381 Shares 8406 views

Zgadywania na talerzu – niebezpieczna gra lub sposób znać przyszłość?

Zgadywania na talerzu – to chyba jeden z najbardziej niezwykłych sposobów, aby spojrzeć w przyszłość. Po tym wszystkim, to uznaje się, że w tym przypadku osoba, która ma pomóc dusze przodków. Dzisiaj nie będziemy rozmawiać o prawach fizyki, czy myśleć o zjawiska radiestezji. Zostaw logikę i dać hołd nadprzyrodzone.
Wiadomym jest, że najlepszy czas na wróżby liczyć dni od Bożego Narodzenia do Trzech Króli. Według dawnych słowiańskich duchów legendy o przodkach w tym czasie odwiedził ziemię i każdy może wejść w kontakt z nimi. Znany wróżby na talerzu z natury i nie ma jakiś seans.
Nawiasem mówiąc, Kościół prawosławny uważa żadnej wróżby wielki grzech, i przeszkadzać dusze zmarłych nie wolno nawet w Yuletide.

Boże Narodzenie wróżby na talerzu jest mowa w niektórych dzieł literackich, oprócz dzisiaj w Internecie istnieje wiele opisów procesów. Nie zdziw się, każdy wróżenie ulega zmianom w czasie i na każdym miejscu swoje własne tradycje.

Teraz trochę o tym, co wygląda jak wróżbiarstwo na talerzu. Do przeprowadzenia obrzędu będzie potrzebował małego naczynia, porcelanę, białą kartkę papieru, ołówek, świecę i towarzystwo kilku osób (najlepiej nieparzysta). Jeden gad wypełnia pole arkusza następuje. W środku jest okręgiem o średnicy nieco większe naczynia. Poprzez okręgu opisanego wszystkie litery alfabetu, a następnie numery od zera do dziewięciu. Ukośnie ułożone parę odpowiedzi „tak” i „nie”, „Hello” i „Do widzenia”. Kto łaskotać nerwy poważnie, może być reprezentowane w przekątnej księżyca i krzyża cmentarnego.

Aby uzyskać właściwą odpowiedź, rysować na powierzchni płytek Rozporządzeniu strzałki. Prawidłowe zastosowanie go przy pomocy świec sadzą. Sama płyta jest również konieczne, aby utrzymać płomień. Następnie można przystąpić do wywołania ducha. Wszystkie firmy są zaproszeni, aby usiąść przy stole, włożył palce na płytce. Zaproś rozmowa może być każdy z duchem. Chciałbyś porozmawiać prababci lub kuzyna jesteś bardziej zainteresowany Napoleon? Zaprosić każdego, ale nie zapominajcie o wspólnej uprzejmości. Dzień dobry, do widzenia, powiedzieć proszę i dziękuję w kontaktach z przedstawicielami innego świata jest konieczne. Oczywiście, wróżenie za pomocą płyt posiada własne wyjaśnienie, ale dlatego, że zgodził się na dzień dzisiejszy nie jest uciekać się do interpretacji naukowych. Zwłaszcza, że ezoteryczny elementem w tej kwestii ma również prawo do istnienia.

Muszę powiedzieć, że zgadywania strzałkę na talerzu było popularną rozrywką znudzonych arystokratów. Wywoływanie duchów, duchów rapować, wróżenie spodek … Ci, którzy są bardziej dogłębnie studiował ten problem, należy wiedzieć, że wszystkie te ezoteryczne praktyki w zasadzie identyczne.

Wszechobecność spirytyzmu dostał się do połowy XIX wieku. Szczególnie przesiąknięty ideą dialogu z innego świata zjednoczeni w społeczeństwie, a nawet miał swoje wydruki. Muszę powiedzieć, że ezoteryczny hobby obejmował nie tylko przesądnych ludzi, ale również dość wykształconych członków społeczeństwa politycy, pisarze, a nawet naukowców. Nawet Artur Konan Doyl nie mógł przejść tą istotną wątek. I nie jest to zaskakujące, ponieważ jeśli wywołanie ducha – w praktyce, jest to bezpośredni dowód, że życie po śmierci istnieje.

Uważa się, że wróżenie na tabliczce jest jednym z najbardziej niebezpiecznych. Jak nie wszystkie podmioty z innego świata są dla nas żywi, spokojnie. A jeśli duch nie chce wyjść z pokoju, pojawia się ryzyko stania się „absolutnym właścicielem” new-found poltergeist. Ponadto, oprócz chuligaństwa, mające na celu odpowiedzieć na pytanie o istotę, może powodować osoby do bardziej poważnego uszkodzenia lub śmierci.

Więc zanim pytając duchów o swojej przyszłości, zastanów się, czy ciekawość jak ofiara.