826 Shares 8392 views

Zgadywania z grzebieniem: chcemy wiedzieć, co się wydarzy.

W całej historii swego istnienia ludzkość zgromadził niezliczone różne sposoby wróżenia. Tu i wróżenie z grzebieniem i wszelkiego rodzaju karty wróżby i jakie są wróżby liście herbaty w liściach herbaty, a Bean, wróżenia za pomocą wahadła, itd., Itp ..

Metody czary z grzebienia

Tradycyjne wróżby ludowej z grzebieniem, która odbyła się prawdą. Pójściem do łóżka, ona kładzie poduszkę pod temat, mówiąc coś w stylu: „zwężenia, fantazyjny strój, przyjdź do mnie do grzebienia!”. Jeśli sen człowieka, to on będzie jej mężem. Co zrobić, jeśli nie marzą o innych?

Zgadywania z grzebienia mogą być przeprowadzane w taki sposób. Grzebień rano, Gad jest szczególnie konieczne, aby policzyć włosy pozostawione na grzbiecie. Nie pozostawił pojedynczy włos? Cóż, to mówi o uprzywilejowanej zdrowie włosów. Przyjąć nasze gratulacje. Cóż, śmiech śmiech, i co to znaczy pod względem przepowiedni? A fakt, że ten dzień będzie nie różni się od ciągu znaków innych, niestety.

Pojedynczy włos, to ciekawe. W tym dniu można spotkać się z jego połowie. Oznacza to, że w każdym przypadku, należy przyjrzeć się bliżej na ludzi wokół ciebie. Dwa stracił włosy – może się pojawić nie jest bardzo dobrą wiadomością. Trzy – wśród swojego otoczenia odrobaczone wroga. Wszelkiego rodzaju problemy, w tym szansę odebrać żadnej infekcji, obiecuję czterech pozostałych włosy. Jeżeli grzebień pozostało więcej włosów, zalecamy, aby zwracać uwagę na zdrowie. Może nie mieć wystarczającej ilości witamin?

Należy wierzę zgadywania na grzebieniu?

Ale nie będzie tak łatwo uwierzyć w wróżenia z grzebieniem. Są okresy, tak zwane „linienia”. A więc tym razem nie nadaje się do wróżenia, jak liczba włosków rzucić wzrasta. Wierzył w wyniku wróżby, programujesz swój umysł do tego rzekomego zdarzenia. A jeśli w wyniku wróżby jesteś rozczarowany Cię dostrajają się do negatywnego zdarzenia, tym bardziej prawdopodobne będzie to przyciągnąć do swojego życia. Po tym wszystkim, nie bez powodu, dlatego Kościół jest bardzo negatywny stosunek do wszelkiego rodzaju przepowiedni.

A nie lepiej jest utworzyć skrypt większość swojego życia? Myślisz, że to niemożliwe? Być może, a jak! Załóżmy, że jesteś młoda atrakcyjna pani, że dobrze, nie może poradzić sobie z samotnością. Zrobiliśmy ten wniosek, ponieważ sądzę, głównie dziewczęta w wieku małżeńskim. So. Chciałbym być żonaty, a jego narzeczona nadal nie ma. Nie jest konieczne pochopnie uchwycić w sennych książek, map lub uruchomić do szczęścia. Odpowiedź na to pytanie można uzyskać samodzielnie. Aby rozpocząć, zdecydować, co chcesz się nauczyć. Jeśli pytanie brzmi: „Kiedy się ożenię”, a następnie zadać sobie pytanie – „A kiedy chciałabym wyjść za mąż?”. To jest to bardzo proste. Jeśli czujesz, że tu i teraz, gotowa wziąć ślub, a następnie utwórz własne zamiar znaleźć rodzinę, w następnym roku. gotowość wewnętrznego zdarzenia i szczerym pragnieniem gwarantowanej doprowadzić cię do wejścia do rejestratora.

Pisanie scenariusza własnego szczęścia.

Teraz usiąść i napisać skrypt. Na kartce papieru lub komputera, jak chcesz. Eksperci zalecają, aby mieć ładny zeszyt, specjalnie dla tej sprawy. Aby uczynić życie piękne. Nagrywać wszystko. Zacznij z opisem swojego przyszłego męża. Tip – podejmuje opis cech jego charakteru, nie mniej uwagi niż wygląd fizyczny. Wskazane jest, aby zaplanować – listę, aby być jak najbardziej szczegółowy. Wypełnić w szczegółach jak widzisz relacje między małżonkami. W ogóle, wszystko musi być na tyle poważne, co najmniej, odpowiednio. Ponieważ wszechświat spełnia nasze życzenia dokładnie, zgodnie z listą. Bo, jak wiemy, nawet przecinek, nie ustawiony w złym miejscu, może odgrywać rolę w śmiertelny los.