601 Shares 9619 views

Udziela życzenia! Jak wywołać dżina?

Zaleca się korzystanie z usług podmiotów, które przychodzą do nas z innego świata i mają dość niezwykłe możliwości. Na wschodzie, w przypadku gdy chcieli niemożliwe, uciekają się do pomocy genie. Jest to dość niezwykła istota. To może zrobić wszystko! Najważniejsze – aby się z nim zgodzić.

Jak wywołać dżina: Teoria

Do istoty magii Ci posłuszny, to musi być coś, aby przyciągnąć. Co będzie oferowanie powinno mieć wartość do niego. Co jest ważne dla samopoczucia, co do zasady, jak i niematerialne, które posiada już wszystkie bogactwa świata „w kieszeni kłamstwa”? Pieniądze nie przyciągają złoto i diamenty z nim i jego w obfitości. Osoba może taki cudowny zasadzie płacisz tylko swoje emocje, które niematerialna istota nie może produkować. Obiecaj Gina dzielić radość spełnienia życzenia, będzie on z pewnością zainteresuje! Emocje – najważniejszą wartością dla niego!

Jak wywołać dżina: przygotowanie

Ponieważ nie jest wschód, a potrzeba go do stawienia się odpowiednie ustawienie. Do mag łatwiej było przyjść do siebie, trzeba stworzyć rodzinną atmosferę do niego. Praktycznie nie jest to trudne. Rzucać na jasnych sofą welon (kurtyna, tiul), rozłożone małą poduszkę, należy umieścić miskę owoców i słodyczy – jest przygotowanie. Główną rzeczą! East czarodziej mieszka w lampie! Cóż, jak zadzwonić dżina, nie posiadające „klasztor” znajomy do niego? Będziesz potrzebował statku w stylu orientalnym. Lepiej, jeśli będzie to tylko lampy. Pofantaziruet wybrać coś odpowiedniego z istniejącego domu. Jeśli coś nie pasuje, można wziąć zwykły wazon i malować je w jasnych kolorach! Wysiłek ten magiczny stwór docenią!

Jak nazwać dom gin

Gdy wszystkie czynności przygotowawcze prowadzone, włącz muzykę delikatnie orientalny. Dostroić się! „Lampa” Weź w swoje ręce i zacząć reprezentować ich pragnienie. Wizualizacja powinny być jasne, jasne, bogate szczegóły. Wyobraź sobie, że uzyskał. Załóżmy, że wypełnienie zachwyt i radość z posiadania! Kiedy uznasz, że jesteś gotowy, delikatnie pocierać „Światło” i wzywają do ginu. może on wycofać małe, ledwo widoczny dym emanującą ze statku. Można usłyszeć dźwięki, czyli jego wygląd. Wszystko zależy od tego, która z giny przyjść. Zapytaj go o pomoc w realizacji pragnienia. Obiecuję podzielić się moim szczęściem! Teraz umieścić wszystkie atrybuty i starają się zapomnieć o rytuale. Jean przypomnieć sobie sam! Wystarczy pamiętać, aby psychicznie wysłać mu kawałek swojej radości, gdy chęć zostać spełnione. On może pomścić oszustwo!

Jak wywołać genie dni

Okaże się wcale. W godzinach popołudniowych, można zadzwonić do znajomego tylko gin. Oznacza to, że musiała być z nim w kontakcie. Jeśli wykonano pierwszy rytuał, i trzeba to „okazało się”, połączenie z genie będzie prowadzona przez „rurki”. Aby zachęcić go, teraz trzeba tylko dotknąć naczynia. Gen usłyszą cię i pomoże. Jest też inny sposób komunikowania się z magicznych istot. W jaki sposób? Gin może powodować zaklęciem. Tylko że to nie dużo dla ciebie, tak jak wymawia się w języku arabskim. Oto wskazówka nowoczesnych „magików” Ginny teraz również żyć do współczesnego świata. Teraz nie chowają lampy, dżinsy! W celu nadania im wniosek lub zamówienia należy pocierać dżinsy i wizualizację pożądany! To takie proste. Spróbuj!