98 Shares 8680 views

klimatyzatory w Elektrostal: Kilka porad przy wyborze, instalacji i eksploatacji

Obecność w mieszkaniu, indywidualny dom w swoim biurze lub w miejscu pracy skomplikowanych urządzeń gospodarstwa domowego oraz urządzeń HVAC, dziś nikt nie będzie zaskoczony. Dla niektórych jest to – hołd dla mody, ale dla większości użytkowników – pilnej potrzebie, podyktowanych przez usztywnionej warstwy i rytm współczesnego życia, wartość stresu fizjologicznego i psychologicznego, ludzie muszą odpocząć, przywracania i utrzymania wielu funkcji życiowych w dobrej kondycji. Ten w pełni stosuje się do tego nowego produktu w naszym codziennym życiu, jak klimatyzatory. Klimatyzacja w Elektrostal są niezbędne, gdy musimy stworzyć pomieszczeniu komfortową temperaturę i wilgotność, oczyszczają powietrze z kurzu, zanieczyszczeń chemicznych i mikroorganizmów, lub aby nasycić swoje jony przydatna powietrzne, a nawet witamin, aby przygotować pokój z góry na przyjazd ludzi z pracy do domu, albo spokojny sen … Dużo (nie tylko wyżej wymienione) są te inteligentnych pomocników. Jednak dalsze funkcje mogą stanowić maszyny, więc – kosztowne, a tym bardziej trudno jest tak umieszczone, w sposób nieunikniony według kanonów teorii niezawodności – jest bardziej prawdopodobne, uzyskując każdy z jego systemami lub miejsca poza funkcji regulacyjnych. W związku z tym, chciałbym podzielić się z rodakami, potencjalnych nabywców Elektrostal odżywki, pewnych doświadczeń zawodowych.

Zaangażowany w dostawę, instalację i konserwację klimatyzatorów w Elektrostal, Noginsk, Pawłowski Posad, Balashikha i trenować więcej niż rok, możemy zauważyć, że w pierwotnym leczeniu do nas wielu klientów często koncentruje się na nabycie marek „hiper” Media z „brzmiące nazwiska”, ale nie jest gotowy na to, że dla tej „dźwięczności” (i często – tylko dla niego) będą musieli wysupłać znacznie. I to, oczywiście, nie jest bardzo zadowolony z nimi. Mamy czasami długo i ciężko, aby prowadzić rozmowy edukacyjne z ludźmi, dowiedzieć się, co w rzeczywistości, oni oczekują zakupem klimatyzatory w Elektrostal, zestaw optymalnych możliwości klimatyzator mogą one być ustawione, a które może mieć – jest zbędny.

Mamy wyjaśnić ludziom, co jest konieczne, aby uzyskać więcej niż „tylko klimatyzacji w Elektrostal” i skorelowanie ich potrzeb i charakteru pokój (pokój dzienny, sypialnia jest łazienka lub kuchnia, pokój sługa, lub sklep szycie …), a jego pozycja w ogólnym planie domu (budynki mieszkalne): przejście lub jest odizolowane od innych pomieszczeń, znajduje się tuż przed lub usunięty i ukośnie do niego. Pamiętaj, aby dowiedzieć się objętość i powierzchnię lokalu przeznaczonego kwalifikacyjny odżywka i jego orientację punktów kardynalnych (północ-południe), warunki oświetlenia słonecznego w ciągu dnia i roku, liczba kondygnacji, ściany materiału i rodzaju dachu budynku (na przykład w panelu „khrushchovkas” z płaskim dach i „miękki dach” na najwyższym piętrze z orientacją południowo dla normalnej jednostki okna klimatyzacja będzie wymagać tej samej marki, ale dla jednej lub dwóch modelach wymiar typu, bardziej niż do tych samych celów w „stalinka” piętrach pierwszym środkiem, zorientowaną Rowan okna na bokach świata tak).

Oczywiście, wybór systemu klimatyzacji zależy od fizycznych możliwości klienta. W związku z tym wszystkim, często doradzamy naszym klientom, aby nie wybrać do drogiego sprzętu i, na przykład, na niezawodny, prosty w obsłudze i utrzymaniu, a to – najważniejsze, tańsze klimatyzatory takich jak Gree, AUKIA lub PANASONIC, które Nawiasem mówiąc, nie jest zawsze w naszej obecności.

