188 Shares 3231 views

Dzień komornik w Rosji

Przydatne i ciekawe informacje o jednej z imprez w naszym kraju.


komornik dzień. historia

Komornik zawód jest uważany zarówno nowych i starych. Dzisiaj tylko kilka osób zna historię tego naprawdę trudnej specjalności. Ważne jest, aby pamiętać, że kroniki zawodu zakorzenione w odległej 15 wieku, gdy oprogramowanie systemu władzy wykonawczej ledwie prawodawstwo zaczęło działać. Dzięki reform Aleksandra II, postanowiono odnowić instytucje komorników, którzy w tym czasie istniały już w niemal wszystkich krajach europejskich. Nasz kraj nie powinien pozostawać w tyle (zarówno w jego rozwoju oraz w przypadkach roboczych).

Jednakże, w 20 wieku, historia jest przerwana, podobnie jak w roku 1917 ustawodawca została rozwiązana.

Dzisiaj jest dzień komornik obchodzony jest w całej Rosji.

Przypomnijmy, że komornika – osoba, która stanowi wyzwanie do sądu wszystkich uczestników procesu, a następnie wykonując następujące rozwiązania.

Sytuacja po 1917 roku była dość skomplikowana. Rząd naszego kraju jest tylko dnia 6 listopada 1997 przyjął kolejną ustawę, która regulować stosunki w zakresie wykonywania orzeczeń sądowych, jak również inne (równie ważne) władzy wykonawczej i dokumentów prawnych. Dzięki tej ustawie, zupełnie nowej struktury, a mianowicie komornicy została utworzona na terytorium naszego kraju. Zdaniem ekspertów, ustawa zmieniła się znacząco, a nawet do modyfikacji systemu postępowań egzekucyjnych na terytorium naszego kraju. Do połowy lat 90-tych wszystkie obowiązki powierzone policji. Jednak policja nie zawsze są „doskonale”, aby poradzić sobie z zadaniami przypisanymi do nich dodatkowe obowiązki. W związku z tym eksperci nie zawsze mogą pochwalić przyzwoitymi wynikami w pracy.

Zgodnie z dekretem, Dmitrij Miedwiediew, na przykład, w naszym kraju została ostatecznie ustanowił święto wszystkich specjalistów w tej dziedzinie, a mianowicie – dzień komornika. Dzisiaj, tak znaczący święto obchodzone co roku w dniu 1 listopada.

Przypomnijmy, że przed Dniem komornika zauważyć na 6 listopada. Data ta wiązała się raczej z rocznicą odzyskania przez samą usługę, a nie od czasu jego powstania.

Gratulacje komornik wysyła rocznie w każdej osadzie Prezydent naszego kraju. Wyraża swoją wdzięczność za bezinteresowną i uczciwych pracowników systemu. Szczególnie zasłużonych pracowników za rok Komornik zaszczycony i wyróżniony Orderem Zasługi. Ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że taka praca jest uprawniony nie tylko doskonałej wiedzy, ale także odwagi. Duża liczba przypadków, w których policjanci zginęli w egzekucji.

Zespół pracowników świętować również to święto. Gratulacje od komornika można znaleźć w Internecie, które jest najczęściej wykonywana. Ale lepiej, oczywiście, wymyślić coś własnego. Zwłaszcza jeśli jest to profesjonalny święto dla ukochanej osoby.