470 Shares 3385 views

Jak narysować wodospad? Prosty i jasny opis metody

Przenoszenie wody – niewyczerpanym źródłem naturalnej energii. Zwłaszcza, że jest możliwe, aby poczuć, patrząc na nią swobodnie przepływających strumieni. Jak narysować wodospad żywe i realistyczne? W tym artykule przyjrzymy się jeden sposób. Postępuj zgodnie z instrukcjami z krok po kroku zdjęcia, materiały towarzyszące.

Jak narysować wodospad szybko i łatwo? Najważniejsze – prawo do zastosowania atrapę linię

Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę proporcję przyszłego obrazu. Co będzie szkic? Na przykład, jak narysować wodospad w pięknym płynącej wody z wysokimi klifami, które są wśród gęstego lasu? Albo, być może, byłoby szeroką otwartą przestrzeń z wieloma strumieniami spada? W tym przykładzie, podstawowe potrzeby, aby najpierw zastosować linię prototypowania wyznaczenie konturów wodospad drzew stojących góry i leżący u stóp kamieniami. Po tym jaśniej narysować linię wszystkie przedmioty. Zarysować powierzchnię płynącą wodę, nie tylko wzdłuż klifów, ale również wśród niższych głazów. Bardziej szczegółowo Draw kilka strumienie wodnych. W tym przykładzie, nie będzie dwóch. Między nimi a krawędzie są duże głazy. Tak, że obraz wyszedł bardziej realistyczny, przejdź do kroku starannie rysunek ogólny krajobraz z konkretnych szczegółów.

Jak narysować wodospad, tak, że komponuje się z otaczającym krajobrazem?

Bardzo płynącej linii wodnej będzie przedłużeniem szorstkiej surowym krajobrazie tajgi. Drzewa znajdujące się na górnej krawędzi wodospadu, przybiera formę dużego Jodła z oddziałów dłoniasto. Można przedstawiać je gęsto stojących w rzędzie. Nieco podobne drzewa wyciągnąć z jednym lub obu końcach. Zastanawiając się, jak narysować wodospad, nie zapomnieć o pięknej strumienia na jego stopy. Aby to zrobić za pomocą kilku pociągnięć zaokrąglone zastosowania loki na dnie strumieni wodnych. Następnie gładkie linie pokazują przepływ „żyjących” masy wody w dolnej części rysunku, kierując go na bok. Szczególnie oryginalne i kolorowe wygląda jak pianki, mające w jasnych kolorach.

Szczegółowe dane o kolorach

Nieco inaczej działa, jeśli inna technika malowania – malowanie. Jak narysować etapy wodospad gwasz? Podobnie, opisana powyżej rozpoczyna się szkiców. W przybliżeniu przedstawiono głównej linii, przedstawiają przepływ wody, zmiana barwy, w różnych sposobów składających się z przejściem z jednego koloru na inny. Potrzebuję Raging strumienia? Korzystać z wielu kontrastujących ton pociągnięciami pędzla. Chcesz pokazać płynność bieżącą wodą? Zapoznaj się z naturalną zmianę koloru. W każdym razie wynik będzie bardziej korzystne gdzie sprawnie czuć i pokazuje całkowity przepływ energii. W przeciwnym razie, nawet dużo, wydaje się na pierwszy rzut oka, żywe linie nie będą „oddychać” ruch oraz specjalny rytm wody. Eksperyment, starając się oddychać w swoim kawałku tworzenia optymizmu i wielkich sił natury! Po każdej kropli – specjalny integralności moc, nie wspominając o dużej wodospadu. Mamy nadzieję, że pomogły naszej rady, a teraz wiesz, jak rysować krok po kroku wodospadu.