520 Shares 1882 views

O tym, czy są wilkołaki, jak się obracają i dlaczego ludzie zabijają

Jeśli zastanawiasz się, czy są wilkołaki, życzliwe dusze, wtedy odpowiem szczerze – nie! Osoba zaczyna się odwracać z kilku powodów, ale wszystkie są podobne w jednym: okazuje się tylko dla złych i ciemnych ludzi. Rozważ te powody.

Po pierwsze jest to zwyczajna, dobrowolna transformacja, która przy okazji ma raczej bolesny charakter: kości, ścięgien i stawów skracają się i pękają, zmieniając jego kształt, a skóra zaciera się piekielnie, z tego rośnie włosy … Horror jest prosty! I tak następuje cały księżyc w pełni! Aby nauczyć się odwrócić, osoba w duszy musi być mordercą, ponieważ morderstwo jest głównym celem wszystkich wilkołaków. Dobrzy ludzie nigdy nie będą mogli się odwrócić!

Po drugie, jest wrodzonym wilkołakiem. Zazwyczaj ludzie z tych rodzin, w których wielokrotnie przemieszczają się podobne przemiany, są na nią narażeni. Ponadto istnieją podejrzenia, że wrodzonymi wilkołakami są niemowlęta, urodzone już z zębami i grubymi włosami na głowie, a wzdłuż kręgosłupa dziecka powinny być widoczne puch.

Po trzecie, ci ludzie, którzy zostali ugryzieni przez krew innych wilkołaków, zaczynają się obracać! Oczywiście dotyczy to tylko tych, którzy mogą przetrwać po spotkaniu z tymi istotami, co jest mało prawdopodobne. Czy są wilkołaki – niedźwiedzie, wilkołaki – nietoperze i wilkołaki – koty

Oczywiście tak! Nie każdy wilkołak to osoba zamieniająca się w wilka. Przecież jest wilkołakiem, aby zostać nikim! Na przykład w krajach, w których wilki zasadniczo nie istnieją, wilkołaki przekształcają się w inne zwierzęta – węże, ptaki, nietoperze, krokodyle i inne stworzenia. Czasami, nawet jeśli są wilki, wilkołaki wolą wygląd potężniejszej bestii, na przykład niedźwiedzia. Jednak najbardziej popularnym rodzajem wilkołaka jest wilk ludzki (zastanawiam się, czy istnieją myszy wilkołaka). Zobaczmy, jaka różnica między wilkołakiem a wilkiem normalnym to:

  • Człowiek wilka różni się od normalnego zwierzęcia w imponującym rozmiarze;
  • Sposób zachowania wilkołaka jest zbliżony do człowieka, jest to rozsądna i przebiegła istota (przy okazji znajomi wilkołaków i wampirów);
  • Tylne łapy wilkołaka przypominają ludzkie nogi (kolana do przodu), które, jak się wydaje, powinny uniemożliwiać poruszanie się, ale nie ingeruje!

Ponadto wilki te są głównie zabijane tylko dlatego, że są głodne, a wilkołaki, wręcz przeciwnie, bardzo rzadko jedzą swoje ofiary. Mają inny interes: są rozbaweni faktem, że ofiara jest bezbronna i bezradna. Choć daje wszystkie oznaki życia, wilk łzuje ją zębami i pazurami, ale kiedy umiera, wilkołak natychmiast traci zainteresowanie nim. Krótko mówiąc, te stworzenia zabijają dla przyjemności. Niestety, w przeciwieństwie do wilków, wilkołaki nie są zainteresowane owcami i kozami. Potrzebują tylko ludzi! Musimy jednak dać im dostateczną należność, zwracamy uwagę na fakt, że czasami logika może być śledzona w zachowaniach tych muddies. Na przykład wilkołak, używając państwa "wilk", może osiedlać wyniki ze swymi nadużywcami w ludzkim świecie. Ciekawe, że niektórzy wilkołaki mają czysto ludzkie cechy – gromadzą się w grupach – szkoły, gdzie komunikują się ze sobą. Z drugiej strony, miłość samotność. Ktoś wolał polować razem (jak wilki), i ktoś sam. Nie ma konkretnych praw. To, jak mówią, jest kwestią smaku.

Czy nadal masz wątpliwości, czy są wilkołaki? Przestań być sceptyczny i lepiej czytać, jak radzisz sobie z tymi strasznymi stworzeniami!

Jak zniszczyć wilkołaka

Tradycyjne metody sprawiają, że to bardzo trudne, ponieważ wszelkie rany (nawet bardzo głębokie) natychmiast lecą na ciele. Ale jest jeden, wszyscy wiemy, jak zniszczyć te stworzenia, a wszyscy go doskonale znamy. To, oczywiście, jest srebrna. Ponieważ noże srebrne nie wytrzymują takiego potężnego ciała i zgięcia, ludzie wyskakiwali ze strzałkami ze srebrnymi końcówkami, a gdy pojawiły się broń palna, srebrne pociski. Oprócz srebra, wilkołaki, podobnie jak wszystkie złe duchy, boją się ukrzyżowania i świętej wody. Dlatego też, jeśli jeszcze nie dowiedziałeś się, czy w rzeczywistości są wilkołaki, przynieś jakiś srebrny przedmiot do tej osoby, która powoduje, że wątpisz w jego ludzką istotę. Srebrny obiekt przynajmniej będzie dla niego nieprzyjemny. Nie daj się złapać!