751 Shares 6632 views

Smartphone "Lenovo C650": charakterystyka, konfiguracja, recenzje baterię. Lenovo S650

Nowoczesne smartfony zaskoczony jego wydajność i możliwości. Czasami jednak na komfortowy wykonać niezbędne zadania wystarczająco modele sprawdzone, które nie mogą być przypisane do nowości. To właśnie w tym gadżecie jest „Lenovo C650”, którego charakterystyka omówimy bardziej szczegółowo.

Opcje

Smartfon producent jest zapakowany w karton, w którym praktycznie nie ma informacji. Najprawdopodobniej w tym i wyraził minimalistycznym stylu Lenovo, podkreślając, że to urządzenie jest nadal „młodszy brat” od flagowego w czasie smartphone Lenovo Vibe X.

Dla większości kupujących może być ważnym fakt, że oprócz ładowarkę, kabel USB i dokumentuje producent zadbał o obecności w zbiorze wyjściowej słuchawek przewodowych. Choć wygląda prosty i, szczerze mówiąc, tani, dźwięk był bardzo przyjemny i jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających melomanów bezpretensjonalny.

wygląd

Smartfon posiada wyświetlacz 4,7 cala, ale będzie to wyglądać całkiem blisko. Wynika to z szerokim obramowaniem wokół ekranu, która nie może być jednoznacznie nazywa się minus, ale niektórzy mogą nie podoba użytkowników. Pomimo tych wymiarów, ładny gadżet w dłoni i nie wypaść z niego.

Obudowa jest w całości wykonana z tworzywa sztucznego, matowe czasem, w niektórych miejscach z powłoką metaliczną. Kolor ciało jest lekkie, przyjemne, a przy odpowiednim oświetleniu jest również efektem złotym połyskiem. Urządzenie jest montowane sprawnie, bez luzów i piski. W ogóle, smartphone stwarza wrażenie dobrze przygotowane modele, choć z segmentu budżetowego. Funkcja ta może pochwalić się wiele inteligentnych telefonów „Lenovo”, cen, które pozostają w przedziale 7-8 tys. Rubli.

Tylna pokrywa jest zdejmowana, pod nią jest gniazdo na karty SIM i pamięci. Lenovo S650 bateria jest wymienna, że w ostatnich latach większość smartfonów staje się rzadkością.

Według niektórych opinii, odporność na zużycie elementów nadwozia jest dość wysoka, a nawet nieostrożne korzystanie z gadżetu straci atrakcyjny wygląd w najbliższym czasie. Wyświetlacz zaprezentuje powłokę olejo- chronić swoje odciski palców, które mogą wystąpić w czasie eksploatacji i zaburzają wygodne oglądanie zdjęć i filmów.

pokaz

Rozmawialiśmy o małym zasięgu, ale teraz pomówmy o matrycy. To prawdopodobnie można uznać za słaby punkt tego urządzenia, ponieważ ma niską rozdzielczość nowoczesną devaysa, a mianowicie 960h540 pikseli. Przy tych parametrach, o przekątnej 4,7 cala z pikselizacja staje się zauważalne gołym okiem, z powodu których obraz staje się nieprzyjemny poszarpany „drabina” strukturę, a ekran „Lenovo C650” staje więcej wad niż zalet.

Jednak w drugiej wyświetlaczu pokazał dobre wyniki. Dobry kolor, bez żadnego konkretnego podkreślając kolor, dość szerokie kąty widzenia, odpowiednią podaż jasności na korzystanie z urządzenia nawet przy słonecznej pogodzie – z których wszystkie mogą częściowo zrekompensować niską rozdzielczość wyświetlacza.

Czujnik miał możliwość otrzymania aż do 5 dotknięć jednocześnie, co jest szereg wskaźników dla pracowników państwowych. Ale to jest zupełnie nieobecny wszelkiego rodzaju błąd, a zatrzymany, więc to na pewno można nazwać dobrym i jakość.

Charakterystyka „Iron”

Procesor główny wykonuje SoC MediaTek MT6582-platformowa, znany przez większość modeli low-end 2014-2015. Jest to single-chip, na którym znajduje się procesor cztero-core, w stanie opracować częstotliwości do 1,3 GHz, a akcelerator wideo Mali-450MP2. Tworzy się w procesie wytwarzania krystalicznej 28 nanometrów, co daje stosunkowo niski pobór mocy i niskiej urządzenie cieplnej w procesie pracochłonne.

Procesor działa w połączeniu z pamięcią RAM o pojemności 1 GB. To trochę jak na dzisiejsze standardy, ale to jest zupełnie wystarczające do komfortowej pracy z dwóch lub trzech aplikacji jednocześnie lekki. Do maksymalnej rozładować RAM, system jest zoptymalizowany przez producenta, w związku z czym użytkownik jest zawsze dostępny około 500 MB, reszta jest zajęta przez aplikacje systemowe. Warto zauważyć, że w niektórych modelach Lenovo z taką samą ilością pamięci RAM jest problem w pracy, gdy użytkownik pozostaje do dyspozycji tylko jedną piątą RAM. Tutaj „Lenovo C650”, których cechy , które często różnią się od modeli problematyczne, na pewno wygra.

Benchmark testy Antutu pokazuje wynik w rankingu 17 000 sztuk, co jest porównywalne do takich flagowych ostatnich latach, jak HTC One X i Samsung Galaxy S3, chociaż „Lenovo C650” cechy wydają się mniej istotne od pierwszego wejrzenia.

