553 Shares 6388 views

WC z bidetem: opinie, zdjęcia, oceny, w jaki sposób podłączyć

muszla klozetowa – znajomy element łazience lub toalecie. Ale bidet rzadsze. A ci, którzy go zainstalować w swoim mieszkaniu, mówiąc o wygodę urządzeń sanitarnych. bidet nie jest używany często z powodu braku wolnej przestrzeni. Ale dla takich mieszkań mają pierwotną decyzję – WC z funkcji bidet.

wygląd

Z wyglądu WC prysznic jest podobny do zwykłego WC. Jeśli wygląda dobrze, widać, że kubek jest nieco dłuższy i bardziej zbiornik. Że jest sprzęt elektroniczny, który zarządza bidet. Obejmuje to urządzenia grzewczego i kilka zmian.

Takie toalety, bidety mają ssawki lub brodawki, która wystaje bezpośrednio przed użyciem. Drugi typ to bardziej wygodne i higieniczne.

wersja na zewnątrz

Squat WC wraz z bidetem może być zarówno kosztowne i budżet.

Produkty od $ 1800 wodociągowej pewnej temperatury, części ciała dmuchane suszarką do włosów. Zarządzanie procesami za pomocą zdalnego DPU. Opuścić podnośnik siedziska delikatnie pomóc.

modele low-end kosztować od $ 200 nie mają te „wodotryski”. Do ogrzanej wody dostarczana jest to niezbędne do łączenia rur bidet gorącą wodą. Jeśli mieszkanie usługa ta nie jest dostępna, musisz być zadowolony z zimną wodą.

Zawieszone toalety, bidety

Pozwalają one na oszczędność miejsca w szafie, aby ułatwić czyszczenie i do poprawy jakości higieny. Od wyciągania rury kanalizacyjnej znajdujący się powyżej poziomu podłogi, tak zanieczyszczona przez takiej instalacji nie jest tak szybki. Zbiorniki takie toalety są ukryte przed wzrokiem ciekawskich instalacji.

Nie bój się, że urządzenie upadnie pod ciężarem siedzącego pana. Zawieszenie prysznic toaleta może wytrzymać obciążenie do 400 kg. Jest to ułatwione przez stabilnej metalowej ramy, na której jest stała.

Aby ułatwić podłączenie elektronicznej części sieci, niektóre modele są dostarczane rury falistej i równo.

Zawieszone toalety, bidety i bardziej popularne z każdym dniem liczba sprzedaży rośnie.

Zasada działania

Rozważmy toaletę wraz z bidetem (prezentowane w artykule zdjęcie, jasno pokazują, nowoczesne urządzenia), w którym woda jest podgrzewana za pomocą grzałki elektrycznej.

Przelotowego pokrętła wykazywały pożądaną temperaturę, zazwyczaj poniżej 40 ° C. Naciśnięcie tego przycisku można włączyć słuchawkę. Z rozpylacza, co jest na jego końcu, wlać fontannę wody. Stopień ciśnienia można regulować i osiągnąć 7 trybów.

Płukanie może być jednorodna, pulsujące, wibrujące.

Wiele modeli posiada suszarkę do włosów.

instalacja

To może się różnić w zależności od typu WC – podłogi lub ściany.

Rozważmy toaletę z bidetem razem. Jak mogę podłączyć go do sieci?

Sam kubek jest ustawiony w taki sam sposób jak konwencjonalny WC. Główną trudność – do podłączenia grzałki elektrycznej do sieci. Po złym związku może doprowadzić do tego, że w toku postępowania można uderzyć szok.

Po podłączeniu należy przestrzegać następujących zasad:

 • Instalacja musi być uziemiona.

 • Urządzenie (RCD) wyłączenie urządzenia po osiągnięciu pewnego poziomu prądu różnicowego.

 • Do okablowania elektrycznego grzejnik bidet są oddzielnie, bez podłączenia do istniejących linii.

Alternatywą bidet elektroniczny

Sedesowej razem z bidet wykonania budżetu wymaga zainstalowania oddzielnym mieszalniku do zasilania wodą oddzielnej probówce.

Mieszacz termostatyczny automatycznie reguluje temperaturę wody. Zwykle nie przekracza 40 stopni. Całość ogrzewa się w ciągu 5 minut. Niech go za pomocą dźwigni, który reguluje ciśnienie. Jego konewka wymienić aerozolu.

Jest jeszcze inna alternatywa dla bidet. To jest instalowany bezpośrednio obok toalety prysznic słuchawka. Temperatura nie jest uzależnione od dostępności ciepłej wody w mieszkaniu.

bidet okładka

Uzyskaj toaletę z bidetem, można użyć specjalnego pokrywę. Jest to oddzielne urządzenie, które jest dostępne w trzech rodzajach: okrągłe, krótkie i długie. To pozwala na umieszczenie go w toalecie każdej wielkości i kształtu. Często nie ma znaczenia, a producent. Pokrywa pasuje nad obrzeżem muszli klozetowej i służy jako bidetem.

Może to być:

 • mechanicznej;
 • e.

Pierwszy przewód jest podłączony do zimnej i ciepłej wody, energii elektrycznej. Wewnątrz prostego modelu (200 dolarów) są wyposażone w urządzenia regulujące temperaturę rury. Główną część – mikser.

Urządzenia te nie są gorsze niż połączonych urządzeń. Znacząca liczba funkcji i mały kocioł podejmie toaletę z bidetem z łatwym w obsłudze. Jego cena, odpowiednio, będzie wyższa.

