320 Shares 5350 views

Wentylacja w mieszkaniu

Nie trzeba dodawać, znaczący i powietrza wentylacyjnego. Tylko w ten sposób można osiągnąć w świeżej pokojowej i normalnym poziomie czystości otworu wlotowego powietrza. Wszystko to sprawia, że jest możliwe, aby dostarczyć powietrza wentylację w mieszkaniu, które mogą być bardzo różnorodne opakowania i dlatego koszt. Najprostsze opcje nie są zbyt drogie. Są to zawory okienne, które mogą być instalowane w jednym z górnej części okna, który pozwala, aby otworzyć dostęp powietrza do pomieszczeń.

wentylatora nawiewu – jest to kolejny przykład prostego systemu, który pozwala na rysowanie w mieszkaniu świeże powietrze. Montaż wentylatora odbywa się przez otwory w ścianach i oknach domów. Uważa się, że pomimo dostępności i prostoty takie systemy jedną istotną wadę: w zimnej porze roku, pomieszczenie jest zwykle dostarczany strumień powietrza o niskiej temperaturze. Można tego uniknąć przez wymuszoną wentylację w mieszkaniu być wyposażona w grzejnik w automatyczny system sterowania, który reguluje moc urządzenia, jak również zabezpieczenia go przed przegrzaniem. Ponadto, układ powinien być wyposażony w filtr, który nie pozwala na spadek w wolnym od kurzu. Systemy takie nie zajmowały zbyt wiele miejsca, więc do mocowania powszechnie używane komorę wentylacyjną.

Wentylacja jest zwykle instalowany w mieszkaniu za pomocą zwartą konstrukcję jednoczęściową, gdzie wszystkie składniki starannie zebrane w dźwiękoszczelnej obudowie. To rozwiązanie konstrukcyjne umożliwia układ wlotowy pozbawić wystarczająco duża ilość wad są nieodłączne w konwencjonalnych systemach składu dokumentów. Niski poziom hałasu i mały rozmiar pozwala im być umieszczone w strefie mieszkalnej, nie tylko dla osobistych balkony.

Ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wentylacja w mieszkaniu podczas procesu montażu obejmuje Wiercenie otworów w ścianach mieszkania, z jego średnica może być 125-200 milimetrów. Specjaliści używane Wiercenie diamentowe , aby go utworzyć. Proces ten wymaga stałego dopływu wody do obracającej się wiertła z diamentowych, który następnie przepływa do dołu wzdłuż ściany. Wokół otworu nieuchronnie mokra plama. Dlatego wentylacja w mieszkaniu musi być zainstalowany w strefie mieszkalnej na etapie naprawy, gdy nie osiągnął jeszcze ostatecznego wykończenia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że obliczenia i projekt instalacji wentylacyjnej sugeruje prawidłowy kierunek przepływu powietrza, które są wymagane w celu umożliwienia świeżego powietrza, który wszedł do pokoju, wszedł do kratek wylotowych znajdujących się w łazience i kuchni. Tylko te systemy wentylacyjne mogą zapewnić brak mieszkania zapachów i może złagodzić lokatorów obecności strumieni powietrza z pomieszczenia i sąsiednich mieszkań wprowadzanych przez wspólny przewód wentylacyjny.

Teraz wiesz, jak wentylacja ma być zorganizowany w nowoczesnym domu, tak aby nie powodować dyskomfortu lokatorów.