479 Shares 1862 views

Tablet Lenovo Tab S8-50LC: przegląd, specyfikacje, opisy i opinie właścicieli

W przeciwieństwie Tablet Yoga 2, Lenovo Tab S8 to standardowy styl tabletki, które kiedyś.

projekt

Przód zdominowany przez duży 8-calowy ekran o rozdzielczości 1200 x 1920 pikseli i gęstości pikseli 283 dpi, co jest więcej niż wystarczające dla większości użytkowników. Dodatkowa przestrzeń zostanie dodany z powodu jakiejś dziwnej relacji ze stron jest zarezerwowana dla klawiszy OS „Android”. Tabletka stało zwyczajem posiada przycisk reset, przejdź do ekranu głównego i wielozadaniowość zarządzania. Wszystkie z nich klikając zapewnić silny dotyk. Również po obu stronach urządzenia są dynamika kierunku do przodu, co było miłym zaskoczeniem, i umieścić płytę na krok wyższa niż iPad Mini 3 lub AIR 2.

I wreszcie, na przednim panelu Lenovo Tab S8-50LC jest 1,6-megapikselowy aparat z przodu. To może strzelać format wideo 720p i pozwala mówić o „Skype”, ale oczekują wysokiej jakości selfie nie jest tu konieczna.

Tylna powierzchnia jest miękka i lekko gumą. Dlatego tabletka jest przyjemne trzymać, i to jest trochę bezpieczniej w rękach. Tylna kamera ma rozdzielczość 8 megapikseli i może strzelać HD-video w 1080p. Istnieje również lampy LED, co jest rzadkością w płytach, więc jest to miłe, że Lenovo nie jest skąpy na nim.

Wreszcie, logo Intel Inside. Tak, to prawda, serce tabletu jest procesor Intel.

Przyciski sterujące i złącza

Z krawędzią na górze, znajduje się 3,5 mm dołączona do standardowego zestawu słuchawkowego. Do niego dopasować słuchawki z iPhone i Android, jednak Sony DNC z nią nie działają. To wstyd, ale zrozumiałe, gdyż wykorzystują niestandardowy pięć łącznika słupa, w przeciwieństwie do konwencjonalnych trójbiegunowego.

Zakładka z Lenovo S8 LTE prawej stronie znajduje się przycisk zasilania lub aktywacja ekranu. Poniżej jest rocker głośności. Jeden koniec jest inny od pozostałych, dzięki czemu można poczuć różnicę, jeśli to konieczne.

W kierunku dna jest mikrofon i port micro-USB. Jest to jedyny sposób, aby uzupełnić poziom naładowania baterii, jak model bezprzewodowej technologii energetycznych, niestety, nie są obsługiwane.

W końcu, po lewej stronie znajduje się slot na karty microSD. On-4G wersji posiada również gniazdo karty SIM.

sprzęt

Poniżej znajdują się niektóre z głównych cech tabletu:

 • Wyświetlacz: 8,0 cala IPS, 1200 x 1920 pikseli, 283 pikseli na cal;
 • Chip: quad-Z3745 Intel Atom 1,86 GHz;
 • ROM, GB: 16;
 • Pamięć RAM, GB 2;
 • Karta pamięci: microSD do 32 GB;
 • System Dolby Digital Plus wzmocnienie dźwięku;
 • Bluetooth w wersji v4.0;
 • Akumulator wymienny akumulator litowo-jonowy 4290 mAh;
 • geo: GPS z A-GPS;
 • Aparat: 3264 x 2448 pikseli, 8 Mn diodą LED, automatyczne ustawianie ostrości;
 • Aparat z przodu: 720, 1,6 Mn;
 • Wi-Fi 802.11;
 • o wymiarach 123,8 x 209,8 x 7,9;
 • , g: 299.

produktywność

Tabletki z procesorem Intel nie występują tak często. I to robi wrażenie. Urządzenie jest dobrze pozycjonuje się wśród swoich konkurentów.

To nie jest Tegra K1 lub Snapdragon 801, ale wydajność Intel Atom nie jest gorszy procesor Snapdragon 400 Nexus 7, a nawet nieco lepiej. Poniżej znajdują się wyniki niektórych testów wydajności:

 • Quadrant: 13012.
 • Antutu: 31567.
 • Sunspider: 761,5 ms.

Zatem Lenovo Zakładka S8-50LC pokazuje wyniki porównywalne do urządzeń, takich jak Tesco Hudl 2 Xperia Z3 Nexus 9 i Xperia Z3. Najbliższym konkurentem jest tabletka jako chipset Intela – Tesco Hudl2. S8 nawet pokonać go w teście Antutu. Tab S8 energiczny we wszystkich aspektach. Animacja przebiega sprawnie. Ludzie grać w Real Racing 3, żadnych opóźnień doświadczył. To wszystko jest dobre, jak jakiś powód do niepokoju pewne opóźnienia w przegranych 1080p. Jednak po ponownym uruchomieniu komputera, problem ten został rozwiązany i nie będzie powtarzany.

grafika

Jakość ekranu Lenovo Tab S8-50LC 8 „trochę rozczarowany. Ponieważ wyświetlacz IPS, oczywiste jest, że nie jest wszędzie taka sama. Zobacz zdjęcia z nie powoduje problemów, ale gdy przechylił górę lub w dół dość wyraźnie widoczne białe obrzeża zniekształcając harmonogram. Jest to duża wada, chociaż reszta ekranu jest bardzo dobra, a pod względem wyglądu i gęstości pikseli, wygodny kompaktowy tablet Xperia Z3.

