123 Shares 2900 views

Co zrobić, jeśli iPhone jest wyłączony i nie włącza się?

Dziś będziemy rozmawiać ze sobą o tym, co zrobić, jeśli wyłączyć iPhone i nie jest wliczone w cenę. Nie może być wiele powodów. Będziemy patrzeć na wszystko i spróbować dowiedzieć się, co chcesz być podjęte w celu przywrócenia prace gadżetów.

Wymiana baterii

Cóż, pierwsza opcja, w którym iPhone jest wyłączony i włączony ponownie – jest to problem z baterią gadżetu. Szczerze mówiąc, wszelkie urządzenia i części zamienne ma swoje zużycie. Specjalnie dla codziennego i aktywnego użytkowania. Tak więc, jeśli nagle do czynienia z podobnym problemem, spróbuj wymienić moduł baterii.

Najlepiej jest kupić nową baterię w sklepie firmy. Włóż go w gadżecie, a następnie spróbuj włączyć urządzenie. Zazwyczaj ta metoda działa. Jednak czasami może być prawdą, że iPhone jest wyłączony i nie włącza się w ogóle z powodu problemów z baterią. W tym przypadku, będzie musiał znaleźć źródło problemu gdzie indziej. Co to jest? Spróbujmy zrozumieć.

niepowodzenie

Przed uruchomieniem programu do sklepu na nowej baterii, należy spróbować innej dość ciekawe podejście. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli wyłączony iPhone i nie zawrócić, to najlepiej, aby rozpocząć pracę na problem jest z tym etapie.

Chodzi o to, że żaden system nie jest wolny od błędów. Awarie mogą doprowadzić do takiego zachowania. Tak, musimy jakoś sobie z tym poradzić. Szczerze mówiąc, to całkiem proste, jeśli wiesz, gdzie kliknąć. Awarie systemowe „leczony” poprzez jednoczesne naciśnięcie przycisku zasilania i zwolnij przycisk do menu głównego. Trzymać je w tym stanie przez około 12-15 sekund, a następnie sprawdzić, co się dzieje. Na ekranie pojawi się wskaźnik ładowania systemu. To wszystko. Teraz, gdy wiesz, co zrobić, jeśli wyłączyć iPhone i nie włącza się ponownie. Ale nie wszystko jest tak dobrze, prawda? Pozwól nam podzielić się z wami kilka dodatkowych opcji dla rozwoju wydarzeń.

naładowania akumulatora

To prawda, że przed zdenerwowany i zaskoczony przez naszego obecnego problemu, konieczne jest, aby szukać innego zdarzenia zabawy. Jeśli wyłączysz iPhone i nie włącza się ponownie, można spróbować … aby ją naładować.

Dość często użytkownicy nie zauważają, że ich gadżet „siada”. Ponadto, w przypadku, gdy poziom naładowania akumulatora jest obniżone do 0% w końcu, iPhone przestaje reagować na wszelkie próby włączenia. Trzeba dołączyć go do ładowarki, a następnie czekać na jakiś czas. Po tym, spróbuj do władzy na gadżecie. Stało? W porządku. Teraz, gdy wiesz, co należy zrobić, gdy iPhone jest wyłączony i nie jest wliczone w cenę. A jeśli to nie zadziała, to co? Spróbujmy zrozumieć tę delikatną sprawę.

wysuszenie

Czasami powodem, że iPhone jest wyłączony i nie jest wliczone w cenę (nie reaguje na ładowanie) może być trywialne wnikania wilgoci do urządzenia. Szczerze mówiąc, nawet teraz, i starają się stworzyć coś „woda-repelent”, jednak na razie nie działa. Zatem, jest konieczne dla ochrony pojazdów przed wilgocią.

Jeśli podejrzewasz, że Twój iPhone jest wyłączony i nie jest wliczone w cenę (za ładowanie nie odpowiada) ze względu na fakt, że jest on narażony na działanie wody, należy demontować urządzenia. Następnie wystarczy wysuszyć dokładnie wszystkie części. To wszystko. Po pewnym czasie, spróbuj ponownie z gadżetu. W przypadkach, w których powodem było to było w wilgoci, ta metoda będzie działać bez zarzutu. Ale nie wszystko jest tak proste i łatwe. Zobaczmy dlaczego może nadal być „zachowanie”. Przyczyny jeszcze sporo, ale są one rozwiązywane. Chociaż nie zawsze jest to łatwe, aby to zrobić.

wirusy

A teraz przychodzą do was w mniej przyjemnych powodów, które można myśleć o tym, co zrobić, gdy iPhone jest wyłączony i nie włącza się / nie pobiera. Chodzi o to, że bardzo często jest wynikiem infekcji wirusami.

