239 Shares 1202 views

Praca w kostnicy: nie dla osób o słabym sercu

Praca w kostnicy zawsze jest chorobliwe zainteresowanie. Ktoś zainteresowany „innego świata” aspektów związanych z martwych.


Ktoś nie może zrozumieć, co zmusza ludzi za bardzo niewielkie pieniądze spędzić tyle czasu blisko zmarłego. Co właściwie jest praca w kostnicy?

Kto tam pracuje?

„Morgue” lub „kostnica” – potoczne, nieprofesjonalnych tytuły patologiczny dział. To lekarz-patolog jest ostatnią osobą, w celu ustalenia dokładnej przyczyny zgonu. W tym celu należy prawidłowo, trzeba mieć najbardziej wszechstronną wiedzę, profesjonalizm, skuteczność i … umiejętność porozumiewania się z ludźmi. Po tym wszystkim, patolog ma rozmawiać z krewnych zmarłego. Niestety, Zakład Patologii finansowany jest przez „resztek” zasady, więc „białych” płac, patologów, pielęgniarek i ubogich.

W kostnicy są inne specjały. uporządkowany praca w kostnicy na ramieniu nie jest dla każdego. Że pielęgniarki są zaangażowane w „brudne” prace: noszą ciała, umyć je, umieścić rzeczy w kolejności po otwarciu. Ciężko pracować, a bardzo nisko opłacanych, dlatego często bierze tych, którzy nie chcą zatrudnić innych firm: ludzie bez wykształcenia, osoby pijące etc. Oczywiście, jest to przypadek wszędzie. W dużych miastach do pracy, nawet pielęgniarki, akceptować tylko osoby z wykształceniem medycznym. W wielu wioskach dostać sanitariusz w kostnicy oh tak łatwo. Kolejka namalowany przez wiele kolejnych lat. Co jest tak przyciąga do pracy w kostnicy? Wynagrodzenie jest niewiele, praca – ciężko. Jaka jest tajemnica?

Ile są w kostnicy?

Zarobki w kostnicy naprawdę niewielka, a lekarze i młodszych pracowników. Ale krewni … klientom płacić (często za kulisami, gotówką) wszystkie dodatki. Wiele z nich: martwy człowiek się umyć, przebrać, czasem – odcień jego gatunków nie jest wstrząśnięty krewni. Wszystko to kosztuje dużo pieniędzy. Dlatego wiele pielęgniarki są gotowe do pracy w czasie wakacji, zapewniając szeroką gamę usług. Wszechwiedzący dziennikarzy stwierdził, że praca w kostnicy uporządkowany zapewnia dochód przekracza nawet pensje lekarzy i patologów. Pracować w kostnicy – tysiąc rubli nielegalnych dochodów. Inną rzeczą jest to, że nie każdy jest sumienie pozwala pożyczyć pieniądze od pogrążonych w żałobie krewnych. Ale to zupełnie inny artykuł.

Morgue: Mystic

W kostnicy, ludzi, którzy wierzą ani w Boga, ani w siłach nieziemskich pracy. To jest jasne: człowiek, który wierzy w devilry, zmartwychwstanie, wibracje pozytywne i negatywne, nie może być z trupami większość swojego czasu. Są tam w kostnicy mistycznych przypadkach? Prawdopodobnie. Zobacz, kto iw co wierzyć. Czasami, choć rzadko, że zmarli są odbierane w Oddziale Patologii, nagle ożył. Mistycyzm jest albo po prostu niedopatrzenie lekarzy? Nieznany. Bardzo popularne „autentyczne” historie pielęgniarek na jak krzyczę na ludzi krematoriów, które oprócz zmarłych spalonych żywcem. Ale ani jeden sprawdzony przypadek nie jest zarejestrowana, tak że te historie pozostają na sumieniu ich narratorów. Boją się tam pracować w kostnicy? Wiesz, niektórzy boją się ciemności, nawet jeśli są w domu. Każda osoba ma swoje własne. Praca w kostnicy nie różni się zbytnio od pracy hydraulika, mechanika, kosmetyczki, jeśli człowiek traktuje ją z miłością i szacunkiem.