672 Shares 2008 views

Jak stać się medium, a wszystko, jeśli jest dostępna

Czy każda osoba będzie mogła, jeśli chcesz stać się medium, a tak daleko, jak to możliwe? Odpowiedzi na te pytania jest poświęcony publikacji. Słowo składa się z dwóch łacińskich: „ekstra” i „sensus”, z których pierwsza odnosi się do „góry”, a drugi – „percepcja”. W związku z tym osoba, która nazywa się psychiczne jest sverhvospriimchivym.

Zadając pytanie, jak stać się medium, trzeba przede wszystkim myśleć o tym, co on robi. To jest po prostu ciekawy, moda czy powołanie? Często pytają o jak zostać jasnowidzem. W zasadzie, odpowiedzi leżą w tej samej płaszczyźnie. Oba – nadprzyrodzone zdolności. Widzący nadwrażliwość również ma zatem jest psychiczny.

Nie wszyscy wierzą, że zdolności te istnieją w ogóle. Jednak fakty mówią coś przeciwnego. Prawie wszystkie słynnego bułgarskiego jasnowidz Vanga. Jej nadprzyrodzone moce, które mogą być nazywane za darmo, teraz nie może być kwestionowana. To samo można powiedzieć o jasnowidza Wolf Messing. Zastanawiał się, czy ci ludzie o tym, jak stać się medium?

Przynajmniej, mówią, że Wang jako dziecko uwielbiał grać w jednej grze. Ona jest z zawiązanymi oczami, a ona wtedy poszukiwał ukrytych przedmiotów. Po pewnym czasie, dwunastoletnia dziewczynka podniosła huragan i popchnął dobrą odległość (kilkaset metrów). Potem straciła wzrok, a później uzyskał zdolność „widzenia” chorób ludzi, jak również do przewidywania losu.

Możemy nazwać ludzi jak Wolf Messing i Wang fałszerzem? Oczywiście, że nie, a zatem kwestia, jak stać się medium, jest całkiem właściwe. Przytoczył przykład z ludzi nie jest wcale wyjątkiem, że są inni, a badania tego zjawiska, nawet przez naukowców. Uważa się, że podobne umiejętności wyzwalane przez specjalną jednostkę układu nerwowego człowieka. To jest dzięki specjalnej aranżacji zakończeń nerwowych, istnieje możliwość, aby podnieść niektóre fale energii.

Być może wszyscy w różnym stopniu, w obliczu takich zjawisk jak czując na sobie czyjś wzrok, a nawet myśli. Wchodząc w domach swoich przyjaciół, czasami czuję pozytywną lub wrogą atmosferę. Często można stwierdzić z całą pewnością, że w danym miejscu niedawno wystąpił konflikt. Nie można też zaprzeczyć, że ludzie czują, że ich bliscy zdarzyć problemy, a nawet zobaczyć „prorocze” sny.

Z tego wszystkiego możemy stwierdzić, że każda osoba w taki czy inny sposób ma zdolności psychiczne i można je trenować. Techniki dla takiego rozwoju jest wiele, są szkoły specjalne. Niektóre z nich są zalecane, aby najpierw uświadomić sobie fakt, że każda osoba jest nie tylko ciało, oprócz struktury fizycznej, ludzie są z duchowego – informacje energii. Kontrola tej struktury jest przeprowadzana za pomocą woli.

W związku z tym odpowiedź na pytanie, w jaki sposób stać się medium, można doradzić zainteresowanych ludzi do nauki pracy z systemem energetycznym. Dokładniej mówiąc, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na następujące rzeczy:

  • Badanie z głównych centrów energetycznych;
  • rozwój zdolności obrazowania;
  • szkolenie rozszyfrowania (ustnego), sygnały odbierane z energii strukturze.

odnosi się do tak zwanych „czakr” pod centrów energii, które są usytuowane wzdłuż kręgosłupa. Tego rodzaju wirów energii poprzez które energia kosmiczne przekształca człowieka. Musisz również nauczyć się zarządzać wokół nas energię życiową, moc myśli, generowania i kierowanie go na właściwym miejscu. Naturalnie, to zajmie pracowitość, zaangażowanie i wytrwałość.

Na jeden dzień stać się medium nie działa, ale jeśli stale rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, szanse na znalezienie omówione w tym artykule supermocarstw.