839 Shares 9268 views

Nowością w telefonie „Zablokować koło” będzie czuć się bezpiecznie na drodze

Samochód – to nie jest miejsce do korzystania z telefonu komórkowego. Każdy człowiek wie o tym, ponieważ po uruchomieniu brudząc z telefonem, jesteś rozkojarzony od tego, co dzieje się na drodze, a to może doprowadzić do katastrofy. Funkcja Bluetooth pozwala całkowicie pozbyć się konieczności zawsze należy trzymać telefonu przy uchu podczas rozmowy, ale to nie jest doskonały i nie zawsze jest dostępny. Dlatego też planuje się wprowadzenie sygnału mobilną technologię blokującą w poruszającym się pojeździe.

Ale czy to naprawdę droga, która powinna iść? Po tym wszystkim, telefon nie jest używany tylko przez kierowcę, a nie zawsze rozmawiać przez telefon w samochodzie odbywają się na abstrakcyjnych tematów. Można dyskutować ważne i pilne rzeczy może się zdarzyć coś nieoczekiwanego, co jest konieczne, aby być w tym samym czasie poinformuje. Czy jest to cena, którą warto zapłacić za bezpieczeństwo? I powinien on zapłacić ludziom, którzy zawsze zgodnie z prawem?

Jak można łatwo zrozumieć, ten temat jest bardzo złożony i prosta odpowiedź na wszystkie te pytania nie będą działać. Jednak nadal chcesz przejść z tym, a także zorientować się w technologii mobilnej blokującą sygnał, który może stać obowiązkowe w najbliższej przyszłości

Telefon komórkowy jako integralna część życia codziennego

Telefon komórkowy dzisiaj – jest przedmiotem, bez którego nie można zrobić jednej osoby, nawet w małych miasteczkach i wsiach, nie będzie zaskoczony, jeśli widzisz, jak ludzie korzystają z telefonów komórkowych. Jednak nie zawsze były one tak powszechne. Fakt, że oryginalna technologia radiowa została wymyślona do stosowania w pojazdach. Po raz pierwszy wprowadzono w czasie II wojny światowej i po jej aktywnie rozwija. I wtedy to był zupełnie inny od tego, co wygląda jak nowoczesny system telefoniczny.

Niebezpieczeństwo stwarzane przez telefony na drogach

Komunikacja mobilna przyniosła ona wyzwaniom XXI wieku, tak jak teraz, jeśli ktoś chce się komunikować z nikim z jakiegokolwiek powodu, niezależnie od tego, czy jest to codziennie lub bardzo ważne, wystarczy wybrać numer lub użyć technologii szybkiego wybierania. Ale co, jeśli osoba, do której chcemy dotrzeć prowadzi samochód? Nie jest tajemnicą, że natura ludzka nie może opuścić nieodebranego połączenia. Jednakże, wynik może być tragiczne, jako kierowca, przebiera z telefonem, przestać zwracać uwagę na drodze, a takie wypadki nie są hipotetyczne – zdarzają się w kółko, a czasem nawet doprowadzić do śmierci.

Konsekwencje korzystania z telefonów podczas jazdy

Nowoczesne samochody są często wyposażone w technologię Bluetooth, która umożliwia kierowcy prowadzenie rozmowy przez telefon bez dotykania go. Jednak nadal istnieją miliony pojazdów, które nie są wyposażone w tę technologię. Absolutnie wszystko używanie telefonu podczas jazdy jest zabronione przez prawo i prowadzi do ciężkich kar, a rządy nadal walczyć z korzystania z telefonów komórkowych podczas jazdy, poprzez wprowadzenie bardziej i bardziej surowe kary. Jeśli kierowca zatrzyma się podczas jazdy z telefonem w ręku, będzie ukarane równowartość 300 $. Jeśli ten sterownik od niedawna ma prawo, może być natychmiast pozbawiony nich. Jeżeli w wyniku takiego wypadku jazdy z fatalnymi konsekwencjami, sprawca wypadku może być skazany na dożywocie.

Nowa technologia jako rozwiązanie problemu

Ostatnio nabiera tempa kampania przeciwko używaniu telefonów komórkowych w samochodach. Ponadto uznał wprowadzenie nowej technologii, która będzie blokować sygnał komórek w poruszającym się pojeździe. Użytkownik nie może również odbierać wiadomości tekstowe i e-maile podczas jazdy.

Wadą tego podejścia

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że telefon komórkowy jest integralną częścią życia każdego człowieka, takie plany bo ludzie obawy. Na przykład, może być trudno uniknąć, że pasażerowie również nie mogą korzystać ze swoich telefonów podczas gdy w samochodzie. Czy to dobrze, aby to zrobić? Często pasażerowie w samochodzie, komunikować się z innymi osobami lub firmami, wskazując na przykład o czasie przyjazdu lub na których można je znaleźć. Mogą również zgłosić, że są one opóźnione z powodu korków na drogach. I co robić w nagłych przypadkach?

Co robić dalej?

Oczywiście, sytuacja ta musi być bardzo starannie i uważnie rozważyć przed podjęciem środków drakońskie. Karać wszystkich za głupich działań kilku nierozważnych kierowców – to zdecydowanie nie podejście mają być realizowane. Gdzieś tam musi być bardziej odpowiednie rozwiązanie problemu, to powinno być łatwe do znalezienia.