516 Shares 9170 views

Film „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi”: aktorzy, fabuła i historia

Groteskowe zdjęcia, śmieszne parodia, żywy transformacja głównych zagadnień politycznych – wszystkie te i inne subtelności francuskiej publiczności kinowej znajdzie się w filmie „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi”. Aktorzy starali. Od momentu premiery w 1999 roku i do tej pory film pozostaje jednym z ulubionych milionów widzów.

Działka i autorzy

Podstawą wzorców wydruku utworzone na podstawie komiksu Albera Uderzo i René Goscinny, słynnego francuskiego artysty i pisarza. Ich bohaterowie – nierozłącznymi przyjaciółmi z plemienia Galowie Asterix i Obelix,. Od momentu pojawienia się pierwszego, po światowej premierze, film w reżyserii Claude Zidi przyniósł ogromne zyski. A publiczność była po prostu zachwyceni proste, ale niezwykle dokładne szyderczy realia współczesnego obrazu społeczeństwa.

Ogólnie rzecz biorąc, film „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi” można nazwać najbardziej kasowym w historii kina kraju. To pokazuje, jak oryginalne mieszkańcy małej wsi kochać swoją ojczyznę, nikt nie słuchają, kochają drogę życia i bez względu na to, co nie handlować. Obraz wykonany jest unikalne aktorów. „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi” – to zupełnie inna historia, postacie, które „ożywają” i stają się realne.

Kristian Klave

To właśnie on odgrywa rolę Asterixa – „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi” jeden z dwóch głównych bohaterów filmu Kristianu Klave, francuski aktor i scenarzysta, jest całkowicie w stanie wyświetlić charakter inteligentny, poważnych i samowystarczalnych mieszkańców galijskiej wioski. On nie zgubić się w obliczu niebezpieczeństwa i chłodno zachowuje się nawet w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

Zherar Deparde

On odgrywa rolę Obelix – „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi” drugim i chyba najbardziej zabawne postaci z obrazu Zherar Deparde ujawnił tutaj jako nadzwyczaj utalentowanego komika, przyjazny, miły i zabawny. Nie na darmo jest to scenarzyści dali niesamowitą moc w wyniku magicznego eliksiru do kociołka z którą spadł kiedy był mały.

Dzhon Gottfrid

On odgrywa rolę Gajusza Yuliya Tsezarya, władca mądry i potężny, ale nieco pompatyczny. Niemiecki aktor mógł przyzwyczaić się do roli, nadając mu szczególnego uroku komedii. Prace wykonane i zauważył krytyków filmowych dla dobrego powodu – za rolę Tsezarya Gottfrid otrzymałem Bavarian Film Award.

Klod Peplyu

Wielu widzów zgadza się, że film „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi” straciłaby część jego uroku, gdyby nie było śmieszne druid Getafix. Po tym wszystkim, tylko on zna recepturę eliksiru przyznającej znanego mieszkańcom nadludzką siłę wioskę. Obraz francuski aktor filmowy i teatralny dał niesamowity urok i komedii.

Roberto Benigni

W jego wykonania reprezentowana Detrignus, jeden z głównych czarnych charakterów obrazu. On nieskończenie kreślenia podbić Imperium Rzymskiego i jego podłość jest gotów zrobić wszystko. Z drugiej strony, Detrignus tchórzliwy i pomysłowy w ich próbach ucieczki od sprawiedliwego gniewu wielkiego Cezara. Utalentowany włoski aktor udaje się nie tylko wywołać uśmiech na widowni podczas występu.

Michel Galabru i Marianne Zegerbreht

Para udało się zagrać kilka władców galijski rozliczenia. Abranakursiks poglądach lider, ale szlachetny i co starałem się chronić swoich poddanych. Rola żony, dobrodusznym wieśniak Bonmin kolorowe, wykonała utalentowana aktorka pochodząca z Niemiec. Film wygrał tylko dzięki tymi podmiotami. „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi” – to zabawna komedia, która będzie odwoływać się do wielu.

Letitsiya Kasta

Ta młoda piękność, muza całej męskiej części wsi. Wśród obojętny na jego urok i Obelix, wszystkie siły próbują zdobyć przychylność kobiet. Popularna aktorka i model był w stanie grać Falballu tak, że w miejscu trudno wyobrazić sobie inną kobietę.

Daniel Dombasle

Ona świetnie grał żona Veteraniksa, starszyzna wioski. Veteraniks pani po prostu uroczy w ich wybryki. Ona skręca męża jak ona weszła w naszych głowach, że publiczność, a zwłaszcza kibiców, nie może pozostać obojętny.

Jean-Per Kastaldi

Nieszczęsny centurion w jego wydajności, które tylko przeciwności nie musiał przejść! A wszystko dlatego, że w ciągu jego kontrola była feralnego wioski Galów. Nic więc dziwnego, Caius Bonus ostrzega wszystkich, którzy odważyli się atakować miejscowych ludzi, że nie jest konieczne, aby konkurować z nimi. Ale nikt nie słuchał, a publiczność miała znowu i znowu okazję cieszyć się komiczne sytuacje z udziałem utalentowanego francuskiego aktora.

Jest to obraz i epizodyczne role wykonywane nie mniej charyzmatycznych aktorów. „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi” trudno sobie wyobrazić bez Tragikomiksa, rola odgrywana przez Hardy Krüger Jr., bez Olivier Achard i genialnie przedstawił nam Anoreksiksa, i, oczywiście, bez obsesji. – Uroczy piesek, zawsze towarzyszy bohaterów.