587 Shares 5959 views

Lena Hidi: biografia, filmografia gwiazdek „Gra o tron”

Ta młoda utalentowana aktorka stała się sławna dzięki dwóch seriali – „Gra o tron”, gdzie zagrała rolę Cersei Lannister i „Terminator: The Battle for the Future”, który ukazał się w kluczowy sposób Sarah Connor. Kto jest Lena Hidi? Filmografia i fakty z życia będzie przedmiotem naszego artykułu.


Pochodzą z Nieba

Przyszła gwiazda ekranu urodził się w 1973 roku w prawdziwie magiczne miejsce – Hamilton – centrum administracyjnym Bermudów. ojciec dziewczyny, oficer w brytyjskim hrabstwie Yorkshire policji dostał się do dystrybucji, gdzie założył rodzinę i stał się ojcem dziecka. Lena Hidi rozmowy z rodzicami w dzieciństwie Hamilton. Później rodzina wróciła do Anglii.

skromność ozdabia

Każdy wentylator jest zainteresowany tym, co okres ich idol postanowił się tym, co jest dzisiaj. Innymi słowy, gdy Lena sobie sprawę, że chce przyłączyć się do zawodu aktorskiego? Ku zaskoczeniu wielbicieli jej talentu, ona nigdy nie starał się być usunięte. Ponadto Lena Hidi neutralne nastawienie do kina: filmy, oczywiście, oglądanie, ale być po drugiej stronie ekranu nie śni. W życiu, Lena nie była teatralne kręgi i kursy, produkcje szkolne i rozpraw. Wszystko chciała – nauczyć się być fryzjerką.

Szybki start

Ewentualnie posiadająca naturalny talent, nie mogła po prostu wyciąć i stać się, na przykład, wizażystka lub stylista. Ale los postanowił inaczej. Powiedzieć, że Lena Hidi zdenerwowany, byłoby niewybaczalnym błędem. Co ona ma, to było o wiele lepiej niż grzebień do włosów i stylizacji. Historia dziewczynki jak bajka – nie często, ale dość powszechne. Kiedy Headey miał siedemnaście lat, a ona stała się uwodzicielskie piękno formy, to zwrócił uwagę agentów odlewniczych. Pierwszy sukces w przesłuchaniu okazało życie znowu, ku jej zaskoczeniu, Lena zaproponował główną rolę w serialu detektywistycznego „Water Country”.

Postać moc i urok

Debiut przyniósł pierwszy sławę. Premiera miała miejsce w wielu krajach na całym świecie. Aby dopasować jej charakter i zrezygnować pomoc dubler, Lena przystąpił do jazdy konnej. I podjąć boksu. sztuki walki lekcje pomóc zachować sportową sylwetkę, że wpływ na przyszłe role aktorki.

Nawiasem mówiąc, jak tylko ona ostatecznie zakorzenione w status prawdziwej gwiazdy, aktorka, wielu rówieśników zazdroszczę. Lena Hidi, którego wzrost jest zaledwie 166 centymetrów, spojrzał petite piękna, często zdobił okładki kolorowych magazynów. Lena sama nazywa siebie „średnie Amazon.” W 2007 roku magazyn Maxim ogłosił ją jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie.

Pasja do zmiany miejsca

Kiedy w pierwszej połowie 90 Headey przekształcony w wymaganym aktorka odwiedziła wiele krajów, gdzie strzelanie wziął jej zdjęcia. Tak więc, „Księga Dżungli” zaniósł do Indii „Aberdeen” – w Norwegii i „Oniegin” – w języku rosyjskim. W 2005 roku udał się do Rumunii Lena i później do Meksyku do produkcji horroru „jaskini.” Słynny "The Brothers Grimm", jednocząc Data pierwszej wielkości Matt Damon, Heath Ledger i Monica Bellucci, są kręcone w Pradze. Headey następny film, thriller "Shooter" – w Kanadzie. W 2007 roku opublikował action-fantazji „300”, w którym jedną z ról odgrywanych przez Lena Hidi.

Filmografia

Nie zapominając o chwałę oryginalnego filmu Dzheymsa Kemerona około robota z przyszłości, Warner Brosers uruchamia serialu „Terminator”. Lena dostaje główną rolę Sarah Connor. Przez dwa lata, aktorka aktywnie zajęty filmowanie, roaming z jednego projektu: na ekranach out komedia „kolega”, thriller „Reflection”, dramat wojenny „Red Baron”; w 2009 fiction "demaskator" powinien thriller "Buried". Wszystkie z nich – z Lenoy Hidi w główne role.

W kolejce do nowych obrazów

A potem, w pracy, Lena wyrażona przez bohatera komiksu Black Widow animacji „Super Hero Squad Show” i pojawia się także w niewielkiej roli w serialu „White Collar”. Niniejszy uznanie świat Lena Hidi otrzymał wraz z wydaniem „Game of Thrones”. Projekt ten jest bardzo udany. W tym momencie przyszedł sześć sezonów serialu.

Uniwersalny Sukces aktorki otwiera nowe horyzonty. Jej osiągnięcia są uzupełniane thriller sci-fi "Sędzia Dredd 3D" oraz thriller "Judgment Night". W 2013 roku wydał sequel do „300”, zatytułowany „Rise of an Empire”, gdzie Lena wraca do wizerunku królowej Gorgo. Wśród ostatnich prac Headey – „spodniach” muzycznych dramat biograficzny „bardzo niski” i taśmowych

Kolejną niespodzianką dla fanów pasją był boks. Aktorka Lena Hidi lekcje, nawet wtedy, gdy nie wymagają regularnego rolę. Szacunek dla sportu miała dawno temu. Lena stara się nie opuścić swoje hobby i wolnego czasu strzelania. Będąc w Indiach na planie „The Jungle Book”, Headey rozpoczęła ćwiczenia jogi, która trwa do zrobienia, aby ten dzień.

Prywatne życie praca nie jest przeszkodą

„Księga dżungli” Lena przyniosła z aktorem Jasonem Flemyng, ich związek trwał 9 lat. Jako deklaracja miłości i wierności tatuażem aktorka w nazwie Thai kochanka.

Jednak jej mąż stał Headey Piter Pol Lougren. Od niego Lena urodziła syna. W rok po jego urodzeniu, w 2011 roku, para rozdzielone, a później sformalizowane rozwodu.

Na planie „Game of Thrones' Lena skręconej relacji z Pedro Pascal, gra w serialu Oberyn Martell. Publikacja brytyjskiego Daily Mail donosi, że para spodziewa się dziecka.