438 Shares 6366 views

Kiedy dzień obchodzony przez Vadima nazwa, wartość nazwy i jego właściwości

Ludzie od dawna świadomi efekcie imię postaci, losu i stanowisko osoby w społeczeństwie. Dlatego w dawnych prawosławnych nazywa noworodków imię świętego, w okresie kultu Kościoła, która urodziła dziecko. Wierzono, że w ten sposób dziecko będzie otrzymywać nie tylko patrona, który ma szczególną moc w dniach odpowiadających jej uczczenie, ale odziedziczy najlepsze cechy tego patrona.

Znaczenie Obchody urodzin

W przeciwieństwie do wielu innych, nazwa Vadima obchodzone raz w roku. W dawnych czasach obchodów dnia nie urodził, a ludzie tylko ich obchodził imieniny. W tym dniu prawosławni poszedł do kościoła, modlił się do swego patrona, uhonorował go i poprosił o wstawiennictwo. Dawanie jałmużny potrzebującym, a następnie przy stole bankietowym wziął bliskie gratulacje. Imieniny Vadim obserwowano raz w roku, a ci, którzy mieli szczęście mieć kilka dni anioł mógł świętować wszystkie swoje przyjęcie urodzinowe. Ale co do zasady, nie to zrobić, i zauważył, tylko dzień świętego, który zbiega się z okresem jego urodzin. Obchody urodzin wierni dołączony szczególne znaczenie, ponieważ w tym dniu czują radość komunii do swego patrona.

Vadim: nazwa prawosławny dzień

Obchodzone w dniu 22 kwietnia. Ten dzień jest poświęcony Święty męczennik prawosławia Vadim Perski. W młodym wieku stał się chrześcijaninem, i modląc się w górach w ustronnym miejscu, otrzymał wielki zaszczyt zobaczyć chwałę Boga. Potem zaczął głosić chrześcijaństwo na ziemiach perskich, wraz ze swoimi uczniami. W IV wieku terytorium była rządzona przez króla Sapor, który był zagorzałym pogański i prześladowanych chrześcijan. Rev. Wadim i jego siedem uczniowie raz zajętych prześladowców wiary chrześcijańskiej i wtrącony do więzienia. Były one bezlitośnie torturowany codziennie, aby uzyskać od Męczenników wyrzec Chrystusa i kult ognia. Tortury trwały przez cztery miesiące, a przez cały ten czas Svyaschennomuchenik Vadim był przykładem i wsparcie dla swoich studentów i perskich chrześcijan. I bez zerwania chrześcijan, poganie zabity Vadima i jego uczniów. Wielebny został zamęczony przez miecz. Jak już wspomniano, kult męczennika Kościoła Prawosławnego odbędzie się 22 kwietnia. Ten dzień Vadim. Imieniny uczcić wszystkich ludzi o tej samej nazwie.

Pochodzenie nazwy Vadim

Pochodzenie nazwy jest kontrowersyjna, istnieje kilka wersji. Na jednym z nich, którego nazwa jest perski lub Avestan korzenie i wywodzi się od słowa „wino”, co oznacza „wiatr”, który został uznany w tych narodów symbolem zwycięstwa. Inna wersja opiera się na podobieństwie brzmienia tego słowa Old słowiańskiego „vaditi”, który luźno w tłumaczeniu oznacza „utrudniać” lub „siać niezgodę”. Również słowo „vaditi” można przetłumaczyć jako „wyciągnąć” lub „przyciągają”. Nominalna kalendarz prawosławny ze Starego interpretacji języka słowiańskiego podaje nazwę „oskarżyciel”. W każdym przypadku jest to ortodoksyjna i urodziny Vadim oznakowane zgodnie z kanonami Christian prawosławnych.

Nazwa funkcji

Daje jej właściciel spokojny i przyjazny charakter, dzięki czemu łatwo jest zbieżne z innymi. Co do zasady, losy korzystnego Vadim, gdyż nie określa cele fantomowych i zawsze polegać na ich wytrzymałość. Cichy i niezawodny, staje się dobrym mężem i ojcem, ponieważ urodziny Vadim obchodziła święto swojego patrona odporny Martyr Vadim perskiego. Namiętne deklaracje miłości druga połowa jest mało prawdopodobne, aby poczekać z Vadima, jak jego uczuć, woli zachować dla siebie, ale miłość nie dowodzi słowo i czyn. Nosicielami tej nazwie – charakter, subtelne poczucie piękna, więc w zawodach związanych z kreatywnością, można osiągnąć dobre wyniki.

Nazwa numerologia

W numerologii, nazwa odpowiada liczbie 6. Posiadacze sześć ma atrakcyjny wygląd i bystry umysł, są gotowi użyć aby osiągnąć swoje cele. W młodym wieku są kapryśna i kapryśna, ale z wiekiem, stając się poważnym i odpowiedzialnych ludzi. „Six” – osoby wrażliwe, przyzwoite i miły, ale dyplomacja – nie jest ich mocną stroną, więc właściciele szóstej nazwy często cierpią z powodu swojej prostoliniowości.

Mamy zorientowali się, jaka jest nazwa Vadima, którego nazwa dzień obchodzony jest 22 kwietnia, a teraz nadzieję, że wszyscy, którzy mają kogoś bliskiego, tak zwany, nie zapomnij, aby pogratulować mu z okazji.