855 Shares 6135 views

Koniec z „stażystów”? Działka końcowej serii

Koniec z „stażystów”? Odpowiedź na to pytanie jest interesujące dla wszystkich widzów, którzy w 2010 roku rozpoczęli oglądać tego fascynującego komediowy show. Oczywiście, fani serii są zaniepokojeni losem ulubionych bohaterów: Bykov, Kupitmana, ROMANENKO, Lobanov i innych znaków. Więc, co wydarzyło się w ostatnim cyklu i dlatego podjęto decyzję o zamknięciu projektu telewizyjnego?

Końca „Stażyści”: Byki i Kisegach

Osobom, które oglądały wydarzenia ostatnim sezonie ulubionego serialu wiadomo o wyglądzie swojego byłego męża Anastasia Kisegach. Rola Wiktora Romanenko, chce powrócić kobietę, która po separacji, wykonywane Michael Porechenkov. Michael bohater dołożył wszelkich starań, aby zepsuć stosunki Kisegach Býkov iw rezultacie to zrobił.

Końca „Stażyści”, jeśli mówimy o losach Anastazji i Andrzeja? Byki zdecyduje, że nie jest godny kobiety, którą kochał, udał się do Petersburga, aby nie kolidować z jej szczęścia. W mieście nad Newą, były kierownik działu terapeutycznego dzieli swój czas między pracę w nowej przychodni i „świętować” zerwanie z żoną. Jednak Kisegach nie pogodzić z tą decyzją, odwołany ze szpitala i posłał Piotra do Andrzeja. Końcowa scena z serialu – Anastasia znajdzie Býkov i prosi, żeby ją do szpitala, gdzie obecnie pracuje. Zgadza się, obiecując jej miejsce stażystów.

Luba i Kupitman

Koniec z „stażystów” dla kolorowej pary Ivan Natanovich i Lubow? Kupitman, przez kilka dziesięcioleci, przyjaciel Bykov, nie znajdzie siły, by rozstać się z jedynym przyjacielem, nie chce zostawić go w trudnej sytuacji. On rezygnuje z pracy, pozostawiając dział choroby weneryczne w jego asystenta Phila, przeniósł się do Petersburga. Tam jak próbuje wyciągnąć swojego przyjaciela od objadania się, mówiąc mu, że firma usuwa serial komediowy o klinice, poszukuje konsultanta, który rozumie niuanse pracy lekarzy.

Końca „Stażyści” do ulubionych przez wielu widzów Luba? W następstwie Kupitmanom ona rezygnuje z pracy i przenosi się do Petersburga. Ivan Natanovich głowy pielęgniarka przekonała się na ten krok, obiecując, że w stolicy północnej żenią. Luba, od dawna marzył, aby wyjść za mąż, zgodziłem się.

Losy Gleb Romanenko

Gleb Romanenko przez cały sezon był jednym z najbardziej barwnych postaci projektu telewizyjnego komedia. Skąd sezon 14 „stażystów” na wczoraj chłopiec wyższej, którzy dorastali przed publicznością? Pod koniec Hleb uświadamia sobie, że lek – to nie jest jej celem. Mężczyzna postanawia zostawić pracę w szpitalu i przejść do biznesu, począwszy od kierownika w towarzystwie ojca biznesmena. Chcąc zachować jego syna z wysypka kroku Anastasia Kisegach mianował go zastępcą naczelnego lekarza, z takim skutkiem, że były stażysta zgadza się zrezygnować.

Osobom, które oglądały przedostatni sezon „stażystów” są świadomi rozstanie Gleb z narzeczoną Sophia, który nagle rozmyśliła się go poślubić, biorąc pod uwagę, że jeszcze nie dojrzał do tak poważnego kroku. Na szczęście pojawia się nowa miłość Romanenko,. W stolicy wrócił Bykov szalonych córkę Alice, z którą był kiedyś zakochany. Zależność między młodymi ludźmi, po zakończeniu lotu Alice odnowione, nie jest wykluczone nawet ślub.

Jeśli chodzi o Sophia, siostrzenice i udało Kupitmana żona Romanenko, wróciła do swojego rodzinnego miasta, nie chcąc więcej do czynienia z opuszczonej kochanki.

Lobanov i Levin

Strzelanie ostatni sezon serialu komediowego, która odbyła się z udziałem w charakterze, po jego lewej stronie. Żrący Borys Levin, gdy opuścił szpital na staż w amerykańskim szpitalu, powrót do korzeni. W tym zabawnym charakterze niż zakończonym cyklu „Stażyści”? 14 sezon był sukcesem dla postaci, granej przez: Dmitry Sharakois. Przeniesione z pracy, Bulls przekazał stanowisko szefa departamentu odpowiedzialnego Boris.

Oczywiście, wiele z wczoraj stażystów niezadowolony z decyzji, która miała byłego szefa wydziału. Przede wszystkim nie podoba mi się to Nasienie Lobanov, która planuje założyć jego przyjaciel-wróg Levin „gejowskiego życia.” Jednak Romanenko udaje się pogodzić przeciwników. W jego osobistym życiu nic się nie zmienia Lobanov, wciąż mieszka z żoną Olgą, wychowuje córeczkę.

Phil i Pauline

Phil i Pauline niż zakończony „stażyści”? Ostateczna sezon spełnił marzenie, które zostało wielokrotnie wyrażanym przez wielu fanów serii. Phil i Pauline ma już nie tylko koledzy i przekształcony miłości para. Jak wiemy, Pauline był trudny okres w swoim życiu osobistym, w połączeniu z jej związku z jej byłym mężem. Zapewnienie dziewczyna przyjazną obsługę, dr Richards nieświadomie zakochał się w niej.

Zawodowo Amerykanin Phil Richards, który zdecydował się pozostać na stałe w Rosji, również czeka na szczęście w finale. Po wyjściu ze szpitala, lekarz Kupitman upewnić się, że to był jego utalentowany pomocnik został szefem działu wenerycznych.

Dlaczego zamknięty „Stażyści”

Kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski o zbliżającym się zakończeniu serialu, kochany przez miliony, fani zaczęli się martwić nie tylko to, co wynikiem serii „Stażyści”. Ostateczna sezon nie pozostawił żadnych pytań bez odpowiedzi, jednak przekonujące historia może trwać przez długi czas. Twórcy serii wyjaśniając swoje zmęczenie obsada decyzji, jak również pragnienie, aby położyć kres, nie czekając na spadek ocen. Cały projekt składa się z serii TV 280 widzów, do których zawsze można wrócić, znudzeni swoimi ulubionymi postaciami.