189 Shares 4153 views

UPS External Battery: Dane wyboru. Zasilanie bezprzerwowe

Dla sprawnego funkcjonowania urządzeń elektrycznych za pomocą specjalnych urządzeń zwanych UPS. Są one dostępne z wbudowanym oraz baterii zewnętrznych. Ważne jest również, aby pamiętać, że źródła zasilaczy różnią się pojemności, częstotliwości granicznej, wielkości i ceny.

Modyfikacje z baterii zewnętrznych są bardziej nadaje się do kotłów, jak również napędy. jest ustawieniem wysokiej mocy Charakterystyczną cechą tych urządzeń. Sklep jest dobry model kosztuje około 30 tysięcy rubli.

Jak wybrać model komputera?

Komputer wskazane, aby wybrać blok z przewodowym tranzystora. Na średnią częstotliwością graniczną jest 60 Hz. Jeśli weźmiemy pod uwagę małe urządzenie zasilania, odchylenie wskaźnika nie powinna przekraczać 10 V. Niektóre modyfikacje są dostępne z wyświetlaczami. W ten sposób użytkownik jest w stanie monitorować działanie bloków.

Wskaźnik przeciążenia w bateriach średnio równy 15 A. współczesne wersje są wyposażone w wysokiej jakości ochronę przed przegrzaniem układu. Aby podłączyć zestaw baterii musi być kabel zasilający. Jest to średnia z urządzeniem komputerowym w obszarze 25 tysięcy rubli.

Wybierz urządzenie do kotła

W przypadku kotłów powinna być wybrana pustak, którego ilość jest nie mniejsza niż 10 kW. Częstotliwość Reserve urządzenie powinno wynosić 70 Hz. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na zabezpieczenia systemu. Jeśli weźmiemy pod uwagę wersję z dwoma akumulatorami, że mają bezpiecznik. Również standard powinien być ustawiony, aby chronić system przed przegrzaniem. Sklepu jakości UPS z zewnętrznej baterii do kotła kosztuje około 36 tysięcy rubli.

Recenzje modeli ProLogix DC UPS 9/12

Jednostki te są dostępne dla komputerów osobistych. Moc tego modelu wynosi 4,5 kW. W tym przypadku tranzystor wykorzystuje typ przewodowego. Do sterowania urządzenia zainstalowanego mikrokontrolera. System ochrony przed zwarciem jest wykorzystywany w pierwszej klasie. Jeśli wierzyć opinie klientów, jednostka łącząca jest bardzo prosta.

Ważne jest również, aby pamiętać, że nie boi się przeciążenia sieci. Minimalna dopuszczalna temperatura bloku wynosi -15 ° C. Rezerwa modyfikacji częstotliwości 45 Hz. Wszystko w standardzie posiada dwa akumulatory. Bezpośrednio blok ważył 14 kg. Zdaniem ekspertów, baterie są w stanie wytrzymać duże przeciążenia. W celu umożliwienia im korzystania z przewodu zasilającego. Dopuszczalny poziom wilgoci w bloku wynosi do 56%. Stojaki UPS (cena rynkowa) od około 26 tysięcy rubli.

Charakterystyka urządzeń ProLogix DC UPS 9/15

Wspomniana jednostka jest dla komputerów osobistych. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że model wykorzystuje trzy baterie. System ochrony przed przegrzaniem zainstalowano drugą klasę. Bezpośrednio do baterii UPS są podłączone za pomocą kabla sieciowego. Wyjścia liniowe, model posiada dwa. Jeśli mówimy o wydajności, częstotliwość pracy wynosi 55 Hz.

Jednostka napędowa jest reprezentowany na poziomie 6,5 kW. czasu połączenia urządzenia nie przekracza 4 ms. Fan model zainstalowany wbudowany typ. Istnieje również modyfikacja systemu świadczeń powinna zawierać wysokiej jakości ochrony przed przepięciami.

Minimalna dopuszczalna temperatura w bloku wynosi -20 ° C. urządzenie ważące, w postaci złożonej, 13,5 kg. Mikroprocesor, wykorzystuje dwa adaptery. Dopuszczalny poziom odchylenia napięcia wynosi 12 V. Kup UPS wskazany do komputera do przechowywania użytkownik może w cenie 32 tysięcy rubli.

Opis modeli ProLogix DC UPS 9/22

Said UPS zewnętrzna bateria o dużej mocy przeznaczonych kotłów. W tym przypadku, urządzenie wyświetlające częstotliwości 60 Hz. Jeśli wierzyć ekspertom, problem z modelami różnica napięć nie są straszne. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że urządzenie nie posiada stabilizator. Mikrokontroler służy pomocą jednego adaptera.

