384 Shares 8724 views

Jak sprawdzić najnowsze MTS 5 działań podejmowanych w tej sprawie?

Konieczność sprawdzenia operacji wykonywanych w tej sprawie może wystąpić z wielu powodów. Jednym z nich jest nieuzasadnione zmniejszenie salda. Jeżeli jesteś pewien, że nie aktywuje żadnych dodatkowych usług i biuletyny, nie korzystają z internetu, ale pieniądze z konta zostało umorzone, to prawdopodobnie jesteś zainteresowany na pytanie, jak sprawdzić MTS 5 ostatnich działań. To o to będzie omówione w tym artykule. Dowiesz się o tym, jak uzyskać te informacje o pokoju, jaki jest koszt tych usług, oraz czy istnieją jakieś ograniczenia.

Jak test MTS ostatnie 5 Działania

Niewyjaśnione z konta telefonu komórkowego może mieć kilka przyczyn: od liczby podłączonych dodatkowych opcji lub biuletynów, abonentów do wykonywania połączeń bez martwienia się o ich koszt (na przykład połączenia długodystansowe), istnieje połączenie z Internetem (zaleca się wyłączyć z mobilnego Internetu, chyba że nie jest podłączony do wielu pakietów), etc. Aby zrozumieć, co spowodowało zmianę salda negatywne strony, trzeba sprawdzić, jakie działania zostały popełnione w pokoju. Aby to zrobić, można wysłać żądanie. Ostatnio 5 MTS działanie wyśle wiadomość tekstową. SMS będzie jasne, ile pieniędzy wydano na każdej operacji, czy jest to wywołanie, Internetu, wysyłanie wiadomości lub anulowanie wszelkich usług. Wysyłając wniosek złożony przez USSD-komendy * 152 * 1 #. Jeśli to nie działa, można wpisać * 152 #, a następnie wybrać „1”.

Koszt 5 ostatnich działań MTS

Ta usługa jest dostępna bezpłatnie dla abonentów MTS. Dzięki niemu można łatwo zrozumieć, co pieniądze zostały wydane. Należy pamiętać, że raport, który przyjdzie do was w odpowiedzi na zapytanie będzie zawierać tylko ostatnią aktywność na koncie. Jeśli nie wydawać dziwne dla Ciebie, a odpis dla nich ważne, warto zamówić szczegół. Usługa ta jest dostępna za dodatkową opłatą i dostarcza dane dla ostatnich sześciu miesięcy (abonent może wybrać dowolny okres w tym zakresie) przez Internet, przez trzy lata – w biurze operatora telefonii komórkowej operatora.

Warunki korzystania z serwisu

Odpowiadając na pytanie o tym, jak sprawdzić najnowszą MTS 5 działania, nie wspominając o warunkach służby.

• Informacje mogą być świadczone tylko przez ostatnie dwa dni. Tak więc, jeśli w przeszłości zostały umorzone ze względu na trzy dni temu, a następnie, aby uzyskać dane na temat ostatnich pięciu działań jest bezużyteczny – iść pusty wiadomości SMS. Jest to bardziej logiczne, aby zastosować się do biura firmy lub uzyskać szczegółowe informacje o rachunku za pośrednictwem osobistego konta w Internecie.

• Dla bardzo towarzyski abonentów, którzy nieustannie komunikują się przez telefon, wymiana wiadomości testowych i MMS, a usługa ta będzie prawdopodobnie bezużyteczne. Rzeczywiście, wśród ostatnich pięciu działań nie pojawią się odpowiednie informacje na temat odpisów, na przykład, miesięczne opłaty za jakiekolwiek subskrypcji, aktywowany na sali.

wniosek

Teraz wiesz, dzięki tym artykule, jak MTS sprawdzić ostatnie 5 działań. Usługa otrzymujące takie informacje bardzo przydatne i pomogą w identyfikacji przyczyn, które doprowadziły do spadku wagi. Jeśli powodem stało włączona obsługa pokoju, ma sens, aby pozbyć się z nich, oczywiście, jeśli z nich nie korzysta. Pełny raport na temat odpisów na żądanym okresie można uzyskać tylko za pomocą usługi „szczegółowy” (koszt dostarczania informacji przez osobiste szafki za 1 dzień wynosi trzy ruble).