558 Shares 7594 views

Lenovo K900: opinie, ceny, zdjęcia i funkcje

Jednym z najbardziej interesujących fablet 2013 słusznie mówi Lenovo K900. opinie Właściciele, specyfikacje techniczne i inne ważne informacje dotyczące tego urządzenia zostaną pokazane w ramach tego przeglądu.

kompletność

Oczywiście sprzęt jest mocny punkt K900 Lenovo. Opinie, to tylko potwierdza. Wersję pudełkową tym urządzeniu obejmuje takie elementy i akcesoria:

 • Smartphone z wbudowanym akumulatorem 2500 mA / h.

 • Wysokiej jakości zestaw słuchawkowy stereo z doskonałą jakością dźwięku.

 • Ładowarka.

 • Przewód sieciowy Format USB – Micro-USB.

 • Silicone Case – zderzak.

 • Folia ochronna na wyświetlacz.

 • Karta gwarancyjna i instrukcja obsługi tego fablet.

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy na tego typu smartphone jest dostarczany, a otrzymasz natychmiast działającego urządzenia.

Konstrukcja i użyteczność

Biedne ergonomia w tym gadżecie. fizyczne przyciski znajdują się na różnych stronach smartphone i obsługa jedną ręką jest problematyczne. Po tym wszystkim, przyzwoity wyświetlacz przekątna wynosi 5 i pół cala. Osłona tylna jednostka jest wykonana z blachy, krawędzie wkładki występuje w szerokości 1 cm, z poliwęglanu. Z kolei, wyświetlacz jest chroniony przez odporną na uderzenia szkło „GorillaGlaz” 2nd generacji. Poniżej ekranu znajdują się trzy dotykowe przyciski ze standardowego oświetlenia.

CPU

Wystarczająco mocny procesor zainstalowany w K900 Lenovo. Opinie mówią, że większość aplikacji działa na nim bez problemów. W tym przypadku mówimy o atomie Z2580. Fizycznie, to CPU 2 rdzenie przetwarzania, ale ze względu na zastrzeżonej technologii z HT „Intel” uzyskuje się na poziomie programu ma 4 rdzenie. Takie niestandardowe rozwiązanie pozwala w niektórych przypadkach, aby uzyskać imponujący wzrost wydajności o 10-15 procent. Kolejny chip chip jest częstotliwość zegara, który jest maksymalne obciążenie może wynosić do 2 GHz. W ogóle, to jest na tyle mocy obliczeniowej dla najbardziej nawet intensywnych zadań. Ale jest jedna znacząca „ale” w tym CPU: jest oparty na architekturze „x86”, a systemem operacyjnym „Android” koncentruje się na rozwiązaniach opartych na „ARM”. W rezultacie, niektóre aplikacje mogą nie działać na nim. I nie dlatego, że nie ma wystarczająco dużo mocy obliczeniowej, ale ze względu na niezgodność. Jako przykład, «Racingiem III», które po prostu nie działają na tym gadżecie.

Grafika i ekran

Jako karty graficznej w tym urządzeniu działa PowerVR SGX544MP2. Oczywiście, nie jest to najbardziej wydajność grafiki, ale brakuje środków z łatwością do większości zadań. Na przykład, „Asphalt 7” na to idzie z maksymalnymi ustawieniami, a nawet w HD – jakość bez żadnych problemów. Nawiasem mówiąc, Rozdzielczość 1920 pikseli 1080 pikseli, a długość od szerokości. Podstawą wyświetlaczu jest doskonała matryca IPA. Obraz wyświetlany na jakość wyświetlanego obrazu, kontrast i odwzorowanie kolorów nie wnosi sprzeciwu.

kamera

Aparat główny opiera się na czujniku w 13 MP Lenovo K900 32GB Grey. opinie zwolnij uzyskane za pomocą zdjęć. Oni są naprawdę wysokiej jakości, a nie każda jednostka premia może zatem pochwalić. realizowane również w urządzeniu i dioda autofokusa prezent. Ale z wideo nie jest tak wiele dobrego. Rolki są zapisywane z rozdzielczością 1920×1080, ale brak systemu stabilizacji obrazu daje o sobie znać. Obraz jest zamazany i od czasu do czasu skurcze. Z kolei, przednia kamera oparta na czujniku w 2 megapikseli. Jest to wystarczające do połączeń wideo (jest to jego głównym celem). Wśród jego inne cechy można również wydzielić kąt widzenia, który w tym przypadku wynosi 88 stopni, a na tego parametru w tym modelu smartfona jeszcze żadnej konkurencji.

pamięć

Pamięć RAM Urządzenie 2 GB. Jest to zupełnie wystarczające dla prawidłowego i stabilnego działania „Android”. W podstawowej wersji tego inteligentnego telefonu zintegrowane 16GB, z których część jest zajęta przez oprogramowanie systemowe. W bardziej zaawansowanych zmian pojemności zwiększa się 2-krotnie i 32 GB. Zgodnie z tym, takie urządzenie i jest bardziej kosztowne. Jedną z głównych wad K900 jest brak gniazda na zewnętrznej karcie flash. Jeśli pamięć wewnętrzna nie wystarcza, to można zwiększyć jedynie poprzez podłączenie standardowego napędu flash USB za pomocą kabla Ann.

