759 Shares 5671 views

Pomysł na niezapomniany wieczór kawalerski: top 10

W ciągu kilku ostatnich dekad, stało się modne organizować wieczory kawalerskie i panieńskie przed ślubem. Tradycja ta zabawa w przestrzeni postsowieckiej ma pochodzić z krajów zachodnich i skutecznie zakorzenione. Chociaż naiwnością sądzić, że zwyczaj świętowania życia pożegnanie kawalerski pojawił się w nowoczesnym świecie.

tradycje

Jak to się mówi, wszystko jest nowe – dobrze zapomniane stare. Turcy, na przykład z naszych przodków zachowana tradycja jego kawalera pomiaru siły z przyjaciółmi. To w każdym rodzaju sportu lub po prostu kogoś jeść pierogi. To nie jest tak ważne, najważniejsze – panna młoda, aby udowodnić swoją wyższość. Niemcy mają przesąd, że jeśli kawalerem nie jest uszkodzony wszystkich potraw, pan młody będzie w stanie poradzić sobie z dziewicy młodej.

Znacznie ciemniejszy, to wygląda od Francuzów. Dla nich, jeleń – pożegnanie z młodości, woli, a jego rozwiązłe życie. W tym dniu, miłośników żab oczyszczenie musi bezwarunkowo spełniać każdą zachciankę z gości. Amerykanie nie są znacznie różni się od Francuzów. Jeszcze mieli szczęście więcej, na koniec uroczystości wszyscy przyjaciele dają prezenty dla panny młodej. A przede wszystkim – pieniędzy. Kanadyjczycy mają pomysły na kurę obniżonych na wycieczkę do Niagara Falls. Obok tego cud świata istnieje wiele innych atrakcji, w której wszyscy ludzie teraz pójść do tego dnia.

Anglicy pozornie konserwatywnych ludzi i obchodzić uroczystość pożegnania z młodzieżą powinien odpowiednio. Ale nie, wręcz przeciwnie, w ten dzień i puścić „Niech wiatry.” Ale robią to w innych krajach europejskich, jak tam są tańsze, a kobiety, jak im się wydaje, ciekawe.

Bardziej nudny i tradycyjnie z okazji wieczoru kawalerskiego w języku chińskim. Nie oczyszczenie przed goleniem, a potem ojciec przechodzi z rąk do rąk mu trochę pamiątkę. Następnie wszyscy uczestnicy siadają przy stole, trzymając pozostały czas dla nudnych przemówień.

Tradycja w naszym kraju

A co na temat tego wydarzenia odbywającego się w naszym kraju? Zasadniczo Misją organizacji podjęcia przyszłych nowożeńców przyjaciół. Starają się uczynić święto jasny i niezapomniany, a często, w celu przeprowadzenia, by tak rzec, jego życia kawalerem oczyszczenie zaprosić striptizerki. Tak, ta forma zabawy na wieczór kawalerski przez wiele lat pozostał niezmieniony.

Pomysł na wieczór kawalerski striptizerką był używany tak często, stało się nudne. A dzisiaj, przed znajomymi nie jest łatwe, jak się wydaje, zadanie zorganizować udaną jelenia. Ale to tylko na pierwszy rzut oka. Istnieje wiele miejsc i pomysłów zorganizować niezapomniany i co najważniejsze – kulturalną ucztę dla których młodzi nie będą musieli rumienić przed młodej. W tym artykule rozważamy najlepsze pomysły na wieczór kawalerski, zdjęcie niektórych patelnie zostaną przedstawione poniżej.

Tak, to miejsce jest odpowiednie do świętowania? To może być sauna, park rozrywki, paintball. Najważniejsze – aby wiedzieć, co winowajcą jest zainteresowany w tej uroczystości. Zastanów się, jak uczcić pomysły wieczór kawalerski dla lokali i dyskutować. Opracowanie na każdym z nich. Tworzą top 10 ciekawych opcji.

10. miejsce. wędkarstwo

Doskonały wybór dla wędkarzy-fanów, którzy chętnie spędzić dzień lub dwa w towarzystwie mężczyzn na ulubionej rozrywce. Aby to zrobić, trzeba tylko wynająć dom lub przynieść swój namiot (który kocha), zaprosić przyjaciół z kręgu i oczywiście dbać o świątecznym stole.

9 miejsce. paintball

Bardziej odpowiedni dla ludzi mobilnych, którzy lubią sport. Zarezerwować platformę wymaganym czasie – i do przodu. I zakończyć dzień będzie w swoim ulubionym pubie, gdzie zarezerwować stolik z wyprzedzeniem.

8 miejsce. pogoń

Dla miłośników zagadek. W szczególności, można opracować scenariusz uroczystości jelenia. Można to zrobić samemu lub skorzystać z pomocy ekspertów, którzy przemyśleli każdy szczegół i odebrać niezbędne stroje tematyczne.

7. miejsce. sauna

Jak świętować wieczór kawalerski? Pomysł gospodarstwie mogą być bardzo różne. Teraz proponujemy, aby naprawić swoją uwagę na wariant sauny. To, jak się wydawało, świeża tradycja przyszła do nas od naszych przodków. Tylko dopóki narzeczona poszła do sauny i łaźni parowej. Udał się tam jeden nie baw się z dużą ilością znajomych, ale aby zmyć wszystkie stare dzikie życie i zawrzeć nową całkowicie oczyszczone i wolne.

