823 Shares 1961 views

QUMO Quest 507: przegląd, opinie, cechy

Dziś mówimy o telefonie QUMO Quest 507. Charakterystyka urządzenia omówionego poniżej jak najwięcej szczegółów. Ten producent, który urodził się w połowie 2002 roku, można uznać jako nowicjusz w branży telefonii komórkowej.


Przegląd

Smartphone QUMO Quest 507 jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych gadżetów w serii południowokoreańskiego producenta. Jest to świetny wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 dla indeksu 294 ppi. Urządzenie jest ciekawe funkcje i przystępną cenę.

dostawa

Mamy już spotkał się z ogólnych informacji o urządzeniu QUMO Quest 507. Przegląd rozpocząć konfigurację. Pierwszą rzeczą, którą warto zobaczyć – to pudełko. Jest mały, ale bardzo miły. Opakowanie jest wykonane z gęstej i wysokiej jakości tektury. Różny charakter informacyjny i kolorowe typografia. Okno pokazuje przednią gadżet, jak również logo producenta oraz kilka ikon, w którym dane o zaletach urządzenia są odzwierciedlone. Wyróżnia się wśród nich poparcie dla pary kart SIM, procesor 4-rdzeniowego, a także wysokiej jakości ekran IPS. Na tylnej stronie opakowania znajduje się szczegółowa tabela, która zawiera wszystkie specyfikacje smartphone. Pokazuje również prawne produktów informacyjnych. Zakres dostawy mogą być traktowane jako standard. Pudełko zawiera sam smartfon, kabel USB, ładowarka, zestaw słuchawkowy – przewodowe słuchawki próżniowy typu, trzy pary wymiennych nakładek silikonowych, PIN do usuwania Micro-SIM, kartę gwarancyjną i podstawowej dokumentacji.

wygląd

QUMO Quest 507 – jasny przedstawiciel telefonów „inteligentnych”. Taka konstrukcja znajduje się w urządzeniach mobilnych od różnych producentów, co jest wskaźnikiem jego popularności wśród kupujących. Tak więc, jest to klasyczny prostokątny jednoczęściowym, który ma nieco zaokrąglone krawędzie i stałe monolityczne podłoże. Telefon QUMO Quest 507 – urządzenie 5 cala o wymiarach 142.9 x 71 x 6,6 mm o masie 165 podstawy korpusu jest wykonana z wysokiej jakości aluminium i była przyjemna w dotyku miękka w dotyku wykładziny. Zasadę metalu jest bardzo sprawnie przepływa w ściance bocznej poglądowo podkreślić małą grubość urządzenia i nadając mu dodatkową sztywność. Rozcieńczyć ten zespół umieszcza się parę matowych ciemnym tworzywa sztucznego. Są one umieszczone na tylnej ściance obudowy. Zgodnie z wkładkami są ukryte z modułów antenowych komunikacja.

Smartfon jest reprezentowana wyłącznie w kolorze czarnym. Tak więc programiści skupili się na użyteczności i biznesowej orientacji. Przednia strona jest całkowicie pokryta specjalnym szkłem ochronnym i nie ma wskazania nazwy. Materiał był jakości filtr antyodblaskowy. fabrycznie nakładana na górze powłoki ekranu. Ramki dostępne na całym ekranie, klasyczny. Górny i dolny – 17 mm z każdej strony – 4.5 mm. Nad wyświetlaczem znajduje się takie elementy: czujniki oświetlenia i zbliżeniowy, przednią soczewkę izby, wskaźnik głośnika tablicą. Poniżej ekranu znajdują się trzy dotykowe przyciski „Menu”, „Home” i „Powrót”. Na górnej stronie jest 3.5mm audio jack na dole – port micro-USB, wraz z małym otworem w mikrofon. W tym przypadku, po prawej stronie ma podwójny podajnik Micro-SIM. Po lewej stronie „opiekował się” przycisk zasilania i regulacji głośności.

