215 Shares 2096 views

Biografia Tatiana Arntgolts – sukcesy aktorką kina rosyjskiego

Popularne i poszukiwane aktorki Tatiana Arntgolts, biografia, które zostaną opisane w tym artykule, urodził się w rodzinie artystów Teatru Dramatycznego Arntgolts Albert Alfonsovich i Galich Valentiny. Nie każdy wie, że Tatiana ma siostrę bliźniaczkę o imieniu Olga, który znajduje się 20 minut młodszy od niej. Nie tylko dziewczęta postanowił iść w ślady swoich rodziców, ale geny jeszcze swoje żniwo. Biografia Tatiana Arntgolts mówi nam o tym, jak ona i jej siostra zyskały na znaczeniu. I którego jest zasługą: rodzice lub aktorek siebie.


Biografia Tatiana Arntgolts: dzieciństwo

Urodziły się bliźniaki dziewczyna, 18 marca 1982 w mieście Kaliningrad. Tatiana starsza od swojej siostry, jak już wspomniano, przez 20 minut. Tak, i są one bardzo różny charakter. Tatiana dzieciństwo było śmiałe, odważne, bezczelna dziewczyna i Olga – bardziej zrelaksowany i spokojny. Tatiana wspomina, że często dostaje go od rodziców na trąd, a młodsza siostra oszczędzone. Wzrosła dziewczęta rzeczywiście kulisy teatru, czy raczej w szwalni. Przez cały dzień, podczas gdy rodzice pracują, ich córka roiło się w suknie, ale szmaty pod nadzorem szafa kochanki. Kiedy miał dziewięć lat, po raz pierwszy weszli na scenę teatru, grając rolę żaby w sztuce dla dzieci „Złoty Kurczak”. Kiedy nadszedł czas, aby wybrać zawód, dziewczyny były dobrze świadomi wszystkich cech podmiotów, a zatem reprezentują co ich czeka. Ale ich preferencje zróżnicowana: w jednym czasie siostry zostały zaangażowane pięcioboju, potem chciał zostać gimnastyków, a później wszyscy zamierzali wejść na Wydziale Dziennikarstwa.

Biografia Tatiana Arntgolts: początek kariery aktorki

W dziewiątej klasie Tatiany z siostrą została przeniesiona do klasy teatralnej. Rodzice zrobili to, można powiedzieć, siłą. Ich córki nie została ustawiona zostać aktorką. Ale wtedy były tak pochłonięty w procesie uczenia się, postanowili kontynuować rodzinną dynastię. Po ukończeniu szkoły średniej, Tatiana i Olga poszła Schepkinskoe zapisać się w szkole teatralnej, ale znakomicie udało się to po raz pierwszy. Siostry Student lat przeżytych też razem, ale kiedy przyszło do tego dzieła, ich drogi się rozeszły, każdy miał swoje własne projekty.

Biografia Tatiana Arntgolts: Filmografia

Nawet podczas treningu w kolegium Tatiana rozpoczęła działania. Pierwsze prace były zdjęcia jej «Następny», «prostą prawdę.” Obserwowani przez role w filmach „reprezentatywnych Day”, „Honeymoon”, „Dlaczego masz alibi?”

Od 2004 roku Tatiana Arntgolts zaczyna pojawiać się coraz częściej w telewizji. Zagrała w takich filmach jak „Cudów w Reshetova”, „Nowy Rok anulowany”, „Knights of the Sea Star”. Wtedy stało się bohaterka Plotnikova Vera w filmie „Obsession”, który jest fabuła filmu przeszła przez więziennego szpitala psychiatrycznego i doświadczonego prawdziwym żalem. Tatiana mówi, że to jej najbardziej dramatyczne role i psychologicznie skomplikowane. Inne ważne prace Tatiany kręciliśmy sceny „Talisman of Love”, „ostatni weekend.”

Jednym z jego ulubionych ról, aktorka nazywa Katya, pielęgniarka w filmie „Pod gradem kul”, z powodu wojny specjalny temat dla niej, jej rodzina nie wiedzą z pierwszej ręki, że jest to okropne słowo.

Tatiana Arntgolts: biografia, życie osobiste

Tatiana była zawsze wybitny kobieta, i skarżył się na brak uwagi ze strony mężczyzn. Wiadomym jest, że jej szaleńczo zakochany z takimi podmiotami jak Kirill Pletnev Anatolij Rudenko. Ale serce aktorki pozostał wolny. Dopiero w 2008 roku, Tatiana zgodziła się poślubić aktor Zhidkova Ivana. Aw następnym roku para miała córkę, Marię.