843 Shares 9785 views

„Samsung Galaxy S7 krawędzi”: opis, dane techniczne i opinie

W 2015 roku Samsung dokonał przełomu i radykalnie zmienił koncepcję smartphone. Potem weszliśmy na rynek nowych i nietypowych inicjatyw przewodnich – S6 i S6 krawędzi. Wersja z zakrzywionymi krawędziami wyświetlaczu był najlepszy sposób, więc w pierwszych miesiącach deweloperzy nie mają czasu, aby uzupełnić niedobór tego modelu w oknach sklepowych.

W następnym roku, producent postanowił nie opóźni wydanie nowego telefonu, więc od razu tam S7 i S7 Edge. Tym razem „para” bardziej zrównoważony, a więc wersja „plus” nie warto czekać.

W momencie uwolnienia „Galaxy S7 krawędzi», model ten stał się najbardziej popularny na świecie. Pre-order kolejny pokazał, że nabywca daje preferencje zakrzywionych ekranów. Ponadto, nowy smartfon mógł rozwiązać problemy z wyświetlaniem. Co jeszcze zmieniło się w telefonie, dowiedzieć się więcej.

Opcje

Nowy „Samsung Galaxy S7 Krawędź», którego cena na pre-sprzedaży wyniosły około 60 tysięcy rubli, jest w zwykłej konfiguracji dla firmy. Pudełko zawiera ładowarkę przy wsparciu Fast Charge adaptacyjnym, a zatem z kabla USB. Jest też instrukcja, spinacz i gniazdo słuchawek. Zestaw ten jest wystarczająco dla każdego użytkownika.

wygląd

W porównaniu z zeszłorocznym flagowego krawędzi S6 oczywiste, że to zupełnie nowy model natychmiast wzrosła przekątnej ekranu, więc „Galaxy S7 Krawędź» nie jest już mała kopia starszego brata, smartphone z tych samych wymiarach.

Na pierwszy rzut oka, nie ma żadnych zmian zewnętrznych. Mimo to, twórcy zmodyfikowali ostre krawędzie ciała, aby uczynić go bardziej zakrzywiona. Teraz Smart stał się bardziej wygodne, aby trzymać w dłoni. Jego wymiary są nieznacznie zwiększone z uwagi na nowej baterii luzem i stałych materiałów powierzchniowych.

Główne zmiany wpływu lidera obudowy, ten powrót powłoki zabezpieczającej przed wodą i pyłem. Tutaj znajomy norma IP68, który jest stabilny, bez żadnych błędów. Telefon silnie chronione przed pyłem, a zwłaszcza wody. Może to być około pół godziny na głębokości jednego metra.

Zachęcony przez fakt, że organizm wyeliminował irytujących brzydkie odcinki. Wszystkie złącza są chronione przez specjalną membranę. Nowy „Samsung Galaxy S7 Krawędź», którego cena usprawiedliwia wszelkie oczekiwania, stał się monopod. Teraz, aby dostać bateria może być tylko w centrum serwisowym. Pokrywa smartphone sklejone specjalną taśmę ochronną, która pozwala zanurzyć telefon w wodzie.

Wszystko na swoim miejscu

Zasadniczo konstrukcja pozostawała taka sama jak poprzednio. Ramy na ekranie, oczywiście, nie zostanie znaleziony. Nad wyświetlaczem znajduje się głośnik, po bokach czujników i przedniej kamery. Następnie ozdobiona logo firmy. Poniżej ekranu został umieszczony klasyczny przycisk.

Tylny panel zawiera główną lampą błyskową LED aparatu. Pod pasować logo ponownie. Na dolnym końcu obudowy jest głośnik, mikrofon, złącze ładowarki i słuchawek. Na górze znajduje się tylko niewielka dziura opcjonalny mikrofon i tacka na kartę SIM. Po prawej stronie znajduje się przycisk blokady, rocker głośności po lewej stronie.

Niezwykła decyzja projektowa

Nowy flagowy ekranie nie stać się sensacją, lecz nadal zadowolić nabywców. W „Galaxy S7 Krawędź» cena zależy właśnie od wygiętego wyświetlacza. Reszta smartphone nie różni się od jego kolegów S7.

Rozdzielczość wyświetlacza nie zmienia się, podobnie jak w zeszłorocznej smartphone, rozdzielczość Quad HD z 2560h1440. Ekran jest zauważalnie lepsza. Zwiększona całkowitej wartości jasności. Matryca pozostaje taka sama – soczyste i bogaty AMOLED. Wyświetlacz był bardzo dobrej jakości. Czarny kolor wygląda „węgiel”, wyważony kontrast i jasność i komfort w nocy, a po południu w słońcu.

W ustawieniach można dostosować ekran AMOLED, jeśli ktoś wydaje się zbyt sztuczne. Jest to tryb, który pozwala na dostosowanie zakresu kolor zbliżony do bardziej realistyczne.

koszty energii

Na specjalnej opcji Always On został przedstawiony prasową, która wygląda naprawdę dobrze. Działa to w następujący sposób: gdy użytkownik zablokuje urządzenie, ekran nadal wyświetla kalendarz, zegar, i jakąś uwagę. Oznacza to, że telefon jest nadal w częściowej aktywności. Deweloperzy twierdzą, że Always On spędza tylko 1% swojego opłaty za godzinę. W praktyce okazało się, że funkcję dość kosztowne dla smartfonów mocy. Jeśli jest wyłączona, telefon będzie żyć 20-30% dłużej.