Użytkownicy, którzy mieli doświadczenie w mikroprocesor Intel Atom z Windows 8.1 wcześniejszej, należy pamiętać, że z OS „Android” współdziała on znacznie lepiej. Oznacza to, że Intel pracuje ciężko, aby przejście na nową platformę odniosła sukces.

Głośniki

Oprogramowanie Dolby Wsparcie dla dwóch głośników przednich sugeruje, że Lenovo może produkować przyzwoity dźwięk. I to jest prawda, ale z pewnymi zastrzeżeniami. Maksymalna objętość jest dobre, ale głośniki szybko zaczynają brzmieć „przeładowany”. Bass wyczuwalne i słyszalne, a wyraźna słabość średnicy mogą być zrównoważone przez Dolby korektora. Dlatego, aby osiągnąć bardzo dobry dźwięk jest nadal możliwe.

pobór mocy

Minimalne zużycie energii Lenovo S8 stosunkowo wysoki i wynosi 1,9 watów. Sony Xperia Z3 Spółka zużywa tylko 0,6 watów, na przykład. Ale na całej tabletce bardziej skromny niż produkty konkurencji. Maksymalny pobór mocy jest mniejszy niż 7,2 watów.

Akumulator ma znacznie mniejszą pojemność niż niektórych droższych urządzeń: 16.3 watogodzinach – raczej skromne, w porównaniu do 25 watogodzinach Nexus akumulator 9. Niemniej Lenovo zapewnia dłuższą żywotność baterii niż tabletu Google, ponieważ on mniejszy ekran i ogólnie oszczędzania energii działa najlepiej. Absolutnym zwycięzcą w tym porównaniu jest Xperia Z3, żywotność baterii wynosi 28% dłużej niż w modelu. Niemniej S8 pozwala więcej niż 10 godzin surfowania WWW przez Wi-Fi.

oprogramowanie

Mimo obecności dość dobre „żelaza”, może zniszczyć jedną prostą rzecz, a to – oprogramowanie. Tablet Lenovo Tab S8 działa na Androidzie 4.4.2 bez wyraźnego tej metody aktualizacji. Jednakże, wraz z przejęciem Motoroli problemem jest to, prawdopodobnie nie będzie. Ponadto na szczycie systemu operacyjnego, Lenovo postanowiła dodać ciężki interfejs użytkownika, który znacznie zmienia wygląd tabletki. Właściciele wcześniej miał złe doświadczenia z takimi GUI, nie zachwyt doświadczył. Niemniej jednak ma on wiele funkcji.

Interfejs użytkownika Lenovo zapewnia kilka korzyści. Na przykład, odtwarzacz wideo są interesujące elementy sterujące, które pozwalają na dostosowanie jasności i głośności, przesuwając palcem po ekranie w lewo lub w prawo. To miłe. Ale istnieje wiele zduplikowanych aplikacji. Znamiennym przykładem – przeglądarek. Są trzy: ASOP, Chrome i UC Browser. Potrzebują do tego, ponieważ nie dodają nic nowego, ale tylko w drodze. Jest też „wniosek» Gry aplikacja, która jest faktycznie link, aby uzyskać dostęp do Sklepu Play. Kalendarz Lenovo Tab S8-50LC 16GB również poddany duplikacji – wersja użytkownika, w porównaniu z Google, to nie wnosi nic nowego. Bardzo przydatne było tylko kilka programów. Jeden z nich to menedżer plików, który pozwala zoptymalizować przechowywanie danych na karcie pamięci microSD. Jednakże, jeśli nie ma ochoty używać interfejsu Lenovo Tab S8, zawsze jest możliwość zainstalowania innego.

kamera

W tablecie Lenovo Tab 16GB S8 Dwa aparaty. Przód rozdzielczości 2 megapikseli pozwala rejestrować wideo w formacie HD 720p. Tylny – z 8 megapikseli oraz możliwość nagrywać wideo w rozdzielczości 1080p. Robi wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnej optyki tabletki. Interfejs aparatu – wyłącznie w Google, dzięki czemu jest bardzo łatwy w użyciu, ale jeśli naprawdę mają potrzebę czegoś, aby strzelać, coś lepszego do zrobienia sobie przysługę i korzystać z telefonu.

Według właścicieli tabletki, wyniki są dość przeciętne strzelanie i nie wstrząsnąć puszkę. Nadają się do Facebooka i innych portali społecznościowych, ale wydruk nie jest bardzo wysokiej jakości.

werdykt

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy pozytywnie oceniają tablet Lenovo Tab S8. To naprawdę pakowane dużo za stosunkowo niską cenę. Urządzenie świetnie wygląda i czuje się w dłoni, ma wyraźny ekran, doskonałą wydajność, przyzwoity czas pracy baterii, frontalnie zorientowane dynamiki i niski koszt. Jednocześnie tabletka nie jest oleofobowej, ekran ma odcień żółtawy, a szybkość transmisji danych za pośrednictwem portu USB jest słaba.

Oczywiście, Tesco Hudl 2 kosztuje mniej. Ale Lenovo oferuje nieco lepszą wydajność w zakresie aparatów i rozmiarach. Jeśli na ekranie były lepsze, gadżet może być prawdziwym konkurentem dla niektórych urządzeń wyższej klasy, takich jak Samsung S Tab 8.4 lub Sony Xperia Tablet Z3 Compact.

Jeśli potrzebujesz tani i lekki tablet, właściciele polecam kupić Lenovo Tab S8, mimo obecności innych, tańszych opcji. Po prostu trzeba być przygotowanym na zmianę interfejsu użytkownika.