650 Shares 7387 views

Pitagorasa kalkulacja Matrix i kompatybilność

Ekscytująca nauka numerologia skrywa wiele tajemnic. Ktoś w to wierzy, niektórzy nie. Zwolennicy numerologii twierdzą, że są w stanie zmienić wszystko w swoim życiu, zmieniając na przykład numer telefonu. Pitagorasa matryca może malować szczegół los datę urodzenia. To jest naprawdę? Spróbujmy zrozumieć.

Co to jest numerologia

Numerologia bada wpływ różnych numerów na życie człowieka. Jest to jeden z najstarszych ezoterycznych nauk ludzkości.

Wszystkie prawa numerologia oparta jest na poniższym schemacie. Absolutnie wszystkie numery, nawet multi-bit, zredukowane do pojedynczych cyfr, tj prostych numerach od 1 do 9. Każdy numer odpowiada określonej charakterystyce, a tym samym wpływa na przeznaczenie człowieka. Na przykład, według Pitagorasa matrycy pokazuje datę urodzenia wpływu na charakter.

Każda cyfra – niezależna jednostka obrazu, ma odpowiednie właściwości i cechy. Reagując kilka cyfr mogą wpływać na siebie nawzajem, tak że dodatkowe wartości są przydzielone.

Ponadto, numerologia badał skutki pewnych słów na osobę. Każda litera ma swój własny numer w alfabecie. Dlatego Numerolodzy naukowcy, przekształcając litery na liczby, są również zaangażowane w badaniach nad wpływem innych „kod” słów do życia.

informacje historyczne

Przodkami takich nauk jak numerologia, były matematyka i filozofia. Samo pojęcie numerologii jako odrębnej nauki przyszedł znacznie później, ale jego prawa są już powszechnie stosowane od czasów starożytnych.

Kraj pochodzenia nie jest dokładnie znana. Różne źródła interpretować historię początków różnych sposobów. Numerologia może pochodzić w Grecji, Egipcie, Włoszech, Indiach i innych krajach.

Założyciele nauki są uważane Platona i Arystotelesa. Starożytny grecki uczony Pitagoras wykonane również znacząco przyczynić się do jego rozwoju. Każdy jest zaznajomiony z matrycą Pitagorasa, który jest powszechnie stosowany do tej pory.

Wkład Pitagorasa

Pitagorasa Matrix, znanym do tej pory, pozwala szczegółowo opisać osoby korzystającej z obliczeń na dzień jego urodzin. Dzięki prostych obliczeń, można poznać charakter człowieka, jego talentów i ukrytych możliwości.

To był Pitagoras dokonał najbardziej znaczący wkład w rozwój numerologii. Do jego prac okazało Platon, Arystoteles i innych wielkich naukowców.

W sercu nauk Pitagorasa jest przekonanie, że człowiek może żyć kilka reinkarnacji i życie. On zmienia jego ciało, ale dusza żyje wiecznie. Jest za te przypuszczenia powstała macierz Pitagorasa, którego obliczenie jest teraz dostępny dla wszystkich. Pitagoras utrzymywał wiele z tych spekulacji pitagorejczyków, a nawet stworzył specjalną tajne stowarzyszenie ludzi o podobnych poglądach. Wykonywali różne rytuały, że przedstawi nowe normy moralności ludzkiej i rozwinął swoje tajne nauczanie.

Ze względu na tajnych naukach pitagorejczyków był przyspieszony rozwój matematyki, filozofii, geografii i astronomii. Bazowy wszystkich tych nauk leżą konwersję z numerami, więc – numerologia.