Spójrzmy teraz na tylnej stronie urządzenia. Na jego górnej wkładki z tworzywa sztucznego ma główny obiektyw, lampę błyskową LED, jeden i mały otwór na dodatkowy mikrofon. Wydanych głośnik multimedialny. Metalowa część tylnej powierzchni jest ozdobiona logo małego producenta. Jakość wykonania jest przyzwoita. Części urządzenia ciasno: luki i nie ma luzów. Monolityczny fundament zapewnia dobrą sztywność obudowy gadżetów, z niewielką deformacją ciśnienia, nie poddawał się, mimo stosunkowo dużego rozmiaru smartphone. Obraz na ekranie nie jest rozwód.

pokaz

QUMO Quest model 507 otrzymał przyzwoitą 5-calowy ekran IPS 1280 x 720 pikseli. W tym gęstość pikseli jest 294 ppi, jest dość dobrym wskaźnikiem. Szczegół zdjęcia, jasny i wysoką jakość. Charakterystyka wyświetlacza wystarcza do wyświetlania różnych informacji, nawet małych czcionek. Ekran ma dobry kąt widzenia i kontrastu, jak i wysokiej jakości odtwarzania kolorów. W przypadku przesunięcia w pionie lub poziomie obraz jest jasny i czytelny. Uszkodzenia i zapobiega odpryski szkła ochronnego, ale jego dokładna charakterystyka producent nie określa. oleofobowej brakuje, ale jest wysokiej jakości filtr antyodblaskowy.

dźwięk

QUMO Quest model 507 wyposażony w bardzo godny głośnik multimedialny. Znajduje się na tylnej powierzchni urządzenia, w prawym dolnym rogu. Głośnik zapewnia wysoką jakość dźwięku. Aby uniknąć wyciszanie gdy smartfon jest na powierzchni ekranu ku górze, specjalne wsporniki, które są przewidziane unieść nad powierzchnią urządzenia. Należy zauważyć, że w zakresie dźwięku wymawiane średnich i wysokich częstotliwości mogą być również przyjemne słyszeć bas.

badanie

Smartfon ma dwie kamery – główną i przednią. Moduł główny ma otwór 8 milionów pikseli, f / 2.2, i automatyczne ustawianie ostrości LED flash przekroju. Urządzenie może zapisu obrazu przy 30 m / s przy rozdzielczości 720p. Obsługuje tryb HDR-fotografowania. Na zdjęciu wygląda ładnie. Jeśli wybrać odpowiedni kąt, jak również w celu osiągnięcia optymalnych warunków oświetleniowych, a jednocześnie, aby wszystkie niezbędne ustawienia, można uzyskać bardzo przyzwoite zdjęcia. HDR-mode nie wnosi sprzeciwu. Jest wielki i kasuje się wszystkie ciemne obszary przechwyconego obrazu.

Przedni moduł kamery 2 ma Mn, przesłona f / 2.8, i stałe skupienie. To urządzenie może nagrywać wideo przy 30 / s oraz w rozdzielczości 480p. Przednia kamera może przetwarzać konferencji internetowych i rozmów wideo. Oprogramowanie mające na celu fotografowania różni zwięzłość. Interfejs jest intuicyjny. Menu aplikacji jest prosta: wszystkie funkcje w zasięgu ręki. Układ jest zapisywany natychmiast. Dostępne poziom ustawienie ekspozycji, balansu bieli i wartość ISO. To zapewnia szereg predefiniowanych trybów fotografowania.

opinie

Więc zrozumieć podstawowe cechy QUMO Quest 507. Smartphone Recenzje tego urządzenia są bardzo zróżnicowane, a teraz zobaczymy, co myślą o strukturze jego właścicieli. W większości przypadków, użytkownicy telefonów skarżą przegrzania, krótki czas pracy baterii, słabych cech struktury przedniej komory kruchości, trudności w naprawie.

Teraz dla dobra. Jako zaletę w hotelu, powszechnie określane jako wysokiej prędkości, rozmiaru pamięci, atrakcyjny wygląd, duży ekran, głównych wskaźników kamery, w cenie. Teraz już wiesz wszystko co potrzeba o urządzeniu QUMO Quest 507.