184 Shares 4942 views

Najbardziej nietypowe festiwale: opis, historia i ciekawostki

Nietypowe święta wynaleziony w różnych krajach w celu dywersyfikacji życie ludzi w jasnych kolorach. Pozwalają zapomnieć o tradycji narodowych, promowanie rozwoju optymizmu, często zjednoczyć narody. Jaki rodzaj celebracji można nazwać najbardziej oryginalne?

Dzień czerwony. Niderlandy

Nie możemy powiedzieć o niezwykłym Flashmob, która odbyła się w Bredzie (Holandia), wymieniające niezwykłych festiwali na świecie. Od kilku lat teraz szczęśliwymi posiadaczami rudych włosów przybywa do Holandii, aby bawić się z ich własnego gatunku. Tradycyjnie, ta oryginalna święto obchodzone jest w pierwszym miesiącu jesieni.

Dzień czerwony. Kto to wymyślił? Wiemy, że ten zaszczyt należy do artystów mieszkających w Bredzie. Pewnego dnia postanowił stworzyć obraz, w którym ogromna ilość czerwonych włosach ludzi będzie pokazany. Pomysł artysty spotkała się z entuzjazmem zgodził się pozować do więcej niż 150 osób. W rezultacie, uroczyste spotkanie posiadaczy czerwone loki zaczęły być przeprowadzane co roku.

Festiwal ognia, Szkocja

Wiele niezwykłych festiwali świata odbywają się w celu zapewnienia, że ludzie nie zapomnieć historię swojego kraju. Festiwal Ogień, który odbywa się w Szkocji pod koniec stycznia, należy do tej kategorii.

W pierwszym roku Szkoci stada do Edynburga każdego roku, aby uczcić pamięć o naszych przodkach. Są odziani w stroje plisowany podobnych do tych, w których wiele wieków temu Zastosowano starożytnych Skandynawów. Także ludzie stworzyć układ statku, przedstawiający statek należącej do Wikingów. Zaskakujące jest to, że jego długość wynosi zwykle około dziesięciu metrów. O wyznaczonej godzinie wykonane uroczysta procesja ze statkiem, zapalił ogień pochód tysięcy pochodni.

zalotników konkurencji. Republika Nigru

Jakie inne nietypowe wakacje? Oferuje on takiego, a Republiką Nigru. Na przykład, niezamężne panie plemię Vudabe regularnie organizowane narzeczona, która jest aktualnie wybrany stajennych. Rola wnioskodawców są niezamężne młodych mężczyzn, którzy są odziani w jasne stroje, makijaż i zrobić samemu bawić „jury” z pieśniami i tańcami.

Trzeba też wspomnieć wymagania dla zawodników. Człowiek, który chce uczestniczyć w festiwalu, być wysoki i szczupły, pokazać wytrzymałość. Oceniano także zęby wnioskodawców, lub raczej ich biel. Co ciekawe, karłowate mieszkańców plemienia mogą wziąć udział w konkursie, jeśli umieścić na masową nakryciu głowy. Zęby są często bielone z czarnej „szminka”, który kolor warg.

Święto nagich mężczyzn. Japonia

Oczywiście, lista, która zawiera niezwykłe święta, nie kończy. Święto nagich mężczyzn, które tradycyjnie odbyły się w Japonii, a to jest niemożliwe, aby nie dołączyć. Uczestnicy uroczystości strzelać niemal wszystkie ubrania, odziani w przepaski biodrowe. W tej formie, Japończycy wysłany do świątyni.

Zabawa zaczyna się, gdy przychodzi procesja do świątyni. Tradycja mówi, że ksiądz w tłum rzucił amulet. Oczywiście, natychmiast rozpocząć walkę o maskotki. Japończycy nie wątpię, że zwycięzca, którym udało się zawładnąć amuletu, aby stać się ulubieńcem losu.

Walki pomidorowym. Hiszpania

Nietypowe święta są popularne w Hiszpanii. Na przykład, można nazwać szczęśliwym turyści, którym udało się odwiedzić ten kraj pod koniec sierpnia. To było w tym czasie w hiszpańskim mieście Bunol wykonywane bardzo oryginalną uroczystość.

Głównym wydarzeniem festiwalu odbywa się na centralnym placu. Goście festiwalu rzucić na siebie rozgniecionych pomidorów, które są zarezerwowane z wyprzedzeniem. Spektakl jest naprawdę godny uwagi, jako uczestnicy pomidor bitew, tysiące ludzi.

Jakie są nietypowe wakacje letnie

Czerwiec, lipiec i sierpień – miesiąc, hojny dla różnych uroczystości. Co może przypomnieć niezwykłe letnie wakacje? Międzynarodowy Dzień drutach jest obchodzony corocznie w dniu 11 czerwca. Triumf odbywa się w wielu krajach świata.

Szwaczka są w stanie wykazać innym swoje umiejętności. Na targach sprzedaje artykuły gospodarstwa domowego domowej roboty, pamiątki, ubrania. Wpływy na cele charytatywne. lekcje mistrzowskie, które są organizowane na świeżym powietrzu odbywają się także.

Międzynarodowy Dzień Całowanie jest również godne uwagi. Ten niesamowity festiwal obchodzony jest tradycyjnie 6 lipca. Wszyscy ludzie w tym dniu powinno dać innym pocałunki, powitał również kontaktu fizycznego, co rozwiązuje najbardziej śmiały.

Oczywiście, najbardziej aktywnymi uczestnikami obchodów są zakochane pary, które do dziś jest oficjalnie dozwolone, aby dać sobie buzi w miejscach publicznych.