Jak prawidłowo obliczyć macierz

Matryca jest kwadratem dalej podzielić na 9 równych kwadratów. W każdym z nich należy podać konkretną wartość i ogólny wygląd charakterystyczny kwoty. Poród Pitagorasa matrycy jest obliczana w następujący sposób:

 1. Musimy napisać datę urodzenia (dzień, miesiąc, rok) i dodać wszystkie numery jeden po drugim, kierując się tym, że muszą one być jednocyfrowe (1 dodatkowy numer).
 2. Teraz dodamy dane które zawiera numer uzyskany w § 1 (2 Nd dodatkowym numerem).
 3. Wśród №1 odjąć pierwszą cyfrę daty urodzenia, pomnożonej przez liczbę 2 (trzeci dodatkowy).
 4. Krotnie dane, które zawiera liczbę otrzymanego w etapie 3 (4), dodatkowa ilość.
 5. Powstałe 4 numery, aby być zapisane pod datą urodzenia, lub w jego pobliżu.

lekcja poglądowa

Na początku może się to wydawać skomplikowane i kłopotliwe tablicę Pitagorasa. Obliczanie przykład pomoże zrozumieć i łatwe do przeprowadzenia rachunku:

 1. Weźmy dowolną datę urodzenia, na przykład – 09/10/1989.
 2. Krotnie wszystkich danych, z których jest on: 1 + 0 + 0 + 9 + 1 + 9 + 8 + 9 = 37 (ten 1-ta liczba dodatkowych).
 3. Uzyskać sumę poprzedniego numeru: 3 + 7 = 10 (2 posiadał dodatkowe numeru).
 4. Pomnożyć przez 2 pierwsze cyfry daty urodzenia: 1 * 2 = 2.
 5. Od 1 dodatkowej liczby odejmujemy otrzymaną Deuce: 37-2 = 35 (3rd odebrany dodatkowy numer).
 6. Suma liczb 3 dodatkowe liczba będzie równa liczbie dodatkowych 4: 3 + 5 = 8.
 7. W efekcie mamy następujący obrazek: 09.10.1989 / 37.10.35.8

Zwracamy się do analizy: co zrobić numery

Wszystkie uzyskane za pomocą prostych obliczeń, a także daty urodzenia numery, trzeba wprowadzić do matrycy, grupując je od 1 do 9. Pitagorasa Matrix jest do nabycia rodzaju wypełnionych tabel.

Każdy kwadrat matryca posiada informacje na temat charakteru danej osoby. Rozpatrzmy szczegółowo wartość każdej cyfry.

 1. Unit – charakter. Im więcej jednostek, tym większa jest uważany za postać człowieka. Jednak zbyt mała lub duża liczba cyfr danych można mówić o egoizmie i innych negatywnych aspektów.
 2. Deuce – energia. To pokazuje potencjał ludzkich możliwości fizycznych.
 3. Troika – interesów. To zależy od liczby trójek tendencją do poznania różnych nauk, kreatywności , itd.
 4. Cztery – zdrowie. Od urodzenia, osoba może być narażeni na ryzyko wystąpienia niektórych chorób. Cztery pokazuje, jak jest ono właściwe w danej osoby.
 5. Five – logika. Możesz być oceniana na podstawie piątki i innych figur na ile dana osoba jest nieodłącznym logicznego myślenia i jego intuicja jest dobrze rozwinięta.
 6. Sześć – zdolność do pracy. To stwarza okazję do określania jaki rodzaj pracy fizycznej pochylonych ludzi.
 7. Siedem – powodzenia. To pokazuje, jak natura ma pod opieką, że mężczyzna znalazł się w najbardziej korzystnych warunków dla ujawniania swoich potencjalnych talentów.
 8. Osiem – poczucie obowiązku. Uczciwość, odpowiedzialność i inne szlachetne cechy identyfikowane ósemki.
 9. Dziewięć – pamięć. Oprócz zdolności do zapamiętania, jest odpowiedzialne za inteligencję i jasnowidzenia. Szczególnie widoczne u osób starszych.

wynik

Wiele ciekawych i niezbędnych do życia nauczą Pitagorasa matrycy. Kompatybilny charakter, potencjał, ukryte talenty, zdolności fizyczne i moralne wartości – to wszystko układa się w momencie urodzenia, według numerologii. Poznaj siebie!

183 shares 1770 views
252 shares 3030 views
Orzechowe oczy: charakterystyczny
421 shares 5468 views
193 shares 1229 views