Takie zamknięcia są Temperatura układ regulacji. Wodę można dodać mydła w płynie. W wielu pokryw jest funkcją wodnej i masa powietrza.

Pokrywa zamyka się płynnie za pomocą podnośnika, spuścić automatycznie.

Ultrafioletowe promienie oświetlenia odkażania powietrza, oraz na powierzchni toalety.

Zaletą jest to, że pokrywa nie jest konieczne, aby kupić i zainstalować nową toaletę.

Długość wyjazdu

Model, w którym Unia nie jest przymocowany na stałe, ale okazuje się w trakcie użytkowania, znamienny przez długość jego odejściu. Stopnie regulacji tego parametru może być również do siedmiu.

Jest możliwe, aby wybrać tryb oscylacji. Może być stosowany podczas leczenia lekami z ekstraktów ziołowych.

Korzystanie z toalety prysznic może nawet umieścić lewatywę.

czyszczenie

Twórcy nowych modeli uwzględniać potrzebę ciągłego czyszczenia powierzchni. Nowoczesny prysznic toaleta jest w stanie oczyścić się:

 • blaty;

 • dysza;

 • Oczyszcza i odświeża powietrze.

To pomaga chronić czystość powłoki antybakteryjnej srebra w kompozycji.

Porady dla Wybór

, Trzeba zwrócić szczególną uwagę kupując jedno z urządzeń opisanych w:

 • Jakość miksera. Że jest słabe ogniwo, z powodu których trzeba przeprowadzić naprawę lub całkowicie zmienić toaletę z bidetem.

 • Obecność czujnika temperatury pozwala monitorować i modyfikować go szybko. Jego nieobecność może nawet spowodować oparzenia.

 • sprayem podlewanie jest lepiej wziąć z dyszy, która jest regulowana. Pomoże ustawić grubość strumienia wody i skierować ją we właściwym kierunku.

Plusy i minusy

Z oczywistych zalet. oszczędność miejsca prysznic WC, a proces jego stosowania może być wygodne i przyjemne.

Wadą tego urządzenia – jego niska higiena. Po tym wszystkim, jeśli natychmiast użyć bidet po skorzystaniu z toalety, aby zapewnić czystość kubka będzie problematyczne. W związku z tym, nie wszystkie zostały rozwiązane, aby zastąpić pełny bidet połączonego urządzenia.

ocena

Wśród popularnych marek wc-bidet można nazwać:

 • Ideal Standart (Niemcy). Instrument tej firmy za najlepszą WC z funkcji bidet. Odpływ poziomy jakości zapewnia czyszczenie miski. Sanfayansa dożywotnia gwarancja mówi o wysokiej jakości.

 • Geberit (Szwajcaria).

 • Laguraty – produkty włoskie. Istnieje skarg od nabywców w złym odprowadzania takich urządzeń.

 • Sanindusa – Portugalski model ceramiki sanitarnej.

 • SensPam – japońskie modele z pełną kontrolą logiki, produkowany w Korei. Sami odsączeniu wody w odpowiedzi na czujnik. można użyć pilota zdalnego drenażu. Duża liczba opcji prania, w tym generał damska, lewatywa, pulsujące, masaż, wieje ciepłe powietrze. Dysze są automatycznie czyszczone przed użyciem i po to. To oszczędza wodę, energię i reguluje temperaturę wody siedzeniu. Sam będzie zdiagnozować problem, a nawet doniesienia o nich rosyjski. Utworzone z materiałów nowej generacji, trwałym. Dobrze oczyszczone z brudu i rdzy.

 • Ocena toalety z bidetem nadal wzdłuż ciekawym modelu. Zestaw bidet z WC i ławki wykonane z wodoodpornego drewna lub materiału kompozytowego. Mówi się, że może on być stosowany jako tarka do prania lub leżaku. Jednak nie jest jasne, dlaczego leżeć w toalecie lub cokolwiek do mycia. Producenci twierdzą, że jego funkcji – dekoracyjne. Model wykonany przez spółkę rosyjską KERAMA Marazzi, dystrybutor włoskiej HATRIA marki. Ten produkt został stworzony przez włoskiego projektanta, został nazwany G-Full. Dodatek do G-Full mogą służyć jako pochłaniacz z tej samej firmy, półki w kolorze ławce. Śliwki zamknięcie pojemnika szuflady.

Istnieją modele z oczywistych ekscesów, takich jak na przykład odtwarzacz MP3. Ale ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że popularny teraz prysznic toaleta – magiczny wynalazek, aby podnieść poziom współczesnego życia.

opinie

Wielu użytkowników, takie jak WC z bidetem razem. Opinie mówią, że korzystanie z drogich modeli wygodne i komfortowe. Oni są wielofunkcyjne.

Ale te modele, gdzie fontanna jest trwale, opinie nie są zbyt pochlebne. Mówią, że on ciągle kropi kał, więc należy używać go w trudnym zadaniem.

Użytkownicy powinni kupować japońską osłonę TOTO Washlet. Są one instalowane w toalecie tej samej marki, Karolina i MH serii. Podłączona do zimnej wody i energii elektrycznej. Oprócz masaży prysznicowych. Oszczędzanie wody. Może być instalowany w mieszkaniach i toaletach publicznych. Taki WC z bidetem razem ułatwić Ci życie.