222 Shares 4353 views

Zapomniane święta – Dzień Rewolucji Październikowej

Dzień Rewolucji Październikowej od dawna uważane za święto. Jego obchodzone w dniu 7 listopada. Old Style znaczące wydarzenie miało miejsce w dniu 25 października, ale pierwsze rzeczy pierwsze.


Powstanie, które wydzielały

Wielki Socjalistyczna Rewolucja Październikowa dokonano 25 października 1917. W nocy z 26 października bolszewicy przejęli władzę. Skierowany pretensjonalny powstanie Władimir Iljicz Lenin. Po tym wydarzeniu przez wiele lat w dniu 7 listopada – październik Revolution Day – został uznany za święto narodowe. Rząd postanowił dać obywatelom nie jeden, ale 2 dni wolnego. Odpoczywamy nie tylko siódme miejsce, ale ósmego listopada. Jeśli przed lub po tych dwóch dniach spadł, ludzie oficjalnie spoczął na 3-4 dni. Kochałem to wszystko.

W tamtych czasach nie było takie długie wakacje sylwestrowe dla dorosłych, więc dzień rewolucji październikowej, wszyscy czekają, aby iść spać i nie robić w tym czasie do pracy. Jednak nie każdy mógł sobie na listopad 7th snu od dnia odbyła się demonstracja. Wcześnie rano przyszedł do pracy na swoim stanowisku pracy, wziąć banery, ogromne kwiaty z papieru i podszedł do Placu Czerwonego. Był to siódmy listopada.

Jak w Związku Radzieckim obchodzone święto

Dzień Rewolucji Październikowej odbyła się bawić. W szeregach demonstrantów było słychać żarty i śmiech. Było to ułatwione nie tylko świąteczny nastrój, ale także mocne drinki. Chociaż było surowo zabronione, ale część udało się odeprzeć małą grupę naraz z kolumny wypić trochę alkoholu. Oczywiście, to już na długo przed przybyciem Placu Czerwonego, i zgrzeszył takiego zachowania nie są w większości mężczyźni, a nawet wtedy wszystko.

Picie alkoholu jest nie tylko wykazanie, ale również w domu. Wszakże dzień rewolucji październikowej uznano wielkie święto. Oczywiście, to nie jest Sylwester, ale zakres obchodów przeboju. Gospodyni nie wiele pysznych potraw, w tym śledzia pod futrem Olivier. Przez znaczącym wydarzeniem w przedsiębiorstwach dano rezerwacji wakacji. Zestawy składają się z wędzonej kiełbasy, szynki, słodycze, czerwonego kawioru. W tych dniach, te produkty zostały brakuje, więc dzień rewolucji październikowej – jest to także okazja do jedzenia.

W weekend jesieni osób odwiedziło nawzajem swoje domy, brzmiał uroczysty toasty. To dzień październikowej rewolucji 1917 roku pozwoliły sowieccy ludzie do odpoczynku i świętowania.

7 listopada dzisiaj

W ostatnich latach święto zapomniane. 4-5 znak listopada Dzień Jedności Narodowej. Dokonano tego w tym w celu zapobieżenia ludzi wyraziło niezadowolenie ponieważ brakującego wakacje. I to nie z powodów ideologicznych, ale ze względu na dodatkowym wyjściem jest mało prawdopodobne, że ktoś miałby odmówić. Teraz stała się jeszcze większa. Po tym wszystkim, oprócz wypoczynku na początku listopada, istnieje możliwość, aby nie iść do pracy, a kilka dni na początku stycznia.

Nie wszyscy przestali świętować Dzień Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej. Przedstawiciele partia nadal obchodzone siebie i polityczne figury okresu sowieckiego. Komuniści zorganizowane pokazy, ale teraz już nie na Placu Czerwonym. Działania wakacji, należy najpierw negocjować z rządem, a po zatwierdzeniu wyjść z transparentami. 7 listopada można zobaczyć pisemne sloganów nie tylko komuniści, opozycja jest również aktywowane w ciągu dnia. Jednak procesje są w przeważającej części spokojnie i bez większych incydentów.