303 Shares 9491 views

gypsy wróżby

Od niepamiętnych czasów uważa się, że Cygan wróżby są najbardziej zgodne z prawdą. Do dziś nie tylko Romowie byli w stanie zachować swoją kulturę i tradycje, ale także potwierdziła swoje specjalne zdolności do różnych magicznych rytuałów i ceremonii. Te wróżek, w przeciwieństwie do tych oszustów stacji, dostał uprawnienia dziedziczone i nie używać ich z chciwości. Dla nich bezwartościowe przewidzieć przyszłość, aby podnieść zasłonę swoich tajemnic.

Ale gypsy wróżby nie spieszy się ujawniać swoje sekrety, a dla wielu pozostaną one poza niewytłumaczalne. Są one związane głównie z kart i pieniędzy, szczególnie z małych monet, które są uważane za symbol życia koczowniczego Roma. Nie mniej interesujące i wróżenie za pomocą igieł. Również popularne jest uważany wróżenie z ręki, dzieci linii słońce, życie, miłość, kariera, i wielu innych za Romów – otwartą książkę, a przewidywania ręki nie czyni im żadnych trudności. Najprawdopodobniej jest to w ich krwi. Ale niektóre z przykładów, wciąż staram się rozważyć.

Zgadywania na monetach

Gypsy Wróżenie za pomocą monety dość łatwo. Tak więc, na przykład, musimy wziąć trzy monety. Przed Fortunetelling gypsy daje je do swojego klienta, że ogrzewa monetę palmy, a dopiero potem przystąpić do wróżenia. To jest najbardziej prawdopodobne, aby przekazać energię pyta mężczyzna. Dopiero po tych krokach, wróżki rzucanie monet na ziemi i przechowuje część, do której spadły. Odpowiedź jest oparte na różnych kombinacjach ogony i orły. Jeśli w połączeniu Eagles więcej, odbędzie się w żądanej ścieżce pomyślnego rozwiązania. Jeśli przyjrzysz się dokładniej wróżby, jest możliwe, aby znaleźć podobieństwa do wróżenia z Księgi Przemian, która przyjechała do nas z Chin łatwo.

Zgadywania na szpilkach

Gypsy wróżby za pomocą igły – jest to jeden z najbardziej popularnych rozrywek wśród młodych Romów. Opcje takie wróżenie bardzo dużo, ale będziemy rozważać tylko jeden z nich nazywa się „wahadło”. W tym celu musimy igłę i czerwona nić jedwabną o długości około 18 cm i jeszcze raz nie może obejść się bez pieniędzy. – Klient bierze monetę cygańską. Pożądane jest, aby być wykonane ze srebra, to znaczy Miałem biały kolor. Jeśli nie, dopasowanie i normalne. Musimy zrobić to samo. Ta moneta spada do gada na stole, obok człowiek stawia go za łokieć i utrzymuje nitkę tak, że igła jest powyżej medalu. Zadawanie pytania w tej wróżby mogą być nieograniczoną liczbę razy. Poprzez skupienie się na jednym z nich, konieczne jest, aby zawiesić igłę nad monety i zacznie skakać jak wahadło. Odpowiedzi na pytania w oparciu o fakt, jak zachowywać się w igle. Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to powinien skakać tam iz powrotem, jeśli „nie”, a następnie w lewo i prawo. Jeśli porusza się w kręgu, to pytanie musi być ustawione inaczej, jeśli igła jest stałe, nie powinien czekać na odpowiedź, bo Cygan wróżby nie jest dla ciebie.

Zgadywania na nóż

Ta wróżba nie jest tak powszechne jak w poprzednich typów. Jego działania są podobne do tych z gry Europejskiej w butelce, lecz działa jako otwieracz do butelek, który kręci się na specjalnie przygotowanych do tego pokładzie wróżby. W rezultacie otrzymujemy odpowiedzi na pytania, zamiast pocałunku, jak to jest wróżenie, nie gra. Wzdłuż krawędzi płyty, kładziemy karty z takimi odpowiedziami jak „tak”, „nie”, „strzeżcie się fałszywych przyjaciół”, „Tylko cierpliwość pomoże”, „czekać na wieści”, „spotkanie”, „miłość”, „smutek zamieni się szczęścia” „Podróże”, „niespodziewanych gości” i wiele innych. Nóż obraca się trzy razy – oznacza to, że odpowiedź jest trzech: jeden podstawowy i dwa wyjaśnienia. Jeżeli nóż zatrzymał się pomiędzy odpowiedziami, należy przewinąć go ponownie.

Tak więc, jeśli nagle spotkać kobietę, cygańską i chce wróżę wam, nie spiesz się poddać, bo wróżenie obecny Romowie w większości przypadków prawdziwe, co oznacza, że będziesz miał szansę na pewno poznać swoją przyszłość, zwłaszcza jeśli użyje wróżenie z ręki miłości.