797 Shares 7266 views

Kocham Wróżenie snem

Od czasów starożytnych, dziewczęta jechali do wróżenia Yule. Dzisiaj jest przewidywanie przyszłości jest również bardzo popularne. Można zobaczyć swoje przeznaczenie, nie tylko w towarzystwie koleżanek, ale również sam. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do wróżenia przed snem. Obecnie są one utrzymywane w dowolnej porze roku i dnia tygodnia. Ich ogromna różnorodność. Dlatego może ona zawsze wybrać się dokładnie to, co jest konieczne do gustu i dokładnych odpowiedzi na jej pytania. Naturalnie, większość wróżby miłości. Wskazują na postawie kochanka do młodej piękności. I wiele odkryć tajemnicę: kto będzie wybrani i przyszły mąż dziewczyny.

Ta użyteczna złoty łańcuch

Jednym z przykładów nocy wróżenia sen nadchodzącym to manipulacja ze złotym łańcuchem. Aby tego dokonać, tajemnicze działanie jest konieczne, aby czekać, aż wszystko opadnie kurz w domu spać. I dopiero wtedy można rozpocząć proces wróżenia.

Aby rozpocząć, aby usiąść w dół i pocierać ją w rękach złoty łańcuch. Od doszła do rozpoczęcia ciepło. Po tym, konieczne jest przejście do prawej strony i delikatnie wstrząsnąć. Wreszcie, łańcuch musi być bardzo ostry, aby rzucić na podłogę. Interpretować na rysunku, w którym leżący łańcuchu.

Jeśli jest to koło, gad czekać trudności w życiu. Płaska linia oznacza szczęście wszędzie i we wszystkim, ale niekończące węzłów wskazują możliwych chorób. Może się zdarzyć, i trójkąta, który demonstruje sukces w romansach. Bow złotym łańcuchu powie, że wkrótce możemy spodziewać się ślubu. Oczywiście, serce – to symbol szczęścia i miłości, a także rodziny i duchowego samopoczucia.

Zgadywania na gałązce

W tym Wróżby snem się nie kończy. Inna wersja przewidywaniu jego przyszłości – jest stworzenie mostu, który będzie zobaczyć narzeczoną. Aby to zrobić, należy najpierw przygotować gałązki. Z nich z kolei zbudować most i umieścić go pod poduszkę przed snem. Jest pewien wymawia następujące słowa w tym czasie, „mój zaręczona, fantazyjne stroje, przyjdę i tłumaczyć mi przez ten most.” Oczywiście, przyszły kochanek tej nocy musi marzyć dziewczyna.

przydatne grzebień

Istnieje Wróżby snem, gdzie używany jest grzebień. Jeden z nich domaga się wieczorem pod grzbiet poduszek. W tym przypadku, po raz kolejny musimy powiedzieć pewne słowa, „mój narzeczony, fantazyjne stroje, przychodzą do mnie i uczesz włosy.” Tej nocy we śnie zawsze będzie diabeł. On będzie w tym czasie w postaci przyszłej panny młodej i zaczyna czesać włosy piękna spania.

Kto przyniesie trochę wody

Jedną z opcji wróżba przed snem jest związane z jedzeniem. Dla tej dziewczyny potrzebuje na noc, aby zjeść coś solenenkogo. Może być marynowane ogórki i śledzie. Kiedy jest snem „wróżbita” kojarzy się szept: „zwężone, fantazyjne stroje, należy przyjść do mnie, i pojone wodą”. Bride i spieszy się we śnie piękna.

Inne wróżby narzeczony

Dowiedz się ich los (przyszły mąż) może być w inny sposób. Wystarczy na przykład, aby użyć dywinację się papierosem. Istnieją różne odmiany to:

  1. W jednym filtrze jest wykorzystywany wyłącznie przez papierosy. Trzeba obracać go w rękach tyle razy, ile włączeniu pełnych lat gadalschitse. Po tym, filtr będzie zarys jednej z liter alfabetu rosyjskiego. Jest to pierwsza litera imienia swego małżonka.
  2. Inne zastosowania wróżby popiół papierosa należy wcierać w dłonie. I tworzą znaki, jak jesteśmy pewni, można zrozumieć cały przeznaczenie.

Jeśli masz ulubionego

W przypadku, gdy ograniczenie już znalazł, można zobaczyć jego nastawienie, jeśli próbować zgadywać na desce rozdzielczej. I można to zrobić samodzielnie lub ręcznie malowanie kreskę w liczbie 4, a następnie, przechodząc z trzech, a za pomocą wersji online, która jest wszędzie w Internecie. W tym przypadku, nawet sklepu i poszukaj wartości nie muszą być.