485 Shares 8620 views

Lucky Numbers: Czy istnieją?

Ludzie próbują w jakikolwiek sposób, aby dostać się na szczęście za ogon. Jeden dla tej ogromnej kwoty. Jeden z nich – aby znaleźć ich w tajemnicy, liczbę udanych i dzięki niemu, aby być zawsze na wierzchu.

przysłowie

Należy zauważyć, że niektórzy ludzie mają własne numery pecha i szczęście. Na przykład, wiele osób na świecie boją numerem 13. W niektórych krajach, nie ma podłogi z tym numerem, domach, a nawet mieszkania. Jako przeciwwaga, często uważane za najlepsze numer siedem lub nawet trzy siódemki. Dlaczego jest to, nikt nie wie. Ale jedno można powiedzieć: liczba ta jest często wymieniana w Biblii – prawie 400 razy. Istnieje wiele powiedzeń i przysłów, które biorące figurę. I magowie siedem zlicza liczbę oświecenia. 7 Można więc bezpiecznie twierdzić, że jest najszczęśliwszym numer.

rocznice

Lucky Numbers dana osoba może również odzwierciedlać pewne wydarzenia w jego życiu. Tak, bardzo często odbywa się to za pomocą różnych pamiętnych dat. – urodziny, ślub itp Ciesz sposób większość ludzi, którzy Gamble. Iw rezultacie często wygrać. Dlaczego jest to nikt nie wie na pewno. Ale to, co jest ważne dla osoby Data ma magiczną sens – to fakt!

metoda wyboru

Dowiedz się co to szczęśliwy numer dla danej osoby, można po prostu metodą prób i analiz. Tak więc konieczne jest myśleć, że dobrze przed dokonaniem wnioski. Po przeanalizowaniu swojego życia, można zobaczyć, że liczba występuje coraz częściej, niż zwykle. Tutaj ryzyko to staje się szczęśliwy dla właściciela. Tę samą zasadę można dostrzec także w liczbie wpisów, które mogą sygnalizować osoby o zbliżającym się kłopoty.

zodiak

Szczęśliwe numery dla konkretnej osoby można powiedzieć własny znak zodiaku lub nauki jako astrologii. Tak, Ryby, na przykład, pomóc siedmiu i „dwanaście”, Lwy – piątki i Scorpio – postać osiem i dwadzieścia jeden lat. Można też liczyć na ich planecie-asystenta, a tym samym wskazywać swoje dobre numery. Ludzie biorą w asystencie słońce Unit „księżycowych” przedstawicieli – Deuce, „Marsjanie” – cztery, i tak dalej ..

symbolika liczb

Jak poznać swój szczęśliwy numer? W tym celu jest metoda opisana w numerologii. Potrzebny jest specjalny stół, dzięki czemu litery jego pełne imię i nazwisko osoby będą musiały przełożyć się na liczbach. Wtedy wszystko splyusovat. Do tego dodajemy cyfry wyniku datą urodzin i – voila! – osobisty numer szczęście znaleźć. Uważa się, że to pomoże osobie i poprowadzić go przez całe życie.

Life – gra

Ponadto, istnieją pewne szczęśliwe numery w niektórych grach. Zatem, ruletka jest uważany za udaną siedem, albo raczej „czerwony 7”. W pokerze, ulubiony z ośmiu czynów. Te kości – kolejny numer siedem.

odkrycia

Wiem numerów szczęście – to jest bardzo dobre, ale nie mieszkają na nim. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do ludzi, którzy lubią grać. Po tym wszystkim, sytuacje, w których liczba szczęście pomaga w kasynie, nie tak dużo. Ale opowieści o kompletnej upadłości osób fizycznych, którzy korzystają numer będzie miał szczęście, dużo.