878 Shares 5665 views

Gospodarka poziomu smartphone LG Leon: cechy, funkcje i opinie, cena

Gospodarka poziomu smartphone z dobrymi specyfikacjami technicznymi – to LG Leon. Charakterystyka gadżet, to cechy opinie właścicieli i cena zostanie szczegółowo omówione w niniejszym materiale.

Na co niszowych gadżet zorientowany?

Cena i sprzętu farsz wyraźnie odnosi się do entry-level LG Leon. charakterystyka to jest naprawdę bardzo skromny i jest mało prawdopodobne, że ktoś może zaimponować. Kluczowym parametrem w tym segmencie jest cena. I to jest w to urządzenie jest bardzo skromny. Tak więc okazuje się, że jest to smartfon od znanych marek w przystępnej cenie i na każdy dzień.

Devaysa wygląd i łatwość obsługi na nim

LG Leon Feature Phone z pozycji projektu wskazuje, że jest to typowy przedstawiciel spisu telefonów inteligentnych produktów klasy podstawowej w 2015 r. Przednia część „smart” telefonu jest prawie całkowicie pokrywa ekranu dotykowego. Pod nimi, jest to dość cienki pasek, na którym znajduje się logo dewelopera. Typowy zespół sterowania w tym przypadku mieści się w dolnej części ekranu. Powyżej ekranie jest wyświetlany w słuchawce. Obok niego jest przednia kamera do rozmów wideo. Boczna strona urządzenia jest całkowicie wyłączone z kontroli. Z drugiej, znajduje Elementary mikrofon. uruchomiła również YUSB mikro-port. Po przeciwnej stronie, która jest z góry jest tłumienie szumów mikrofonu podczas rozmowy, a „port audio”. Na tylnej stronie objętości wycofanego przycisk blokady. Ponadto znajdują się tu główne aparatu i jego oświetlenie.

urządzenie napełniające

Jest to bardzo często dzisiaj, CPU jest podstawą LG Leon. Charakterystyka jego bardzo skromny, ale są one wystarczające, aby rozwiązać szereg zadań. Kombinacja ta jest ważna dla MT6582, który obliczeniowej urządzenia 4 na podstawie architektury „A7”, która może być ewentualnie rozproszyć „twardego” 1,3 GHz. Centralny procesor w smartfonie zwiększona akceleratora graficznego „Mali 400MP2”. Radzi sobie z tym zadaniem – obrazu wyświetlanego na ekranie dotykowym, który jest po przekątnej w tym urządzeniu to 4 i pół cala. Jej samej rozdzielczość 854 x 480, i podłoże ekranu jest z technologii TrueIPS. Odwzorowanie kolorów jest doskonała na nią, a kąty widzenia są prawie maksymalna. Skromne jak na dzisiejsze standardy ilość pamięci RAM wyposażony smartphone LG Leon.

charakterystyka to wskazuje na obecność jedynie 768 MB pamięci RAM. System operacyjny oraz zainstalowane fabrycznie oprogramowanie zajmują około 500 MB po zakończeniu pobierania. Dlatego tylko 268 MB jest przydzielona do użytkownika. Pojemność wbudowanej pamięci jest zbyt mała do 4GB. Jakoś rozwiązać problem z brakiem pamięci, właściciel smartphone musi włożyć zewnętrzną kartę pamięci flash, maksymalna pojemność, która może dotrzeć do 32 GB.

Pojemność pełnego akumulatora wynosi 1900 mAh. To jest dokładnie to średnie obciążenie powinno wystarczyć na kilka dni pracy. W razie potrzeby, największy tryb oszczędzania, wartość ta może być zwiększona dwukrotnie, a na jednym ładowaniu baterii potrwają 4 dni.

Bardzo dobre kamery głównej na tej smartphone. Posiada 5-megapikselowy sensor on, nie ma światła i autofokusa. Wszystko to pozwala na dobre światło, aby uzyskać wystarczającą ilość wysokiej jakości zdjęć. To może również nagrywać filmy wideo w 720 p. W przedniej części czujnika aparatu jest bardzo skromny – 0,3 megapikseli. To, oczywiście, wystarczającą do połączeń wideo, ale dla „autoportretów” wysokiej jakości z pewnością nie może liczyć.

składnik oprogramowania

Z pewnością jedną z najważniejszych zalet świeżej wersji systemu operacyjnego w LG Leon H324. Charakterystyka elementów oprogramowania oznaczać obecność „Android”, którego wersja jest równa 5,0. Większość gadżetów w tej niszy, w najlepszym razie, może pochwalić się wersji 4.4. Ale tu jest skromne zasoby sprzętowe gadżet nie pozwalają w pełni cieszyć się możliwości oprogramowania systemowego. Reszta oprogramowania jest dość typowe dla tej platformy. Najpierw musimy wybrać oprogramowanie z „Google” – w klienta poczty, przeglądarka, galerii i tak dalej. Ta lista jest uzupełniana do zintegrowanych programów OS – kalkulator, organizer. Cóż, o mały lista klientów społecznych zapomnieć nie warto ( „Facebook”, „Twitter” i „Google +”).

Opinie, zalety, wady i koszt urządzenia

Zacznijmy od zalet LG Leon H324. charakterystyka pozwalają w tym przypadku zostać zidentyfikowane, takich jak:

  • Wyświetlacz jakości.
  • Energooszczędna platforma sprzętowa.
  • Najnowsza wersja systemu operacyjnego.
  • Dobry stopień autonomii.
  • Przystępna cena – 110 $.

Ale są też wady w LG Leon. Cechy, opinie odnoszą się do następujących:

  • Niewielka ilość pamięci RAM i małą ilość wbudowanej w urządzenie do przechowywania.
  • Skromny aparat przedni jakość.

wyniki

Wystarczy kontrowersyjny okazał LG Leon. Cechy charakterystyczne, z jednej strony, wydania jego autonomii, platformy sprzętowej, systemu operacyjnego i przystępnej cenie – to wszystkie swoje zalety. Ale tu minusy Ma również: Słaby podsystemu pamięci i przednią kamerę. Zasadniczo, teraz za te same pieniądze można znaleźć lepsze urządzenia, ale mniej znanych marek. Co jest lepsze w tym przypadku do wyboru – osobistą decyzję. Ale tutaj jest jakość południowokoreańskiego giganta mówi sama za siebie. W związku z tym, cokolwiek to było, to lepiej kupić produkty sprawdzone, które, bez wątpienia, ten gadżet jest.