482 Shares 6321 views

Praca w domu może zniszczyć swoją karierę?

Kiedy Ion Rayt rozpoczął pracę w swoim domu w Londynie, myślał, że miał on w życiu opracowali idealne okoliczności. Mógł spędzić czas ze swoim dwumiesięcznym dzieckiem i jednocześnie pracować dla swojej firmy, zajmującej się porównując ceny usług dostawców energii elektrycznej i gazu. Prawo w swoim domu w Greenwich, znajduje się przy stole, tworzących dla siebie wielkie plany: chciał być ojcem dekretu i jednocześnie przedsiębiorca. Niestety, jego ambitne plany nie są prawdziwe. Jak zrozumieć siebie, Ian staje się widoczna różnica między marzeniami a rzeczywistością od samego początku. I szybko doszedł do wniosku, że życie jest tak prosta, że nie działa, więc postanowiłem zmienić sytuację.

problemy łańcuchowe

Kariera była dla Ian Paramount, zdecydował się umieścić dziecko w żłobie, i wrócił do pracy w domu, myśląc, że teraz poradzić. Jeszcze prace domowe, wizyty listonosza i innych rzeczy jest nadal utrudnione go. Stałymi przerwy nie są dozwolone, aby dostroić się do nastroju roboczego. Pod koniec dnia, nagle zauważył, czas i zaczął się zastanawiać, dlaczego nie zadziałał. Miesiąc później zdał sobie sprawę, że nie może wydajnie pracować w domu. Wynajął sobie biurko w biurze i wreszcie zaczął poruszać się w swojej pracy. W niektórych przypadkach jest to jedyna droga do osiągnięcia postępu.

Charakterystyka pracy domu

Badania wykazały, że praca w domu ma swoje zalety. Taka organizacja pracy zwiększa poziom zadowolenia z życia i pomaga zwiększyć produktywność. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, jeśli weźmiemy pod uwagę niektóre szczegóły. W przeciwnym razie lepiej nie zrezygnować z urzędu, ze względu na obecność w nim daje dużo bardziej imponujące rezultaty.

elastyczne harmonogramy

Elastyczne planowanie staje się coraz bardziej powszechne w ostatnich latach. Wiele firm korzysta z mniejszymi biurami biurek niż liczby pracowników, co pozwala zaoszczędzić na czynszu i zachęca telepracę. Personel może zorganizować elastyczny harmonogram, a coraz więcej firm na całym świecie stosowane jest podejście, które pozwala na pracę z domu. Ale nie sądzę, że to wystarczy, aby otworzyć laptopa i zacząć wykonywać zadania. Problemy zaczynają się od początku i radzić sobie z niemal wszystko, gdyż nie jest związany z poziomem kwalifikacji i podobnych niuansów.

Problemy z pracą w domu

Problemy ze zdalnego sterowania może pojawić się od samego początku. To dlatego, że uważamy, że wszystkie aspekty pracy mogą być realizowane w domu, ale tak nie jest. To było niedawno powiedział o badaniu, w którym uczestniczyło 514 pracowników. W rezultacie stwierdzono, że zdalni pracownicy nie otrzymali żadnego szkolenia lub wskazówki, jak zorganizować swoją pracę. W tym samym czasie pracowali w domu zawsze lub większość swojego czasu. Brak specjalnego szkolenia było przyczyną trudności w pójściem do pracy w biurze, aby pracować w domu. Firma po prostu nie mają wiedzy na temat zarządzania pracownikom elastyczne godziny. Nieobecność aktywnego układu sterowania rozpada.

niezbędne do zarządzania

Tak jak powinien wyglądać dobrych rządów w życiu do telepracy? Przede wszystkim pracodawca powinien zapobiegać, że człowiek powinien być wyznaczone miejsce pracy, które zostaną ograniczone do rodziny i innych zakłóceń. Niestety, jest to łatwiej powiedzieć niż zrobić. Ponadto, istnieją inne problemy, które mogłyby szkodzić ich kariery lub po prostu nazwać to pauza. Jeśli nie tracić czasu w biurze, Twój wkład jest mniej oczywisty. Masz mniejsze szanse na zaproszenie do nowego projektu, a nie można skorzystać z dostępnych możliwości dla tych, którzy na co dzień widzi szef osobiście. Ci są izolowane zawodowo i osobiście. Ta sytuacja dla wielu może być zbyt poważne.

