615 Shares 6654 views

Urodziny na łodzi – niezapomniane wakacje

Urodziny – to ulubione święto prawie każdego. Goście przyjeżdżają, dawać prezenty, mówią miłe słowa. Co może być lepiej? Dziękuję przyjaciół i rodziny mogą świętować urodziny na łodzi. Traktuj siebie i gości.

zalety

Urodziny na łodzi – to jest świeże powietrze. Wiele zdecydować, aby świętować swoje urodziny w przyrodzie, ale odmówił ze względu na ograniczenia w sprawowaniu i braku komfortu. W lesie lub na bazie turystycznej i wielu innych ludzi, którzy mogliby zawstydzić gości i sprawiają, że czujesz się komfortowo. Świętuj urodziny na łodzi – to tylko spędzać czas z przyjaciółmi. Firm świadczących tę usługę, zazwyczaj można zarezerwować DJ, wiodący, dekoracja święto, w formie bufetu. Wszystko w jednym miejscu. Dostajesz rejs, podczas którego będą mogli cieszyć się naturalnym pięknem. Goście na pewno cieszyć odwrót tradycyjnego świętowania. Jedynym negatywnym – to co chorobę morską muszą powstrzymać się od wizyty w talii.

kategorii cenowej

Wynajem statek w Moskwie odbywa się w wielu firmach, które świadczą usługi dla różnej liczby osób. Zazwyczaj od 10 do 30. W tym przypadku cena wynosi około 5000 rubli za godzinę. To może być wyższe lub niższe, w zależności od komfortu statku. Zatem VIP-łodzie można zrobić ponad 20000 rubli za godzinę. Dla 50 osób cena waha się od 10.000.

Cena ta obejmuje tylko wynajem statku w Moskwie. Wiodącym, posiłek, muzyka i dekoracje nie są wliczone w cenę. W piątek i sobotę do wynajęcia jest droższy.

uroczystość

Jeżeli zamówisz DJ, można mieć pewność, że nie będzie musiał martwić się o muzyce. Po prostu powiedz mi, jakie są twoje preferencje. W swoim arsenale posiada głośniki, lampy, sprzęt dyskotekowy, które pomogą ci poczuć atmosferę klubu. Na wakacje stylizowane potrzeb DJ, będzie on współpracować z wiodącymi i wybrać najbardziej odpowiednią melodię. Przy ograniczonym budżecie można stworzyć muzykę i siebie. Tylko dla takiej dużej powierzchni, jak łódź, trzeba będzie odpowiednie kolumny.

Urodziny na łodzi implikuje prezentera, który ma doświadczenie w pracy z dużą liczbą gości. Kilka dni przed rozpoczęciem wakacji, urodzin jest spotkać się z wybranym mistrza i omówić wszystkie niuanse. Osobisty kontakt jest wymagany: jeśli obchody winowajcą i ołów nie będzie rozwijać relacje, święto można uznać za zepsute. Nie wahaj się odmówić z usług osoby, jeśli nie pasuje. Dobrze, gdy gospodarz i chłopiec urodziny trochę zna lub nie przekroczył na jakimś festiwalu. Popytaj znajomych o swoich najlepszych przyjaciół. Nie zapisuj, to lepiej zapłacić kilka tysięcy, ale to zajmie wakacje zabawa i ciekawy.

Jeśli wybrany motyw dla festiwalu, konstrukcja statku pomogą przekazać właściwą atmosferę. To może być balonów o różnych kształtach, świeże kwiaty i sztuczne, tkaniny, plakaty, flagi, aplikacja. Jednym z nie podołać, więc trzeba szukać pomocy u specjalistów. Poproś, aby stworzyć stoisko z pięknym tle, istnieje goście mogą zdjęcia z wakacji.

Menu może być każdy, niekoniecznie muszą być połączone z motywem świątecznym.

przedmioty

Jeśli chcesz wysyłać urodziny, prawdopodobnie chcą mieć wakacje do zapamiętania. Jest to łatwe do wykonania, jeśli odejście od tradycyjnych idei. Pomyśl o tematach, według której goście mają się ubrać i stworzyć program główny.


• Childhood. Jeśli jesteś już starszy niż 25, wtedy ten motyw będzie odświeżyć pamięć i rzuca uczucie nostalgii za dawnych czasów. Zapytaj znajomych, aby ubierać się w jasne ubrania i śmieszne fryzury warkocz. Wiele osób, jak ten temat, bo nie trzeba kupować drogich sukienek wieczorowych lub koktajl. W menu, dodać śmietanę, bardziej słodki, watę cukrową i ulubione potrawy z dzieciństwa.
• Piraci i marynarze. Podzielić na piratów, którzy opanowali statek i żeglarzy, którzy starają się go uratować. Jest to najbardziej odpowiedni temat na wakacje na łodzi. Uzyskaj gości do pokazania wyobraźnię i znaleźć odpowiedni strój. Wszystkie gry i konkursy mogą opierać się na rozdzieleniu na dwa zespoły.
• Ball. Wyobraź sobie, że jesteś w średniowiecznej piłki. Niech pół wieczoru goście są tańczy powolny taniec, słodki talk, aw drugiej części zaczyna się zabawa i gwałtownie spadać na imprezę 21 wieku.
• Mod. Dotrzeć do najjaśniejszego stroje, fryzury zrobić z polaru i Tańca „boogie-woogie”.
• Animacja. Jaki jest Twój ulubiony animowany? Niech wie o wszystkich gości. Wystarczy spróbować, aby wybrać ten, w którym wiele znaków, że gość nie byli ubrani w identycznych znaków. Dla przykładu: księżniczek Disney kreskówki, Smerfy, Gummi Bears.
• Cinema. To samo można zrobić z filmu. Jeśli nie można wybrać faworyta, poprosić gości, aby ubierać się jak każdy aktor.

Niektóre statki są oryginalnie urządzone według tematu.

łączna wartość

Jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, ile to kosztuje, aby świętować urodziny na łodzi. Po tym wszystkim, istnieje inna liczba gości, Bufet, dekoracjami i innymi dodatkami. Jeśli oczekujesz średnio 30 osób, otrzymasz:

• 5000 rubli za godzinę. Święto trwa około 4 godzin. Okazuje się 20.000 rubli.
• 2000 rubli za osobę za bufet. 30 osób 60000 rubli.
• 5000 statek dekoracji.

Okazało się 85.000 rubli. Dzieje się tak, jeśli nie tworzyć muzykę i zrobić bez jazdy. Z nich cena może być wyższa niż sto tysięcy. Jeśli nie masz czasu, aby organizować, niektóre firmy oferują szeroki zakres usług, który natychmiast obejmuje rejestracyjnych, posiłki i prowadzące.

prezent

Urodziny na łodzi nie ma zaplanować urodzin. Często taki ciekawy wariant obchodów pozy przyjaciół. Hero samej okazji nie zawsze można wszystko zaplanować i odmawia świętować. Ale przyjaciele mogą zrobić miłą niespodziankę dla niego.