629 Shares 5672 views

Sufity w łazience

Myślę, że każdy z nas, dokonywania napraw w mieszkaniu, chce doprowadzić nie tylko podziwiać piękno, czystość i nowoczesny wygląd, ale także był wysokiej jakości i trwałe. Ze względu na wysokie koszty budowy i materiałów wykończeniowych, zacząć wszystko od nowa w 5-6 lata – nie bardzo przyjemnego perspektywą.

Łazienka – specjalny pokój w mieszkaniu, ponieważ posiada nie tylko funkcje higieniczne. Jest to bardzo ważne dla fanów moczyć się w wannie i odpocząć, i często służy jako sala do emocjonalnego i fizycznego relaksu rozładunku. Ponadto, nie należy zapominać o przeznaczeniu gospodarczym łazience, tu jesteśmy, co do zasady, umyć i wysuszyć ubrania. Zgodnie ze specyfiką pomieszczeń powinny być wybrane materiały wykończeniowe do naprawy. Głównymi kryteriami wyboru, z pewnością musi być piękna, higiena, bezpieczeństwo środowiska, trwałość i, oczywiście, wilgotność. Jak na ścianach i podłodze, nie ma nic lepszego niż płytki jeszcze nie wymyślić, a być może jedyną trudność – jest, aby dokonać właściwego wyboru, kiedy to nieskończona różnorodność kształtów, kolorów i dekoracji, które są reprezentowane w sklepach. Na suficie sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana. Sufity w łazience wymagają specjalnego traktowania, a ich wykończenie – poważna sprawa, ponieważ nie wszystkie nowoczesne materiały do sufitów nadają się do pomieszczeń.

Najprostszym i najtańszym sposobem – pokrycie farbą wodoodporną. Ale taniość taki sam jest jego wyjątkowa zaleta. Malowane sufitu jest krótkotrwałe, ponieważ pod wpływem wilgoci, na działanie wysokich temperatur, stopniowo traci swoje właściwości estetyczne żółknięcia wydaje rozwody. Ponadto, taki sufit nie jest zabezpieczony przed wyciekiem z górnych pięter, które, niestety, w łazienkach dość powszechne.

Specjaliści budowniczych i projektantów są trzy najbardziej praktyczny, trwały i piękny sposób zaprojektować sufit w łazience – i zębatkę kasety zawieszony i napięcie.

Podwieszany sufit w łazience

Taki typ sufitu jest struktura siatki, która jest ustalona w sposób szczególny do natywnego i sufit wykonany jest łatwe i trwałe panele dekoracyjne, które nie odkształcają dowolny odporny na ekstremalne temperatury i 100 procent wilgotności w pomieszczeniu. Zastosowanie łazienka taśmy i podwieszane sufity.

Struktura kasetonowe sufitowy składa się z poprzecznie i poziomego prowadzenia, zawiesin, sterowanych łączników (których te prowadnice są przymocowane do stropu), narożników i kwadratowe lub prostokątne panele kaset. Sufity w kąpieli są wykonane z aluminium lub ze stali ocynkowanej taśmy barwionych na różne kolory, stosując rozpylanie. Zamontowany sufit kasetowy szybko i łatwo, i „uciec” z urzędu standardu pomoże fantazji i szans technologii modułowej, która oferuje różnorodne kombinacje kolorów i opcji projektowych.

Sufitów podwieszanych do łazienki – Zawieszenie to konstrukcje składające się z ułożonych ciasno metalowych prętów, które mogą być głuchy lub perforowane. Druga opcja jest bardziej korzystne dla zbiornika, ponieważ ułatwia lepszą cyrkulację powietrza.

Podwieszane sufity w łazience mają doskonałe właściwości użytkowe, są trwałe, przyjazne dla środowiska, higieniczne, odporne na wilgoć i łatwe do czyszczenia, nie rdzewieje, a ponadto łatwe do zainstalowania, a także w przypadku uszkodzenia jednego elementu to jest bardzo łatwe do wymiany.

Napinane sufity w łazience

Bardzo popularne i modne teraz sufity podwieszane – jest również doskonałym rozwiązaniem dla wykończenia łazienki. Ponadto bogaty wybór kolorów i faktur (mogą być błyszczący, matowy lakier, aksamitne, z różnych kolorowych wydruków), tego rodzaju sufitu bardzo mocnego i wytrzymałego i doskonałą ochronę przed wyciekami z wyższych pięter. konstrukcja sufitu jest wykonany w taki sposób, że woda jest gromadzona w tym, jak w worku i jest łatwo spłynąć przez otwór dla światła, po czym zawiesza się sufit całkowicie przywraca techniczne i estetyczne.

Wszystkie z powyższych rodzajów sufitów do łazienek mają inną ważną właściwość. Ich montaż nie wymaga uprzedniej wyrównanie i tynkowanie „native” sufit, co znacznie skraca czas i koszty naprawy, a ponadto jest to bardzo łatwe do zainstalowania reflektorów w tych konstrukcjach, a przewody elektryczne są usuwane tuż pod panelem.