482 Shares 5477 views

I wiesz, jak w „MegaFon”, aby sprawdzić podłączoną usług?

Telefon komórkowy stał się integralną częścią naszego życia. Ponieważ jest to tak łatwo rozwiązać problemy z wydajnością w każdej chwili iw każdym miejscu. Zawsze możesz być pewny, aby zamknąć wszystko w porządku. Ale martwi go zbyt krótki. Trzeba stale monitorować równowagę i wiedzieć, na przykład, jako „MegaFon”, aby sprawdzić połączonych usług. Pomoże to zaoszczędzić pieniądze. Korzystać, aby to łatwe, proste i szybkie.

Które mogą być podłączone?

Ale zanim zastanawianie się, jak „MegaFon”, aby sprawdzić podłączonych usług, konieczne jest, aby zrozumieć, nawet to, co oni. Po pierwsze, nawet jeśli rozmówca nic nie robić na własną rękę, istnieje tak zwany pakiet podstawowy. To już zawiera możliwość wysyłania i odbierania połączeń i wiadomości SMS, korzystania z Internetu, aby określić liczbę przychodzącego połączenia, dalekobieżnych i międzynarodowych połączeń i usług w roamingu. Wszystkie z nich są bezpłatne, ale użytkownik może zawsze wyłączyć każdy z nich, a następnie ponownie aktywowane w razie potrzeby.

Dość często klienci firmy „MegaFon” podłączyć dodatkowe opcje. Przyczyniają się one do optymalizacji istniejącej stopy bazowej na podstawie indywidualnych potrzeb klienta. Mogą to być zniżki na różnych kierunkach połączeń, pakietów SMS i minut, nieograniczony dostęp do Internetu i rabaty dla roamingu. Wiele z nich, a klienci firmy „MegaFon” do wyboru.

Dodatkowo można aktywować szereg dodatkowych usług, takich jak „czarna lista”, „Anti-Caller ID” lub „Zmień sygnał wybierania”. Są, oczywiście, wymagają płatności, ale aby pomóc klientom rozwiązać wiele innych problemów. Ale chyba najbardziej często chcą abonenci „Megafon”, aby sprawdzić podłączone usług w obecności abonamentów komórkowych. Często są one najdroższe i nieprzezroczyste dla przeciętnego człowieka.

Zapytaj eksperta

Najprostszym rozwiązaniem problemu – to jest zwrócenie się do obecnego stanu rzeczy z centrum specjalista kontaktowego i biura usług. A ostatnio, zadawać pytania oraz na stronie internetowej firmy. Aby uzyskać potrzebne informacje, trzeba będzie dostarczyć informacji paszportu lub zadzwoń kodowym contact center pracownik. Specjalista w biurze i w ogóle będą rozmawiać tylko z właścicielem pokoju osobiście, a nawet wtedy tylko z paszportem.

Jednak, aby komunikować się z centrum specjalista połączeń, będą musieli poczekać na linii na jego odpowiedź. W godzinach szczytu oczekiwanie może trwać do 10 minut. I urzędy są otwarte do maksymalnie 9 godzin, co nie zawsze jest wygodne. Strona jest firma może złożyć wniosek i otrzymać odpowiedź w dowolnym czasie, t. Aby. Pracuje przez całą dobę. Jednak to nie oznacza, że będzie można uzyskać informacje natychmiast. Ponadto trzeba ponownie złożyć wniosek, jeśli chcesz być w niektórych usług do wyłączenia. Ale jest to możliwe do samodzielnego sprawdzenia, jakie usługi są połączone. „MegaFon” dostarczyła więcej niż jedną szansę dla swoich klientów.

"Service Guide"

wygodniejsze nie komunikuje się ze specjalistycznym dla aktywnych użytkowników Internetu, a „Moje Konto” lub „Service Guide”. Może być podłączony na raz i może być później. Z jego pomocą można zdalnie zarządzać ich liczby, a zatem kwestia, jak „MegaFon”, aby sprawdzić podłączonych usług, po prostu nie powstają. Wystarczy przejść do „Service Guide” oraz w rozdziale „Opcje usług i taryfy”, aby zobaczyć wszystkie niezbędne informacje. Dodatkowo, dla wygody klientów o informacje już aktywacji usług określonymi w „Konto osobiste” na stronie głównej.

Również warto zobaczyć w sekcji „przekazywanie połączeń i ograniczeń dzwonić” i „usługi dodatkowe”. W pierwszym zestawie, można sprawdzić przekierowania dostępność i zakazów, a także zarządzać „czarnej listy”. Taka informacja może być przydatna, gdy nieodebranego połączenia. Ale w drugiej części, można sprawdzić dostępność abonamentów komórkowych, podłączyć i odłączyć „Navigator” oraz „Video portal”.

Dobry stary USSD i nie tylko

Jednak może to być nawet przypadek dzisiaj, kiedy i skonsultować się ze specjalistą nie działa, a do „biura” nie ma dostępu. A potem, jak sprawdzić, które usługi są podłączone do „MegaFon”? Można to zrobić bezpośrednio z urządzenia, bez dostępu do Internetu za pomocą USSD-żądanie (* 105 #). Dzięki niemu można przeglądać informacje na temat wszystkich dostępnych usług i możliwości, a także uzyskać ustawienia i sprawdzić saldo bonusowy. W rzeczywistości, jest to mini-wersja „Konto Osobiste”.

Ta sama wersja jest i menu głosowego przez liczbę 0505. W obecności funkcją zestawu głośnomówiącego, ten portal jest w stanie całkowicie zastąpić nawet centrum specjalista kontaktowych. Wszystkie niezbędne informacje są dostępne, choć w skondensowanej formie, ale jest jasne i łatwo dostępne. Ponadto, można słuchać tyle razy, ile potrzeba. Tak, i jest dostępny jest „Moje konto” 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to również ważne.

Ale co z mobilnego abonament?

Tak, my zorientowali się, jak „MegaFon”, aby sprawdzić podłączone płatnych usług. Nie jest jasne, w jaki sposób radzić sobie z abonamentów komórkowych. Często ich obecność jest kompletnym zaskoczeniem dla abonentów (reklama krajowym, aktywna i zapomniał). Wielu nawet nie wiem od dłuższego czasu odpisać pieniądze dla tych wszystkich „radość”. Oczywiście, wszystkie niezbędne informacje mogą być przeglądane w specjalnej sekcji oficjalnej stronie firmy. Ale można po prostu wysłać SMS z tekstem „Info” na numer 5051. Żądanie jest wolny, aw odpowiedzi na pytanie jesteś zainteresowany wyświetlany jest kilka minut na telefonie. Ponadto, nie będzie także informacje na temat sposobu, aby wyłączyć istniejące subskrypcje. Wygodne, prawda?

Konkludując

Jak każda inna firma „MegaFon” stara się, aby klienci być wygodne, aby korzystać z jego usług. A co najważniejsze, aby wszelkie informacje o nich dostępne i zrozumiałe. A ponieważ instrukcja jak „MegaFon”, aby sprawdzić podłączonych usług, obecne nawet w aneksie do Traktatu. Po prostu trzeba ją przeczytać uważnie i zapisz go.