831 Shares 2264 views

Jak zrobić trellises dla powojników

Clematis – wspinaczka roślina wieloletnia, jego pędy rosną liany i wymagają wsparcia. Idealny wybór dla tego kwiatu jest stworzenie specjalnego gobelin na nim, on czuje się świetnie i wkrótce zamieni się w ogromny krzak, pokryty kwiatami niesamowite piękno.

Jak zrobić krata dla powojników? Ten kwiat jest koniecznością, jak to będzie wygodny być skręcone łodygi i estetyczny wygląd krzewu będzie doskonała. Clematis dla lepszego dopasowania i nasłonecznionych otwartych przestrzeniach, ale w tym samym czasie na upalne dni wymaga cieniu. Najlepszym rozwiązaniem dla tego zakładu będzie położenie jego części lądowej słońcu, a system korzeniowy powinien być w schronie.

Kratach dla powojników nie jest trudne do wykonania w domu, materiał wybrany dla nich różnorodne, wszystko zależy od wyobraźni. Jeśli chodzi o wielkość pomocy, to zależy od rodzaju i wieku rośliny. Jest on wykonany z drewna, siatki drucianej, wierzbowych gałęzi, lin, prętów zbrojeniowych i, oczywiście, możliwe skonstruowanie trellises dla powojników jako prosty i wersja w eleganckim stylu ażurowej.

Piękna wsparcie dla powojników może być zbudowana z listew drewnianych, ich zapakowanych w linii prostej lub po przekątnej, w każdym rozwiązaniu, powinno być stabilne i trwałe. Drewniane kratach najbardziej imponujący wygląd w projektowaniu krajobrazu, materiał jest odpowiedni z takich drzew jak sosna i świerk. Na początku pracy niezbędnej do budowania silnej wsparcia które przechowuje wszystkie listwy, a następnie wytwarzać prostokątną ramę, w którym przekątna wypełnienia listew drewnianych. Można dokonać połączoną wsparcie na bokach zbudować plac, a środkowy z pastylek.

Bardzo ładny okazać się za krata powojników dokonanych w formie łuku, można użyć i drewna i metalu.

Opcje ścian będzie pasować do kształtu wentylatora, wykonany z drewnianych desek. A także dla powojników mogą budować wsparcie w postaci wigwam, za to może użyć bambusowych tyczek.

Proste i szybkie rozwiązanie do produkcji kratach dla powojników wykorzystają wspólny dolotowy siatki. Aby to zrobić, trzeba zainstalować dwa pionowe słupy i pociągnąć między siatką.

Oryginalny pomysł stać kratach dla powojników zbrojenia. Aby to zrobić, trzy długości pręta i dla stabilności drewniany słup. Wszystkie pręty wbita w ziemię, tworząc, półokrąg i przejście nad sobą w środku, można zainstalować biegun wsparcia, a na skrzyżowaniu przewodu uszczelnienia zaworu. Taka struktura dla roślin wspinaczki będą wyglądać bardzo oryginalnie.

Bardzo piękna altana, ozdobione kręcone kwiat powojnika, w upalne dni jest to wygodne i fajne. Dla komercyjnej hodowli Powojnik wyprostowanej łożyska rozciągniętego drutu, który jest dołączony do pionowych słupków, to nie jest na dłuższą stwierdzenia rośliny, i wspornik jest potrzebne tylko do sesji destylacji.

Krata dla powojników z rękami stworzyć przytulności i komfortu w ogrodzie, ta kompozycja jest organiczny w innym projektowaniu krajobrazu.