Drugą rzeczą, chcę zwrócić uwagę klientów – zwłaszcza instalacji wewnętrznych i zewnętrznych urządzeń klimatyzacyjnych.

Bardzo często ich właściciele wyrażają życzenia instalacji jednostki wewnętrznej „gdzieś wyżej i że – cicho” we wnętrzu pomieszczenia, nie biorąc pod uwagę wymagania technologiczne, takie jak minimum niezbędnych zezwoleń z sufitu, zasłony i tym podobne, orientacja przepływu powietrza chłodzącego w stosunku do pracy strefy i tereny rekreacyjne (lokalizacja szkoły, albo stacjonarne ludzie, łóżka i miejsca do oglądania telewizji …) obecność i lokalizację ukrytych w ścianach i sufitach pomieszczeń komunikacyjnych. Często klienci poprosić o zainstalowanie zewnętrznego urządzeń energetycznych „i od dolnych okien i balkonów.” Tutaj musimy pamiętać, że długość interkonekt komunikacji nie może być nieskończony, ponieważ większość ich długości hartuje warunki do sprężarki, nieuchronnie zmniejszenie okresu jego bezawaryjnej pracy, wymaganych do nadmiaru rurociągów i okablowania skrzyżowania i zwiększa koszty koszty instalacji w porównaniu do wersji standardowej, ograniczonej oryginalnego wyposażenia klimatyzatora. Ponadto, nie należy zapominać o konieczności zapewnienia warunków dla wygody (czytaj – tym bardziej gwarantuje ciągłą uptime odżywkę) zamontowane komunikacji zewnętrznej i utrzymanie całego systemu w trakcie jego eksploatacji (czyszczenie kratek wentylacyjnych i kanalizacji, sprawdzić ciśnienie czynnika chłodniczego i tankowanie w razie potrzeby przypadków, weryfikacja i bloki i niezawodność montażu regulacja al.). Czasami, z drugiej strony, klienci proszeni są do zainstalowania urządzenia zewnętrznego powyżej wewnętrznego, czyli w zasadzie, nie jest zabronione, ale może prowadzić do instalacji i eksploatacji uznaniem, ponieważ To wymaga żadnych nawiercanie oddzielnego kanału w ściance rurociągu r spustowy (łatwemu naturalnego „w dół”), kondensat lub dodatkowej pompy wody wymuszonego opróżniania.

Ze swojego doświadczenia przemysłowej, często zalecane dla swoich klientów podczas realizacji komunikacji między bloku poprzez loggię lub balkon, aby położyć je w miniaturowych do kanałów telewizji kablowej, z lekkim wzrostem cen robót instalacyjnych, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo ich bezpieczeństwo od krajowych i uszkodzić estetykę swojego wyglądu. To samo odnosi się do naszej Izby układania przewodów w kanale kablowym urządzeń elektrycznych wewnątrz budynku.

Nie ma wątpliwości, przydatne dla naszych klientów, a nasza propozycja jest do wykorzystania przy instalowaniu jednostki zewnętrzne nie są cienkościenne spawane (a więc – krótko) wsporniki ścienne łożyska, tradycyjny wcześniej dla klimatyzatorów w Elektrostal, ale mocniejsze zespoły posiadające dodatkowe dolne wsporniki. Służą one znacznie dłużej niż spawane, nie podnieść cenę całkowitego kosztu instalacji.

Poprawić niezawodność i żywotność urządzenia jako całość jest także zalecane przez naszych klientów do wyboru modeli klimatyzatorów, z metalowa obudowa jednostki zewnętrznej, aby skuteczniej chronić sprzęt przed przypadkowym uszkodzeniem i spadającego lodu, sopli i ciał obcych z dachów i górnych piętrach budynków. Tak więc praktycznie eliminuje konieczność instalowania drogich metalowych pokryw ochronnych na zewnętrznych blokach. Nawiasem mówiąc, wszystkie modele polecane przez powyższych spółek (GREE, AUKIA i Panasonic) wyposażony jest w takiej obudowie metalowej.

Upewnić się, że ludzie, którzy chcą kupić klimatyzatory w Elektrostal, doceniają nasze porady mile widziane i będzie nadal współpracować z nami, a my ze swej strony, będzie nadal w dobrej wierze, aby informować wszystkie zainteresowane strony o swoich pozytywnych doświadczeniach i wszystkich aktualizacji w tej dziedzinie.