863 Shares 3314 views

Gratulacje dla żony od męża na rocznicę oryginalne, zabawne. żona, gratulacje z okazji narodzin dziecka od męża

Mówią, że życie – nie tylko święto. Najczęściej jest to szare dni wypełnione trosk i obowiązków. Ale życie jest w naszych rękach. I każdy dzień może zamienić się w święta, codziennie z życzeniami od męża żona dzień dobry i szczęśliwego nowego dnia będzie w to uwierzyć.

urodziny

Wśród ogromnej liczby świąt urodzin najbardziej pożądane i długo oczekiwana. Jest to związane z oczekiwaniami nowość prezentów i świątecznego nastroju. I aby zapewnić wspaniałe, pozytywne emocje swoją bratnią duszę i siebie, umiłowany należy myśleć z wyprzedzeniem o dary i prezenty.

Ufając relacje w rodzinie, które pomogą poruszać się wybierając prezent. Dlaczego dać niechcianych i bezużyteczną rzecz? A jeśli dodać do obecnych ciepłe słowa i życzenia słodki pocałunek, moja żona będzie zadowolona z wypoczynku.

Najważniejsze – to ładne połączenie niespodzianek, ciepła i emocji.

Gratulacje w prozie

Gratulacje od męża do żony powinny być szczere. Nic nie mogłoby być prostsze i cieplejsze niż gratulacyjny w prozie. Z sercem w ich własnych słów najbardziej tajny życzeń. Kto, jeśli nie wiesz, co jej mąż jego kobieta była szczęśliwa.

pozdrowienia dla żony od męża słowami może tak być.

„Mój drogi. Mam tyle lat wiesz, że stałeś się moim najbardziej kochany człowiek. Życzę prawdziwego szczęścia. Każdy człowiek ma swój własny. Ktoś nie ma wystarczającej ilości 1000 rubli, a ktoś – nowe futro. Co trzeba, wiesz, jest dla niego najlepsze. Obiecuję zrobić wszystko, aby pan był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. "

„Mój ulubiony. Kolejny rok żyliśmy razem. Kocham cię. Niech nowy rok swojego życia przyniesie Ci wiele radości i pozytywnych emocji, niespodzianek i szczęścia. Tak jak poprzednio, dam ci moją miłość i oddanie. Na zawsze twój mąż. "

Lepiej niż jakiekolwiek słowa byłoby prostą frazę: „Kocham Cię”

wieczne teksty

Gratulacje dla żony od męża może być wierszem. Każda kobieta chętnie otrzymać kartę prezent od bliskiej osoby. A jeśli będzie próbował zrobić pocztówkę z rąk, żona to doceni.

Ale nie każdy jest podana talent pisania poezji. Istnieją różne opcje dla zarejestrowanych pozdrowienia tematycznych.

Jesteśmy ze sobą od dawna żonaty.

Wiele lat z wami rodziny.

I prawdę mówiąc,

Rodney nie ty.

Dzisiejsze urodziny

Gratuluję wam,

szczere życzenia

Powiem Ci do gustu.

To był zawsze zadowolony,

Pacjent i zabawy,

Miły, delikatny, umiłowani,

Że zawsze była zdrowa.

***

Szczęśliwy gratulacje urodziny

Piękny żoną.

Życzę dużo radości.

Szacunek i miłość.

Do morza radości

Masz zawsze żył.

I aż do starości

Zamknij byłaś.

Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy

Z drżeniem, zawsze czeka na gratulacje od najbliższych osób. Gratulacje dla żony od męża na rocznicę można wyrazić w prostych słowach lub wiersza. W taki dzień, chcesz coś wzniosłego, delikatny i ciepły. Najważniejsze, że triumf winowajcą odczuwalne w ich szczerość i ciepło.

Jesteś wszystkich krewnych rocznie.

Powiem ci, żona, prawdę.

Dziś chwalebne rocznica.

I muszę pogratulować.

Co mogę znaleźć słów,

Powiedzieć o sile pasji.

Mimo wszystko, życie toczy się – nie ruch pola.

Nie było żal, było szczęście.

Życzę kochasz,

Ogromne, szczery gorąco.

Kiedy twoje oczy widzą,

I znowu ten sam chłopiec.

rocznica ślubu

W dniu rocznicy ślubu każda kobieta czeka na ciepłe słowa miłości. Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie ogień, który po włączeniu ich serca, przyniósł ze sobą dwa sposoby. Czasami proste, szczere słowa są lepsze niż drogie prezenty. To prawda, z biżuterią kobiety nigdy się nie poddawaj.

