797 Shares 7542 views

Bat wsiadł do mieszkania. Znaki przewidują przyszłość

Jeśli stwierdzisz, że w domu znajduje się mysz, to nie ma żadnych znaków. Pierwszym i jedynym pragnieniem jest złapać i wyrzucić gryzoni z dala od domu. Jeśli bat wejdzie do domu , to przychodzi mi zły do głowy myśl, ponieważ te noce nie są spokojne. Sugerujemy dowiedzieć się, jakie są oznaki z tej okazji. Jakie wydarzenia będą miały miejsce w przyszłości?

Magiczne opowieści grozy

Nietoperzy były uważane za przyjaciółki i pomocników czarownic, czarownic. Z krew i nóg tych zwierząt warzono magiczne eliksiry, myszy uczestniczyły w ceremonii czarownic i wszystkich wróżbiarstwie. A co za nieprzyjemny dźwięk! Ich piskliwy przerażenie … Prawdopodobnie dlatego, gdyby niebem wleciał do mieszkania, znaki natychmiast przypomnieć. Często straszliwa myśl wbiega mi w moją głowę: jak coś się nie zdarzy? W ludzi jest kilka oznak związanych z tymi nocnymi gośćmi. Mówią, że ich wizyta nie jest przypadkowa. Jeśli w mieszkaniu jest nietoperza, znaki mówią, że powinieneś przygotować się na smutek i zmartwienie. Najprawdopodobniej ktoś z bliskich jest poważnie chory. Jeśli mysz przeleciała do domu i padła martwa, to w przyszłości w tym pokoju leży martwy. Według innych źródeł, taki gość przewiduje, że rozpocznie się seria kłopotów i pecha. Bardzo ważne jest, aby jechać myszką tak, aby wyleciała z pokoju. Do porażki i nieszczęścia, aby zranić lub zabić nietoperza.

Do pieniędzy

Jeśli jakiś nietoperz wsiądzie do twojego mieszkania, istnieją dobre oznaki. Na przykład to za pieniądze i duże zyski. Ale bogactwo wpłynie w wasze ręce, pod warunkiem, że mysz latała i latem pogoda. Ważne jest, aby gość wyleciał z domu. Jeśli kryje się za meblami, trudno będzie zwabić zwierzę. Jeśli ukrywa się w kącie lub znajduje się w Twoim polu widzenia, można rzucać na nią ciemną szmatką , złapać ją, uwalniać na wolność. W przypadku urazu lub morderstwa myszy, nawet nie możesz nawet pomyśleć, że pomyślność znajdą się w Twoich rękach …

Do ślubu

Mówią w ludziach – aby przygotować się na wesele, gdyby niebem poleciał do mieszkania. Znaki te często się sprawdzają. Powinno być jasno określone jak mysz przełączyła się do mieszkania. Gdyby przeleciała przez okno do pokoju niezamężnej dziewczyny – ślub, a związek małżeński będzie szczęśliwy. Ale jest jeden warunek: dziewczyna musi osobiście złapać gościa i uwolnić się na wolność. Jeśli mysz wejdzie do domu przez drzwi, wkrótce spotkasz się lub wyślesz partnerki.

Złe siły w domu

Stare kobiety, które znają świat magii, mówią, że jeśli nietoperza wsiądzie do mieszkania człowieka, może być tylko jeden znak: w domu lub złych duchach osiadło, a ktoś psuje rodzinę i klan. Ludzie mówili, że nietoperze czują negatywną energię. Lubią magnes ciągnie się, gdzie ktoś poważnie odwraca się. Więc pomyśl, co robić, jeśli bat wleciał do mieszkania. Znaki sprawiają, że czujesz się nieswojo.

Logiczne wnioski

Z drugiej strony, pomyślmy logicznie, zapominając przez chwilę, że znaki są informowane. Nietoperze nie są rzadkimi odwiedzającymi w mieście i na wsi. Gdy noc rozproszona jest jego płaszcz, kropkowana gwiazdami, te skrzydlowane piękno latają na polowanie, odświeżają się i rozciągają skrzydła. W locie gość nocny może dosłownie wejść do domu przez otwarte okno lub szeroko otwarte okno. Tak, myszy latają rzadko w mieszkaniu mężczyzny, ale nie pamiętaj już znaków i pomyśl o złych.