6. miejsce. Sporty ekstremalne – Skydiving

Ale ta opcja jest oczywiście idealny dla miłośników adrenaliny. Ważne jest, aby uzyskać zgodę wszystkich przyjaciół, którzy będą w ceremonii. Istotą festiwalu jest to, że wszystko wzięło w nim udział. A jeśli nadal postanowił skoczyć, to nie będzie po prostu być ostatni dzień „wolności” pana młodego, zostanie zapamiętany na całe życie wszystkich przyjaciół, którzy zostaną zaproszeni do takiego ekstremalnego uroczystości.

A w przypadku, gdy plan ze spadochronem nie pasuje, zawsze można zmienić na inną skrajność, jak jazda na nartach lub snowboardzie. Jest zawsze, nawet najbardziej nieśmiała można przetestować samemu. Ponieważ na różnych stokach zawsze jest roller coaster dla początkujących, jak i zapalonych fanów. A po aktywnym dniu teraz czyhają w jakimś barze, gdzie można napić się piwa lub kieliszek gorącej grzanego wina.

5. miejsce. karaoke

Spędzić wakacje w takim miejscu – jest to dobry pomysł na wieczór kawalerski. Jeśli panna młoda nie jest nieśmiały o swoim chrapliwym głosem i pięknym barytonem, jest możliwość wynajęcia sali w barze karaoke. Nie może on i jego przyjaciele, pić i śpiewać.

4. miejsce. wycieczka

Kto powiedział, że jeleń należy przeprowadzić na dzień przed ślubem? To zdarzenie może mieć kilka dni, lub przynajmniej w weekend przed ślubem. Zaplanować trasę z wyprzedzeniem i pozycji zatrzymania. Możesz iść do domu pana młodego, gdyby nie było tam przez długi czas, a wszyscy uczestnicy mają czasu i ochoty na taką rozrywkę. Inna opcja – aby wycieczka trzydniowa banalne w każdym kraju.

3rd. ekstremalne droga

Wy, młodzi i groomsmen w kilku samochodów udać się w podróż. Bez hoteli efektowne, podróżowanie bez celu. Ale lepiej, oczywiście, pre-Plan szkic o odwiedzanych stronach. Może to być parki rozrywki z najbardziej ekstremalnej rozrywki. To może być przeprowadzona przed zawodami dla wszystkich, a więc określić, kto będzie płacić za wycieczkę drogowego.

2nd. gra

Można wszystko teraz iść do jakiejś elitarnej kasynie miasta. I nie może być ze szklanką whisky i cygara grając w pokera lub ruletkę, aby spędzić noc.

1. miejsce. Home, sweet home …

Cóż, to jest dla ziemniaków kanapie, których nie można uzyskać w dowolnym miejscu. Wziąć piwo, ryby, frytki, czy wszystkie rzeczy, które kocha obchody winowajcą. Nie zapomnij oczywiście o mocnych drinków. I oglądać swoje ulubione gry piłka nożna, boks, golf, koszykówka (w ogóle, wszystko, co firma preferuje) wydawać zabawne i męski.

Wskazówki

Ogólnie rzecz biorąc, mamy rozważyć pomysł na kurę oryginału. Ale wszystko, co trzeba przygotować z wyprzedzeniem. Po tym wszystkim, to nie to samo przedsiębiorstwo w tym samym domu, sauny, klubu lub po prostu drinka i przekąskę. Tak to jest często wszystkie spotkania, które są ograniczone do jakiejkolwiek innej sprawy. Wstępnie trzeba wymyślić imprezie tematycznej. Można wymagać od wszystkich uczestników, aby być w stroju. Zgadzam się z góry, kto będzie wykonywał jaką funkcję. Również z przyjaciółmi starał się wymyślić pre-konkursie, w którym wszyscy goście będą zaangażowane. Pomyśl o pamiątki, które będą symbolem swojej silnej długiej przyjaźni. Nie zapomnij o fotografa. Nie skąpy i uczynić profesjonalnego moderatora. Spędzać czas zabawy, a pamięć pozostanie tego dnia, a co najważniejsze – pokaże, że przyszłej żony.

wspólne świętowanie

Najlepsze pomysły kura dokonaliśmy przeglądu. Mamy nadzieję, że będzie można odebrać coś dla Twojej uroczystości. A co, jeśli pragnienie obu nowożeńcy – wspólne kura i wieczór kawalerski? Pomysł gospodarstwa są bardzo różne. Istnieje wiele z nich. Niektóre z nich są wymienione poniżej:

  • Konkurencja. Zespół chłopców wobec dziewcząt w kąpieli łodzią, na przykład. Losers goście są traktowani do zwycięzców. Lub pływać w pragnieniu – co może być bardziej zabawa?
  • Karaoke. Może być również podzielone na zespoły chłopców i dziewcząt oraz w celu zapewnienia, że każdy, kto perepoet.
  • Klub. Możliwe jest usunięcie takiej instytucji. Aby przygotować z wyprzedzeniem niektóre wideo krótka znajomość nowożeńcy zwracają się do swoich zdjęć dzieci, zabawnych momentów życia razem. To powitanie zostanie zapamiętany na całe życie. Jestem pewien, że ten pomysł na kurę zadowoli znajomym.

Wreszcie, mała

Nie tak samo ważne jak, gdzie będzie obchodzić swoje pożegnanie z jego poprzedniego życia. Najważniejsze, że został on otoczony drogich osób. I pamiętaj, że cokolwiek się pomysł na wieczór kawalerski, tak długo, jak to było bezpieczne i bez konsekwencji dla pana młodego i jego przyszłej żony.