Poczucie izolacji

Najnowsze badania z University of Arizona wykazały, że czterdzieści procent osób pracujących w domu, odczuwać brak komunikacji z kierunkiem strategicznym spółki. Jedna trzecia czują, że nie otrzymują wystarczającego wsparcia ze strony władz. Praca w domu staje się odizolowany ludzi zawodowo i osobiście. O nich, nikt nie myśli, że jest źródłem problemów.

Małe kroki w kierunku elastyczności

Jednak praca w domu jest wygodne, swoją wydajność ocenia się wynik, a nie na fakcie istnienia biura, oprócz nie masz dwie godziny spędzić na drodze. Wynika stąd wniosek, że wystarczy, aby poradzić sobie z wad pracy zdalnej, a nie do niego zrezygnować. Jeśli firma zdecyduje się przenieść do elastycznego harmonogramu dla swoich pracowników, powinien on działać stopniowo. W tym przypadku praca w domu jest wygodne i opłacalne. Wystarczy szkolenia i świadomość, że nie wszystko zawsze przebiega gładko. Nie jest konieczne, aby skupić się tylko na produktywność pracowników, bez zakładając, jak to osiągnąć.

Właściwe podejście

Najlepiej jest, aby czas trwania przejścia. Niech robotnicy zaczynają pracować z domu na kilka dni w tygodniu, a dopiero potem przejść do pełnego czasu. W procesie konieczne jest ciągłe analizowanie wydajności. Jeśli cierpi, należy coś zmienić, zamiast czekać na władze niezadowolenia i pełen potencjalnych strat. Ponadto pracownicy zdalni nadal potrzebują, aby móc uczestniczyć w życiu biurze. Na przykład, możliwe jest, aby organizować spotkania z transmisji wideo dla zdalnych pracowników, że pomógł im czuć się zaangażować. Oczywistym jest również, aby korzystać z czatów, które pomagają wszyscy pracownicy, aby wziąć udział w dyskusji. Od czasu do czasu należy przyjść do biura, aby uczestniczyć w najważniejszych imprez dla pracowników. Jeśli pobyt tylko głos w telefonie, można stracić swój udział w życiu firmy. Nie może to jednak wpłynąć na stan swojej karierze.

nieporozumienie

Nie poddają się błędnym przekonaniu, że człowiek pracujący w domu, jest dla firmy jest absolutnie taki sam pracownik, jak w biurze, tylko w innym środowisku. Można to osiągnąć, ale tylko jeśli się poważny wysiłek, aby to zrobić. należy wziąć pod uwagę wszystkie specyfiki odległych grafiką i nieustannie dokonać świadomego wysiłku, aby pozostać mocno zaangażowany w życiu pracownika firmy.

potencjalne trudności

Niektórzy ludzie po prostu nie dostać się do domu i łączenie pracy. Można spróbować, ale gdy tam, prędzej czy później, przychodzi świadomość, że zbyt dużo zakłóceń zakłócać pracy. Wszystkie te małe rzeczy, które składają się na dzień w domu, są całkowicie nieobecne, jeśli jesteś w biurze. Dlatego czasem lepiej jest wolą tam pracy. To nie znaczy, że praca w domu nie warto w ogóle. Wystarczy harmonogram powinien być jak najbardziej elastyczny. Co można zrobić w domu, można zrobić w domu. Inni pracownicy nie mogą pracować lepiej i mogą być całkowicie usunięte wykresy. Jest to sprawa indywidualna decyzja, która powinna być traktowana w szczegółach. Oceń siebie własną produktywność i myśleć o tym, gdzie będzie lepiej pracować. Jeśli – kierownik, musisz nauczyć się elastyczności przy poszukiwaniu pracowników. Konieczne jest, aby dowiedzieć się, kto będzie w stanie poradzić sobie z ich zadań w domu, a komu lepiej jest pozostać w towarzystwie kolegów.