869 Shares 8255 views

Melodramat „Zadzwoń do moich drzwi”. film „Zadzwoń do moich drzwi”

Tematem dzisiejszej opowieści – historia, aktorzy i rola „Zaproszeniu do moich drzwi”. Film został wydany w 2008 roku. Ciekawa aktorka znana z wielu filmów i seriali. Rosyjski telewidzowie znają i inne nazwiska aktorów.

„Zadzwoń do moich drzwi”: historia

Główną bohaterką melodramatu – Polina. Dwa lata przed wydarzeniami przedstawionymi w filmie, ona została bez rodziców. Od blisko Pauline tylko młodsza siostra Marii i jej babci. Rodzice dziewczynek zabitych w wypadku samochodowym, a po chwili ich najstarsza córka spotkała Submariner, wkrótce ożenić.

Pauline była matką dwóch bliźniaków. Ojciec poszedł do nurkowania, i przez cały czas jego nieobecności nie daje żadnych informacji o sobie. Młoda matka była w niebezpieczeństwie. Nie mogła dostać pracę, aby pomóc jej nie było nikogo.

W sąsiedztwie głównego bohatera żyje młody, uroczy biznesmen Pavel Petrov. Ten człowiek, mimo swojej kariery zawodowej, miły i bezinteresowny. Paul po powrocie do domu, usłyszałem żałosny płacz dzieci. Wszedł do mieszkania sąsiada, drzwi, które nie były zamknięte, i zobaczyłem młodą kobietę nieprzytomny. Natychmiast wezwała pogotowie, ale gdy dowiedział się o okoliczności życia swojego sąsiada, bierze aktywny udział w jej życiu. Pomagając Poline Pavel, oczywiście, zacząłem nie tylko ze względu na miłosierdzie. Był zakochany w dziewczynie. Ale wkrótce wrócił pecha męża bohaterki.

Tymczasem praca Pawła Petrov rozliczane celowy, jasny i ambitny Elena – na stanowisko sekretarza. Później okazało się, że ta dziewczyna nie jest obojętny na swojego szefa. Wiele innych drobnych zdarzeń, typowe dla gatunku melodramatu, pokazane w filmie „Zadzwoń do moich drzwi”.

Aktorzy, zgodnie z publicznością, grał dobrze. Szczególnie wysoko ocenione przez fanów melodramatu grać męską. Film kończy się na romantyczną nutą. Pauline pozbywa się męża – byłego picia Submariner – i łączy się z jej bogatego sąsiada. Kto zagrał w filmie „Zadzwoń do moich drzwi”.

Aktorzy

Główną rolę wykonywane przez Karina Razumovskaya. Aktorka znana jest z ról w popularnym serialu, a przede wszystkim film „Vangelia”. Alexey Zubkow grał właścicieli prywatnych firm w filmie „Zadzwoń do moich drzwi”. Boris Pokrowski – główny bohater z mężem. Melodramat takich znanych twórców kina radzieckiego i rosyjskiego byli zaangażowani, jak Yuri Nazarowa, Ludmiła Zaitseva, Galina Stachanow. Inni aktorzy „Zadzwoń do moich drzwi”: Siergiej Komarow, Dmitrij Bedarev, Tatiana Tashkova.

Karina Razumovskaya

Zagrał w filmie „Zadzwoń do moich drzwi”, na początku kariery aktorskiej jako dziecko, grając niewielką rolę w filmie „Hamowanie na niebie”. Karina Razumovskaya urodził się w 1983 roku w Leningradzie. Absolwentka Akademii Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. Po studiach grał w Teatrze Dramatycznym Bolszoj. Na początku dwutysięcznej aspirujących aktorka zagrała w „The Ark”, „gdzie życie miłosne.” Ale słynny Razumovskaya, głównie dzięki roli w serialu telewizyjnym ( "Pod przykrywką", "Kontakt Side of the Moon", "adiutantów miłości", "Vangelia").