287 Shares 2988 views

Zgodność kobiet-bliźniąt i ras kaukaskich. Czy można mieć sojusz?

Tandem Cancer-Gemini we wspólnym życiu będzie miał ciężki czas, bardzo różnią się od siebie. Ich sojuszność będzie stale bliska upadku, przedwczoraj cicho planowali przyszłość, wczoraj kłócili się tak, że wydawało się, że przyszłość już nie ma, a dzisiaj wyciągnęli taką pasję, że ludzie nie mogą być bardziej znani niż ludzie. Możliwa jest zgodność bliźniąt i męskich rakowców, ale tylko pod warunkiem znalezienia wspólnych punktów kontaktowych.


Przedstawiciele elementu wodnego wolą żyć w przeszłości i nie ma znaczenia, czy to postaci własne czy historyczne. U chorych chętnie marzymy o dawnych czasach, kiedy dzielni rycerze przeprowadzili kampanię, aby zdobyć serce pięknej pani. Bliźnięta potrafią bawić się, bo coś, a ich wyobraźnia działa w pełni. Para ma wszystko perfekcyjnie aż do momentu, kiedy podejmiemy własne podejście i wolność drugiego krzyża. To wtedy, gdy horoskopy kompatybilności mogą się nie powieść, a wzruszający Rak ponownie wejdzie do jego powłoki, a nie fakt, że Gemini wyskakuje.

Te dwa zupełnie inne znaki są podobne w jednym – często zmieniają nastrój, z tego powodu, jest wiele kłótni i potyczek. Szybki i niestabilny Merkurek czyni kobietę, która jest wesoła, czasami zamyślona, teraz zdenerwowana i pełna sarkazmu. Cykle Księżyca wywierają wpływ na nastrój mężczyzny: tylko on był wesoły i żartobliwie, kiedy już wpadł w stan odpoczynku i relaksu. Zgodność kobiet bliźniąt i raka mężczyzn zależy całkowicie od tego, czy mogą one działać na jednej fali.

W jednym rytmie para będzie dobrze ze sobą, ale jeśli pozostaną na fali o różnych częstotliwościach, wtedy tylko pomoc wzajemna pomoże. Muszą zgodzić się, że gdy jest w złym nastroju, będzie próbował ją pocieszyć, jeśli zostanie przezwyciężony przez niepokoje, będzie spokojna i pomocna. Jeśli jedna połowa jest zła, druga powinna pomagać w każdy sposób, a nie pogłębić już żałosną sytuację, a przynajmniej wycofać się do bardziej korzystnego momentu. Zgodność Z Crawfishem z Gemini nie można nazwać idealnym, od czasu do czasu odczuwalne są kryzysy w stosunkach, ale przy wspólnych wysiłkach takie niekorzystne chwile mogą zostać zredukowane do minimum.

Stosunek do pieniędzy dla kilku różnych. Bliźnięta wyrzucają je na wietrze, ale raki wolą zaoszczędzić na "deszczowy dzień". Po pierwsze lubi iść do restauracji, klubów, bawić się z przyjaciółmi, stale zmieniać sytuację. Drugi – prawdziwy domostwo, wolą domowe gotowanie. Zgodność kobiet-bliźniąt i męskich rakowców jest taka, że tylko dama może obudzić w swoim wybranym pragnienie zorganizowania imprezy, zrelaksować się w kręgu przyjaciół, wyruszyć w podróż.

Oba znaki żyją w fantastycznym świecie marzeń i fantazji, ale jeśli powietrze woli pozostać w rzeczywistości, woda jest przenoszona do przeszłości. Łatwo będzie, gdyby kobieta skłoniła mężczyznę do wyjazdu, jeśli są wycieczki do ruin, starych zabytków historycznych i architektonicznych, ponieważ nieświadomie przyciąga do przeszłości. Możliwa jest zgodność bliźniąt-kobiet i męŜczyzn, ale tylko pod warunkiem, Ŝe będzie mógł się przystosować, a ona nauczy się cierpliwości.