Międzynarodowy Dzień leworęcznych nie może również wspomnieć, nazywając najbardziej niezwykłych festiwali. Uważa się, że pomysł należy do uczestników klubu leworęczny, zorganizowanej w Wielkiej Brytanii. Triumf odbywa się dla ludzi, aby zwrócić uwagę na trudności napotykane przez tych, którzy są słabo kontrolowane prawą ręką. Zabawny spektakl to wydarzenie leworęczny.

w Rosji

Jakie są nietypowe święta w Rosji? Śledź Day, który obchodzony jest corocznie w Kaliningradzie, zdecydowanie należy do tej kategorii. Triumf jest tradycyjnie odbyła się w kwietniu, to żywy organizowane parady. kucharze miłosne święto, którzy są w stanie leczyć ludzi ze specjalnymi daniami z ryb, konkurować w umiejętności z innymi.

Urodziny Rosyjska kamizelka – kolejny niesamowity święto, które, niestety, bardzo niewiele osób wie. On jest uważany za symbol męskości i brutalności, przeprowadzonych w dniu 19 sierpnia.

Zwłaszcza miłość jest triumf mieszkańców Petersburga, ale obserwuje się także w innych miastach. Aby oddać hołd tym przypadku jest proste, wystarczy umieścić na kamizelce i chodzić z przyjaciółmi za pośrednictwem głównych ulic miasta.

lenistwo dzień. Republika Kolumbii

Nietypowe i ciekawe wakacje tam w Kolumbii. Dzień lenistwo jest jednym z nich. Obchodzone jest w kolumbijskim mieście Itagui, którego mieszkańcy są świadomi, jak niezdrowe braku odpowiedniego odpoczynku. Aby zapobiec rozwojowi syndrom chronicznego zmęczenia są ponad 30 lat ten festiwal jest obchodzone.

Leniwy dzień – to czas, kiedy wszyscy Kolumbijczycy mogą poddać się długo oczekiwane wakacje. Mieszkańcy miasta tłumnie na ulice z własnymi leżakami, w jaki sposób na relaks. I są gotowi do wzięcia udziału w imprezach kulturalnych poświęconych wakacje. Jednak ci, którzy wolą siedzieć wygodnie na miękkim leżaku i nic nie robić, większość.

czaszki dzień. Boliwia

Jest mało prawdopodobne, aby znaleźć się na mapie świata krajów, których obywatele są bardziej niż uczcili pamięć przodków, niż to jest przyjęte w Boliwii. Dzień czaszki – święto, podczas którego postanowił przywołać zmarłych krewnych. Dziwnego, że mieszkańcy tego stanu są gospodarstwa czaszki opuścił swoich bliskich w ich własnych domach.

Corocznie odbywają się festiwal, podczas którego szczątki przodków są wystawiane dla wszystkich. Ponadto czaszki ozdobione różnych elementów dekoracyjnych, najczęściej jest to kwiaty. Po tym, szczątki są objęte na cmentarzu. Boliwijczycy szczerze wierzą, że konsekracja czaszek zmarłych krewnych obiecuje szczęśliwą przyszłość dla ich spadkobierców.

Snow Festival. Japonia

Często dzieci są twórcy oryginalnych stron. Na przykład, święto niezwykły dzieci wymyślone przez uczniów szkoły w Sapporo (Japonia). Dla studentów matinee dzieci wzniesionych na terenie szkolnym sześciu figur zwierząt korzystających śniegu jako materiał budowlany.

Stało się to w 1950 roku. Ponieważ gospodarstwa festiwal stał się tradycją. Każdego roku na początku lutego w Japonii są nieporęczne kawałki lodu i śniegu.

Co ciekawe, festiwal jest popularny nie tylko w domu, ale również w wielu innych krajach na całym świecie. Podobna tradycja istnieje w Rosji, ale z rysunku utworzonego śniegu na Nowy Rok.

Jak niezwykłe z okazji urodzin

Urodziny – dzień, kiedy nie jest to konieczne, aby zorganizować tradycyjne spotkania z przyjaciółmi, którzy już znudzony. Niezwykłe wakacje scenariusz będzie zawsze pamiętał. Na przykład, można zorganizować imprezę tematu, z dużym wyprzedzeniem, aby dyskutować z zaproszonymi ubioru i zasad postępowania. Tematy mogą być różne, "Stone Age", "Wyspa Skarbów", "Indyjski kino", "Tropical Paradise", "Disco 80" i tak dalej.

Organizacja sportu – kolejna oryginalna wersja urodziny. Niezwykłe wakacje scenariusz zakłada, że będzie na danym terytorium, gdzie nie ma nic, aby zapobiec homoseksualnych gier. Na przykład, można korzystać z witryny domku lub obozu, w lesie lub nad jeziorem.

Zawody mogą być pojedyncze i zespół, wybór sportu zależy również od gustów urodzin. Można w skoku w dal, rzucanie piłki w gimnastycznym, grać w siatkówkę i piłkę nożną. Najważniejsze – nie zapomnij o nagrody i medale dla zwycięzców.

Uroczysty quest – opcja, która idealnie nadaje się do fanów łamigłówek do rozwiązania. Jako cel wyszukiwania można określić coś od miejsca, w którym obchodzone będzie niezwykłe urodziny. Można również zorganizować wycieczkę z przyjaciółmi w innym mieście z wizytą do najbardziej ekscytującej rozrywki, przejść się. Wreszcie miłośnicy zwierząt są w partii, aby zorganizować jazdę masowej.