autonomia

Innym słabym punktem jest autonomia Lenovo K900 32GB BLACK. Recenzje wydzielają małą pojemność wewnętrzną baterię. Rzeczywiście, 2500 mA / h oraz ekran o przekątnej 5,5 cala, obraz, który jest wyświetlany w jakości HD, ale wciąż procesor 2-rdzeniowy o częstotliwości 2 GHz i wsparcie technologią HT – są nie do pogodzenia. W rzeczywistości, jednym ładowaniu baterii w smartfonie z tego miernego obciążenia wystarczy na jeden dzień życia baterii, a wieczorem będzie musiał obowiązkowo ponownie podłączyć do sieci elektrycznej za pomocą ładowarki. Można rozwiązać ten problem poprzez zakup dodatkowego akumulatora zewnętrznego. W ten sposób będzie można pożyczyć na jednym ładowaniu przez 2-3 dni, a średni poziom wykorzystania.

miękki

Za „Android” jako oprogramowania systemowego, który jest wersja 4.2. Ale to jest prawdziwe w odniesieniu do tych urządzeń, które są usuwane z pudełka i jeszcze nie podłączonych do Internetu. Z kolei po pierwszym podłączeniu do globalnego systemu operacyjnego, sieci planowane uaktualnienie do wersji 4.3. Możesz być, a nowsza modyfikacja „Android” na tym urządzeniu z numerem 4.4 w dającej się przewidzieć przyszłości. Jest to jeden z kluczowych życzeniami właścicieli Lenovo IDEAPHONE K900 32GB. Komentarze na to pytanie nie jest trudno znaleźć na odpowiednich zasobów tematycznych.

oprogramowanie

Nie tylko „gołe”, „Android” został zainstalowany na telefonie Lenovo K900. Opinie mówią właściciele dość imponujący wachlarz aplikacji. Pierwszą rzeczą, aby wyróżnić klientów społecznych. Box set devaysa «Facebook», «LinkenId», «Twitter” i "Instagram". Ale analogi krajowe w każdym przypadku trzeba instalować od. Istnieje również zestaw widżetów, które może znacznie poprawić Pracownicy merytoryczni tabele gadżetów. Cóż, standardowy zestaw narzędzi Google i zwykłe podstawowe aplikacje (na przykład, „Kalendarz” i „Kalkulator”) również są dostępne.

komunikacja

Nienaganna zestaw łączności w Lenovo K900 32GB. Recenzje gadżet wskazują, że nie jest wszystko, czego potrzeba do łatwej i wygodnej obsługi. Wśród tej listy można wybrać to:

 • Pełne wsparcie dla wszystkich rodzajów sieci komórkowych w 2. i 3. generacji. Maksymalna szybkość transmisji danych w tym ostatnim przypadku może być godne 7,2 Mbit / s. Oprócz zwykłych połączeń, istnieje również możliwość wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych i multimedialnych.

 • Drugim ważnym interfejs bezprzewodowy – to Wi-Fi. W tym przypadku prędkość transmisji danych może osiągnąć fenomenalne 300 Mbit / s. Ta metoda dzielenia się informacjami z globalnej sieci pozwala przesyłać pliki o dowolnej wielkości, w tym filmy w jakości HD książek.

 • Nie zapomnij programistom i Bluetooth. Odpowiedni odbiornik bezprzewodowy zintegrowane z urządzeniem. Pozwala to małe pliki przenieść do podobnych urządzeń na odległość do 10 metrów.

 • Natychmiast, dwa systemy nawigacji obsługuje urządzenia: «A-GPS» (lokalizacja zależy od telefonii komórkowej Internet wieże) oraz " GPS »(system nawigacji satelitarnej wykorzystywane).

 • Wśród interfejsów przewodowych może być „» Micro-USB oraz port audio 3,5 mm. Pierwszy z nich może pełnić kilka funkcji: połączenie z komputerem, podłączenie do zewnętrznego urządzenia pamięci masowej, naładować akumulator lub podłączyć opcjonalny akumulator. A drugi służy do podłączenia gadżet do zewnętrznego systemu głośników.

Liczba właścicieli

Bardzo wyważona maszyna okazała się smartfon Lenovo K900 32GB. Recenzje przydzielić mu takie niedociągnięcia:

 • Niski stopień autonomii. To może być łatwo i prosto po zainstalowaniu opcjonalnego akumulatora zewnętrznego, aby rozwiązać ten problem. Kup to akcesorium jest potrzebna za dodatkową opłatą, ale nawet jeśli dodać do kosztów smartphone, to jeszcze cena będzie znacznie niższa niż w przypadku konkurentów.

 • Brak szczelin dylatacyjnych do zewnętrznego urządzenia flash. Ponownie, wszystko jest rozwiązany bez problemów z wykorzystaniem Ann-kabel i standardową kartę flash.

 • Zwyczaj architektura procesora. Ale to jest w porządku – aplikacje blshinstvo, z rzadkimi wyjątkami, zaczęło się bez problemów.

Ale plusy mieć ten gadżet znacznie więcej. Wśród nich są następujące:

 • Nienaganna jakość montażu obudowy.

 • Efektywna platforma sprzętowa.

 • Imponująca ilość pamięci wewnętrznej.

 • Wyświetlanie na podstawie matrycy IPS o rozdzielczości 1920×1080.

wyniki

To jest taki harmonijny i zrównoważony okazało Lenovo K900. Opinie wskazują, że z pozycji cenie i jakości, po prostu nie ma rywali. Jego wartość w tej chwili jest $ 250 w bazie i przedłużony, z kolei, będzie kosztować 310 dolarów, co jest naprawdę śmieszna cena za fablet tym poziomie. W zamian można uzyskać po wyjęciu z pudełka gotowy do użycia gadżetu.