733 Shares 7647 views

Jak narysować ruch w etapach

Oczywiście, aby napisać wyrafinowane obrazy olejne tylko przez prawdziwego mistrza. Jednak nawet najmłodszym artystą w pierwszej lekcji rysunku może zrozumieć, jak wyciągnąć ruchu. Dla wielu dzieci jest główny asystent na drodze.

Każde dziecko interesuje się okazja, aby nauczyć się rysować. Trzeba zacząć rysowanie z najprostszych rzeczy. Co może być prostsze niż wiedzieć, jak rysować ołówkiem światła?

należy uruchomić go z rysunków ołówkiem, potem można opanować bardziej złożonych umiejętności. Po tym wszystkim, najbardziej zaawansowany sprzęt na rysunku – jest użycie kolorów. Interesujące wnioski można zainspirować dzieci i wprowadzić je do fascynującego świata różnych kształtów i obrazów.

Jak narysować ruch w etapach

Krok 1. Narysuj pomocniczą przewozy. Następnie za pomocą linijki narysować linię prostą. Następnie górny arkusz musi narysować pionowy prostokąt. Od niego do dolnego końca blachy machnięcia dół ołówkiem jest bardzo długi i wąski prostokąt.

Następnie umieścić prostokąt wewnątrz trójce tym samym placu – tak, aby dopasować go do rozmiaru, nie mówiąc o granicy arkusza. Po tym, wewnątrz tych kwadratów trzeba nakreślić trzy koła o tej samej średnicy. Będzie on następnie świetliki ruchu.

Krok 2. Teraz rysować krawędzie. Powinny one być umieszczone po bokach i mają lekko zaokrąglony kształt. Musimy wyciągnąć wszystkie trzy części światłach. Wiele światła ruchu znajdują się na skrzyżowaniu, dlatego światła powinny być oświetlone na wszystkich czterech kierunkach. Powinieneś mieć taki właśnie czteroletnią światło.

Przeznaczony jest do sterowania ruchem na skrzyżowaniach. Następnie, te twarze daszka wyciągnąć z każdej strony. Oprócz tego będzie podobny do tego lekki ruch umieścić na kapelusz z okrągłym baldachim. Dzięki nim, światła są dobrze chronione przed wpływami atmosferycznymi: deszcz i wiatr. Po usunięcie linii pomocniczej i głównej linii koła.

Krok 3: Teraz trzeba tylko pomalować główny asystent drogi. Bardzo lekki, można ozdobić w kolorze czarnym, szarym lub brązowym. Oczywiście, światła trzeba malować standardowe kolory: czerwony, żółty, i, oczywiście, zielony. Teraz, gdy wiesz, jak narysować ruchu. Jest to łatwe i ciekawe.

Potrzebne narzędzia

Do pracy potrzebne będą:

• zwykły biały papier lub specjalną dla wschodzących artystów;
• Kilka kredek lub markery;
• Gumka;
• wszelkie stała powierzchnia: stół, folder, książka.

Funny sygnalizacji świetlnej dla dzieci

Wiele dzieci nie wiedzą jak wyciągnąć ruchu. To proste. Pamiętaj, aby powierzyć sprawę tej zabawnej dziecka. Na przykład, w celu uproszczenia korek trwać od lakieru do układania włosów lub butelkę szamponu.

Następnie dołączyć go do pustego arkusza papieru. Następnie okrążyć go ołówkiem. Będzie to miało górną sygnał – czerwony.

Nieco poniżej sam sposób zwrócić preformy żółty sygnał tak, aby obwodowo obok siebie. Pozostaje tylko narysować zielone kółko poniżej. Pod zielonym sygnale nie zapomnieć pririsovat „nogę” – jak pień drzewa. Nadaj światłach zabawne spojrzenie w jego oczy i zwrócić się do uśmiechu. Można też wyciągnąć ręce i czapkę policyjną. Aby wziąć upiększanie gwasz czy akwarela farby odpowiednich kolorach.

Najważniejsze – nie mieszać kolory. Pierwszy czerwony, potem – żółty, i, oczywiście, zielony.

Wszystko, teraz wiesz, jak narysować śmieszną światło.

Malujemy sygnalizacji świetlnej

Sygnalizacja świetlna nie można po prostu powiesić w powietrzu. Reguluje ruchu. Tak więc w problemie jak wyciągnąć ruch, istnieją dodatkowe elementy. Spróbować naszkicować prostą kompozycję.

Wygląda to następująco:

● ruch stoi na rozdrożu;

● Na górze świeci słońce;

● po niebie białe chmury biegu;

● na drodze dzieje pojazdów;

● Na stronie drogi rosną krzewy i drzewa.

Wszystko to jest łatwe do przedstawienia, nawet małe dziecko na wysokości zadania. Teraz, pożądane jest, aby wykonać to wszystko w kolorze. Ozdobić kolorowymi kredkami lub farbami. To prawda, że pięknie się okazało?

W tym artykule, nauczył się rysować światłach pięknie i poprawnie. Jest to jeden z najbardziej prostych wzorów, które pasują do obsługi nawet najmłodszym artystą. Liczba ta z pewnością cieszyć się dziecko.