Tak, oni są teraz, nikt nie jest odporny. Zwłaszcza jeśli dużo w Internecie pracować z gadżetem. Jest więc prawdopodobne, że przyczyna leży w tym. Co zrobić, jeśli iPhone jest wyłączony i nie jest wliczone w cenę i nie ładuje się? Amator lepiej nie to zrobić – po prostu wziąć własny gadżet do naprawy i zgłaszania podejrzenia o ataku wirusa. Co do zasady, będzie zwrócony iPhone bezpieczny i zdrowy, i sprawne. Więc to nie jest tak przerażające. Wystarczy chodzić przez jakiś czas bez swojego sprzętu, a także zapłacić znaczną sumę pieniędzy. Ale jest lepiej niż zakup nowego gadżetu.

podziały

Jednakże, jeśli myślisz, co zrobić, gdy iPhone jest wyłączony i nie jest wliczone w cenę (za nie odpowiada), a następnie, aby być uczciwym, powodem może być to, że po prostu są awaria sprzętu. W szczególności odnosi się to do złączy na gadżet, a także ładowarki podróżnej.

W tej sytuacji, aby być uczciwym, istnieje kilka wyjść. Pierwszy – jest, aby spróbować połączyć się z iPhone więcej baterii ładowarką. Bardzo dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli masz znajomych o tym samym telefonie. W skrajnym przypadku, można skontaktować się z wyspecjalizowanych salonów w celu weryfikacji. Jeśli wszystko działało, a iPhone włączone – można zmienić „ładowarki”. Wtedy problem pójdzie i nie będzie przeszkadzać.

Druga opcja – to gdzie leży problem w złącze ładowarki. Jeśli nagle wyłączony iPhone 4, i nie włączy się, co robić – nie wiem, może to być bardzo narzekają na problemy z kontaktami. Spróbuj podłączyć ładowarkę do gadżetu. To nie działa? Potem go wypróbować na innym iPhone. To działało? Tak, można bezpiecznie zabrać swoje urządzenie i zabrać go do naprawy. Istnieje wtyczka szybko naprawione. Jednak za usługę można zapłacić dość duże. Czasami jest to najlepiej po prostu zmienić „w górę” zamiast naprawić starą. Ale to nie wszystkie scenariusze. Zobaczmy, co jeszcze może się zdarzyć.

kompletna porażka

A oto kolejny bardzo interesujący źródłem problemów. W przypadkach, gdy iPhone 4 jest wyłączony i nie włącza się, co robić – nie wiem, może być sytuacja, w której jesteś całkowicie wadliwy sprzęt. Innymi słowy, jest to po prostu zepsuty.

Co zrobić, jeśli iPhone jest wyłączony i nie jest wliczone w cenę i nie ładuje się? Posiada również szereg alternatywnych działań. Po pierwsze – jest to, aby posiadać smartfona do naprawy. Nie ma żadnej gwarancji na jego naprawę, ale warto spróbować. Być może brak jest coś, co nie jest bardzo poważna. Następnie można ponownie używać gadżetu w ciągu około 2 tygodni.

Drugi scenariusz – to całkowite zastąpienie wadliwego gadżetu. Tak więc, jeśli iPhone jest wyłączony i nie włącza się, co robić – nie wiem, jak już próbowałem wszystkiego, to wyrzucić stary telefon i zastąpić go nowym. Który – jest całkowicie twoim wyborem.

W przypadkach, w których jeszcze nie upłynął okres gwarancji, można spróbować wymienić wadliwy sprzęt do pracy. Jednak na początku będzie musiał przeprowadzić badanie i udowodnienia, że taka sytuacja nie jest twoja zasługa. To znaczy, że problem leży w oryginalnym błędu produkcyjnego.

Chiny

IPhone 4 jest wyłączony i nie włącza się? To ma sens patrzeć na producenta gadżetu. Chodzi o to, że dość często tego rodzaju awarie wystąpić ze względu na fakt, że w rękach nie chcesz zachować oryginalne wyposażenie oraz chińską podróbkę.

To, co powoduje największe szkody. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z chińskich iPhone, powinien być przygotowany, aby zapewnić, że będziesz miał dużo martwić podczas pracy z urządzeniem. Tak więc, nie zdziw się, gdy jakiś szczegół wymyka się spod kontroli.

Aby mieć żadnych problemów, to najlepiej, aby powstrzymać się od kupowania odpowiedniki oraz falsyfikatów. To lepsze raz bulić za smartphone dobra i wysokiej jakości niż naprawić to, co jest kupiony na tanie. W skrajnym przypadku konieczne jest, aby być gotowym na kłopoty. W prawdzie, to lepiej kupić coś taniej, ale prawdziwy gadżet, a nie tylko skorupy. Zmniejszy to prawdopodobieństwo wystąpienia problemów. Tak więc, jak widać, powody, dla iPhone można wyłączyć i włączyć ponownie, bardzo dużo. Wszystkie z nich można rozwiązać, choć nie zawsze, bez wysiłku. Przestrzegać zasad korzystania ze smartfonu – zmniejszy to prawdopodobieństwo awarii i usterek.