomocy sztućców?

Do konkursu muszą chleb, kiełbasa, ogórek, kubki, torby z kawy rozpuszczalnej i cukru. Uczestnicy muszą użyć wyobraźni i zręczności, jak to możliwe, aby przygotować piękne kanapki i pyszną kawę za pomocą papeterii. Na przykład, kiełbasy może być cięty linii i pustą długopisu miesza się cukier w filiżance.

Konkursy dla dziewcząt – wszelkie wakacje

„Łuki”

Wybrane kilka zespołów – dwie dziewczynki i jeden chłopiec w każdej. Dziewczynki z zawiązanymi oczami. Najpierw musi związać łuk trzy we wszystkich miejscach na faceta. A drugi – to znalezienie tych wstążek na faceta i untie. Zwycięża drużyna, która najszybciej wiązanej i niewiązanej łuki.

„Prawdziwa księżniczka”

W starym starej baśni to zostało opisane świetny sposób, aby określić najbardziej realne wszystkim. Pamiętaj? Tylko jeden z grochu pod stertą kołder – i tylko wrażliwa księżniczka w stanie go wykryć.

W tej konkurencji musimy fasolinki, groch i ciała stałe. Krzesło musi być rozszerzona różnych ziaren, przykryć ściereczką. Dziewczęta z kolei siedzieć na krześle i zgadnij ile fasola i groch. Zwycięzcą jest ten, kto nazywa właściwego numeru. Była honorowo wyróżniony koronę i tytuł łagodnym dzisiaj księżniczki.

Cóż, w końcu, jedną radę: aby uniknąć psuje nastrój i urazy oraz konkursy dla kobiet powinny być zawsze miły i taktowny, aby uniknąć kłopotliwych sytuacji. Następnie uczestniczyć w nich będzie chętnie iz radością, a wrażenia z imprezy są bardzo pozytywne.

Powodzenia i dobry nastrój!