System ochrony przed przegrzaniem stosowana jest pierwsza klasa. Dopuszczalny poziom wilgoci w bloku wynosi 70%. Maksymalne odchylenie jest napięcie 13 V. wskaźnik przeciążenia akumulatora wynosi 10 A. minimalnej dopuszczalnej temperatury w jednostce -20 stopni. System ochrony przed skokami napięcia jest stosowana do pierwszej klasy. Do tej pory kupić UPS z zewnętrznego akumulatora do domu tej serii, użytkownik może w cenie 45 tysięcy rubli.

Recenzje modele Powercom RPT-600

UPS z baterii zewnętrznych referencje od uzyskania dobrych nabywców. Wzór dla różnych kotłów energetycznych. Baterie UPS są podłączone za pomocą kabla sieciowego 1,5 metra. W tym przypadku zmiana mocy równej 6,5 kW. Z kolei częstotliwość pracy urządzenia wynosi 55 Hz. System ochrony przed przepięciem jest używany przez drugą klasą. Ważne jest również, aby pamiętać, że triody jest stosowany typ przewodowego. Dopuszczalny poziom wilgoci w bloku wynosi 60%. Wskaźnik aktualnego obciążenia co najmniej 12 A.

Wystarczy ustawić istnieją dwa baterii. System ochrony przed skokami napięcia nakłada drugą klasę. Stabilizator używany wbudowany typ. Jeśli wierzyć ekspertom, kwestie mikrokontrolerów są rzadkie. Blok bezpieczeństwa w modelu wysokiej jakości zestawu. Parametr odchylenia napięcia progowego 3 V. minimalna dopuszczalna temperatura w urządzeniu jest -15 stopni. Kup model może być za 34 tysięcy rubli.

Charakterystyka urządzeń Powercom RPT-622

Powiedział UPS Zewnętrzna bateria posiada system ochrony przed skokami napięcia w pierwszej klasie. Ważne jest również, aby pamiętać, kompaktowy korpus. Waży tylko 13 kg. W tym przypadku tranzystor wykorzystuje typ przewodowego. Rezerwa modyfikacji częstotliwości 60 Hz. Jeśli wierzyć ekspertom, ustaw mikrokontroler wysokiej jakości.

System ochrony przed przegrzaniem służy w pierwszej klasie. W sumie model posiada jeden bezpiecznik. Parametr nadprądowe w Barat wynosi 3 A. W tym przypadku urządzenie jest podłączone za pomocą kabla sieciowego. Zakończyć to wyposażony w adapter. Do chłodzenia zainstalowany wentylator typu wbudowanego. Ograniczanie odchylenia napięcia wynosi 10 V. System ochrony przed zwarciem, model nr.

Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie nie zapewnia stabilizator. Minimalna dopuszczalna temperatura bloku wynosi -10 ° C. Wilgoć urządzenie boi. W celu sprawdzenia zmian ładunku posiada system wyświetlania. Kupować wspomniane UPS z zewnętrznego akumulatora może być za 30 tysięcy rubli.

Opis modeli Powercom RPT-700

Said UPS z baterii zewnętrznych dla komputerów osobistych ma wiele zalet. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o jakości system ochrony przed skokami napięcia. W tym przypadku stosuje się w pierwszej klasie. Wszystko modelu są trzy blok bezpieczników. Również do śledzenia wskaźnik napięcia stosowane woltomierza cyfrowego typu. Stabilizator w serii model nie jest określona. Ograniczenie mocy modyfikacji równą 5,5 kW.

Wskaźnik przeciążenia wynosi 8 A. Według specjalistów, urządzenie, model załamuje się często. W tym przypadku jest on zainstalowany z dwoma adapterami. Triody stosować standardowy typ transmisji. System ochrony przed przegrzaniem jest dla drugiej klasy. Minimalna dopuszczalna temperatura w bloku wynosi -20 ° C. Zabezpieczenie przed zwarciem w tamtejszym systemie. Dopuszczalny poziom wilgoci w bloku wynosi 55%. Stojaki UPS (cena rynkowa) od około 38 tysięcy rubli.

Recenzje dla LUXEON UPS-500 modeli

Powiedział UPS do komputera niedawno duże zapotrzebowanie. Przede wszystkim ważne jest, aby zwrócić uwagę na niską cenę produktu. Jednak model ma wiele innych zalet. parametr Ograniczenie mocy osiąga 5,5 kW. W tym przypadku, częstotliwość wynosi 60 Hz.

Dopuszczalny poziom wynosi 20 V. urządzenie przepięciowe sprzedaży z systemem chłodzenia w pierwszej klasie. Standardowy zestaw zawiera dwie baterie. System ochrony przed skokami napięcia jest nieobecny. Urządzenie czas połączenia równy 5 ns. Minimalna dopuszczalna temperatura w urządzeniu jest -20 stopni. Aby kontrolować urządzenie wykorzystuje mikrokontroler.

Triody, model jest stosowany do urządzenia zabezpieczającego. System ochrony rozładowania baterii jest dostarczany przez producenta. Dopuszczalny poziom wilgoci w bloku wynosi 60%. Kupić na rynku mogą być tak niskie, jak 28 tysięcy rubli.