Chcesz się spotkać o świcie,

I zasnąć w swoich ramionach.

Jesteś najlepszy na świecie.

Ty – moje życie, to – moim szczęściem.

Do was i kocham żyć

Aż do złota ślubu.

Wierzyć, żywić nadzieję, kochać.

Ty – mój kochany człowiek.

Z urodzenia dziecka

Wszyscy ludzie czekają z niepokojem urodzeniu dziecka. Ich żony – słowa wdzięczności i miłości. Gratulacje dla żony po urodzeniu dziecka od męża zapamiętany na długo, trzeba podejść do tego z kreatywności i wyobraźni. To właśnie w tym czasie szczególnie wome emocjonalnie wrażliwy i czuły.

Uwaga lub kartkę z życzeniami z prostymi słowami: „Dziękuję za swojego syna”, „Dziękujemy za córkę” – najprostszy sposób na pogratulować żonę.

Zaskoczyć, można odebrać w oknie szpitala chmurę balonów ze słowami wdzięczności. Zapewni to pozytywnych emocji młodą matkę.

Po wypisaniu ze szpitala gratulacyjny może czekać w domu mama z dzieckiem. Ładnie urządzony pokój, skład kulek pozostanie w pamięci mojej matki i pierwszych zdjęć rodzinnych z dzieckiem.

I dobry nastrój nie opuści więcej niż ty!

Rozcieńczyć szarą codzienność i zapewniają dobre samopoczucie na cały dzień, można wymyślić komiksu gratulacyjnym żony od męża. Śmieszny zabawny wiersz z symbolicznym darem może konkurować z drogich rzeczy.

Odrzućcie wami wszystkimi jego sprawami,

Barszcz, czyszczenie i stiralku.

Usiądźmy przy stole

I uczynić swoje dary.

Po tym wszystkim, masz urodziny.

Ty, moja droga, ja gratuluję.

Chociaż jestem świnią,

Przepraszam za wszystko, co mam, mój drogi.

Zabierz przyjaciół, pójść do kina,

Ile sauna wszystko będzie zadowolony.

Lub oscylować w kasynie.

Zostaw tam całą swoją pensję.

Ty, i nie powiedział ani słowa,

Wszystko będzie wykonywać swoją pracę.

Wystarczy uśmiech i uścisk.

Zasługujesz na dzień wolności.

Jeśli żona jest w porządku, z poczuciem humoru, można zamówić prosty dowcip lub unikalnych efektów specjalnych, łącząc agencji, która specjalizuje się w to (wizyta artystów wezwać policję).

Kobieta godne obchody

Istnieje wiele opcji, że był niezapomniany urodziny ukochanej, jeśli małżonek przygotuje oryginalne powitanie do żony od męża.

Lat mieszka razem czasami chłodzi uczucia. A żeby je rozpalać, dodaj je do ognia, można zaprosić żonę na romantyczną randkę. Kto powiedział, że po ślubie, nie? Każda para ma ulubione miejsce, które jest związane z pozytywnymi emocjami, ulubione potrawy, muzyka, przywraca wspomnienia. Może to być restauracja wędrówka, podróż z miasta na piknik lub na kolację przy świecach w domu.

Tradycyjny bukiet można zastąpić oryginalny: Delicious – z kwiatów lub owoców. Miły i pomocny. To może być obecny osobiście lub dostarczane do domu lub do miejsca uroczystości. Przymocowany jest pocztówka z ciepłe słowa życzeń.

Może to być grono emocji z latające kolorowe egzotyczne motyle że pozostawi uśmiech i wróci na chwilę do dzieciństwa.

Gratulacje dla żony od męża może śpiewać z gitarą lub napisać do swojej ulubionej piosenki w profesjonalnym studiu. Żadna kobieta, obojętny na romans. Każdy zasługuje na uroczystość i wdzięczność.

Aby oryginalny i niezapomniany wszelkie komplementy od męża do żony (na rocznicę lub urodzenia dziecka, Nowy Rok i 8 marca), trzeba sporo – wypełnić go z miłością i ciepłym ogniu. Po tym wszystkim, proste słowa z serca, są droższe niż najcenniejszy z darów.