Możliwości komunikacyjne smartfona

Według dzisiejszych smartphone bez wsparcia 4G jest niekiedy uważana za zbyt nieaktualne, ale nie zapominaj, że wyższy standard komunikacji, tym większe zużycie baterii. W tym modelu nie ma wsparcia 4G, ale w pełni zrealizowane wszystkie częstotliwości tryb i standardy, w tym 3G HSUPA i HSDPA.

Karty SIM używane standardowej wielkości, nie trzeba wyciąć lub zmienić, aby rozpocząć korzystanie ze smartfonu. Dzwoniąc tradycją jeden z nich jest wyłączony, ponieważ urządzenie jest wyposażone w pojedynczy moduł radiowy.

W uzupełnieniu do sieci moduł radiowy, telefon „Lenovo C650” jest wyposażony w moduły Bluetooth 4.0 generacji, a także Wi-Fi z obsługą b / g / n protokołów. Jeśli to konieczne, inteligentny telefon w kilku etapach można przekształcić w przenośne Wi-Fi routera. Wstępnie sprawdzić u swojego operatora, nie będzie za nią, czy dodatkowych środków, jak to stało się ostatnio praktyka w niektórych firmach.

nie może się obejść bez smartphone z modułem GPS. Poziom sygnału satelitarnego całkiem pewny, nawet w pochmurne dni. Podczas badania w większości przypadków na zimnym starcie trwało około 1 minutę, gorący mniej niż pół minuty, jeśli nie sekund.

pamięć

Wewnętrzna nieulotna pamięć typu smartphone nie jest szczególnie zadowolony z ich wielkości. Jest wbudowany w pamięci flash o pojemności 8 GB. Od niego o 3 GB systemu plików są zajęte. Razem użytkownika dostępny po wyjęciu z pudełka trochę mniej niż 5 GB przestrzeni dyskowej.

Na jej rozszerzenie może być stosowany w formacie karty SD pamięci do 32 GB, korzystnie o jakości 10, w celu zapewnienia maksimum wydajności. Według informacji zwrotnej od użytkowników próbował użyć karty pamięci większą objętość, smartphone oni po prostu nie chcą widzieć, więc przy zakupie należy liczyć na to, zgodnie z limitami producenta. Jednakże, porównując smartfony „Lenovo” cena, model ten korzyści pod względem cena / wydajność, a powinien myśleć – może to ilość pamięci jest wystarczająca.

bateria

Zwykły akumulator, który pochodzi z smartphone, dostał całkiem zwyczajne ilość 2000mAh. Jest to mała postać w świecie współczesnym wymagającym baterii gadżetów, ale dla jego skromnej wydajności baterii jest więcej niż wystarczająco.

W zestawie z ładowarką dostarczany smartphone, zdolną do wyprowadzania mocy do 1 A. W tych figurach pełne naładowanie baterii trwa około 2 godzin.

Według opinii, jedno ładowanie wystarcza na aktywne wykorzystanie smartfonu cały dzień, to jest do zawiadomienia użytkowników, komentując na temat Lenovo S650 4PDA. Jednak w tym samym czasie, należy podłączyć go do zasilania będzie miał co noc, co oznacza, że cykle ładowania zasobów / rozładowania akumulatora zostaną wykorzystane w około 2,5 lat.

Głównym i przednia kamera

Smartfon Lenovo S650 4PDA został opracowany w czasie, gdy oprogramowanie interpolacja obrazu nadal nie był w modzie, więc rzekome zdjęcia rozdzielczości dopasować rozdzielczość matrycy kamery. Do komory głównej jest 8 M, z przednią sama sytuacja więcej smutny – stopień tylko 0,3 Mn selfie itd można zapominać. Biorąc pod uwagę model „Lenovo C650”, cechy aparatu są całkiem do przyjęcia na swoim segmencie cenowym.

Aparat jest całkiem przyzwoity jak na swoim poziomie, zdjęcia są bogate i jasne, z dobrym oświetleniem. Jednak użycie automatycznych parametrów ustawień podczas fotografowania, wykonaj wynik. Czasami oprogramowanie jest złego wyboru reżimu, w wyniku kolor może być zniekształcony, jak na zdjęciu pojawiają się odblaski lub odwrotnie, zbyt ciemne obszary.

Przednia kamera może być używana tylko dla połączeń przy użyciu videomessendzherov, ale nie więcej. Nie każ jej strzały: ich jakość nie jest dokładnie nazwać.

Konfigurowanie smartfonu

Po wyjęciu z pudełka inteligentnego być skonfigurowany. W ten model nie różni się od innych urządzeń z systemem Android. Ona jest na pokładzie jest obecny zestaw aplikacji usługa Google, zaleca się, aby natychmiast utworzyć konto użytkownika dla komfortowego użytkowania smartfonu, a synchronizację danych. W innych ustawieniach „Lenovo C650” intuicyjne. Smartfon ma pojęcia jak do interfejsu funkcji.

odkrycia

Smartfon okazał się przyzwoity, i przyjemny w użyciu. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy w pierwszej kolejności jest to gra, a nie rozrywki. Spośród minusy można zauważyć przegrzania procesora z bardzo długich, ciężkich ładunków nie są przewidziane dla żelaza, słaba rozdzielczość wyświetlacza, a już zaczyna się nieaktualne wersja Androida. Jeśli okaże się, nie jest to konieczne, można bezpiecznie kupić ten model – w przeciwnym razie nie zawiedzie. Ponadto, jeśli to konieczne, napraw „Lenovo C650” koszty są dość tanie z powodu niższych cen komponentów, więc ekran nie zostanie uszkodzony przez tragedii wypadków.