„Wypełnienie”

„Samsung Galaxy S7 Krawędź», którego cena oscyluje wokół 60 tysięcy rubli, otrzymał wersję top-end z OS – Android 6.0.1. To działa w tandemie ze znanym TouchWiz. W tym modelu, opcja jest zmieniana przez system operacyjny, więc wygląda bardzo harmonijny i zrównoważony.

Biorąc pod uwagę koszt maszyny, prawdopodobnie nie powinien powiedzieć, że system może znaleźć żadnych błędów lub opóźnień. Bez hamulców nie jest przestrzegana, system operacyjny „pływa”. Ze względu na zastrzeżonej menu powłoki recyklingowi umieścić razem na jednym ekranie, który wygląda dość zwięźle. W osobnym folderze, umieścić aplikację „Google” i, oczywiście, własne oprogramowanie.

„Niezapomniany” zmiany

W ubiegłym roku firma zdecydowała się na usunięcie wszystkich swoich flagowych obsługują karty pamięci. Najprawdopodobniej taka zmiana nastąpiła w pogoni za modą. Potem następuje szereg błędów. Zdecydowano się produkować smartfonów 32, 64 i 128 GB. W praktyce okazało się, że najnowsza wersja urządzenia jest praktycznie niemożliwe. Oczywiście, problemy te nie mogą być pomijane.

W 2016 roku powrócił jeszcze wsparcie microSD. Sytuacja z wewnętrznej pamięci pozostał na niezmienionym poziomie „Samsung Galaxy S7 krawędzi». Cena zależy od wersji urządzenia. Najdroższy model 64 GB.

Biorąc pod uwagę, że smartfon można teraz umieścić microSD 64 GB wersja stała się mniej istotne. Nawiasem mówiąc, karty tacki i „Sims” połączone. Użytkownik może wybrać to, czego potrzebuje: Karty Dual Sim lub ten sam, ale w połączeniu z kartą pamięci.

„RAM” w nowym flagowym stał się również bardziej – 4GB. Oczywiście, taki efekt na poprawę funkcjonowania telefonu.

produktywność

Firma zmieniła swoje preferencje i zamiast wewnątrz słynnego smartfonu Qualcomm jest Exynos 8890. Fani początkowo sceptyczny wymiany procesora, ale, jak wynika z różnego rodzaju testów jednostkowych 8 rdzeni nie tylko ominąć najnowszy Qualcomm Snapdragon 820, ale również naznaczone umiarkowanym zużyciu energii.

Również wspaniałe wyniki pokazały testuje nowy chipset graficzny Mali-T880. W porównaniu z poprzednią wersją, to był „zwinny” aż 80%.

działalność

Nowy „Galaxy S7 Krawędź» dostał potężną baterię przy 3600 mAh pojemności. Jego autonomia wykazuje doskonałe wyniki, biorąc pod uwagę wielkość wyświetlacza, wydajność i wielozadaniowość. Deweloper zadbał o doskonałej optymalizacji, umożliwiając zorganizowanie opłatę za długi maszynę czasu.

Pomimo modne złączami typu „S”, „Samsung” nie odbiegają od zaufanego microUSB. W zestawie znajduje się ładowarka, pozwala naładować telefon od 0 do 100% w ciągu zaledwie 100 minut. Istnieje również możliwość ładowania bezprzewodowego.

knacks

W momencie uwolnienia „Samsung Galaxy S7 krawędzi», w «The Messenger» nie została znaleziona. Co nie jest żart zmartwić fanów, zwłaszcza tych, którzy mają informację prasową z przepięknym oczekiwana nowość aparatu.

Z przodu ma nic specjalnego do powiedzenia. Jej rozdzielczość – „autoportretów” 5 megapikseli, że radzi sobie z jego funkcji. W menu Dodaj Korekta twarzy, zmieniać kolor i korektę jego geometrii.

Ale głównym zaskoczeniem było pojawienie się głównego aparatu 12 megapikseli. Początkowo wstrząśnięty wiadomością fanów, ponieważ poprzedni wzór „Samsung” był już 16 megapikseli. Okazało się, że zwłaszcza dla modułu firmy został opracowany przez Sony IMX260. Jej jasność wzrosła do 1,7, a głównym „trick” było zmienić rozmiar piksela 1,4 mikrona. Zatem deweloperzy nie mają zwiększoną liczbę pikseli, a ich rozmiar, który jakościowo wpływać na obraz.

odkrycia

Na początku tego roku, „Galaxy S7 Krawędź» stał się najbardziej wysokiej jakości i potężny smartfon. Najwyraźniej nie zmieniła się znacznie w porównaniu z poprzednią wersją, ale szereg innowacji zostały umieszczone w środku, co znacznie poprawiło wydajność urządzenia.

Piękne wzornictwo i jakość materiałów – jest to pierwsza rzecz, która przyciąga wzrok. Ale dla metalowej powłoki ukrywa ogromną liczbę funkcji, które sprawiają, że to najlepszy smartphone na rynku. Większość objętości baterii wynosi 3600 mAh. Jakościowa moduł kamery o zwiększonej wielkości piksela. Daylight Exynos i ulepszona wersja chipsetu graficznego.

Po wprowadzeniu modelu rynku z jakiegoś powodu nie pojawił się w sklepie „The Messenger”. „Samsung Galaxy S7 Krawędź» można teraz kupić za tak niskie, jak 40 do 70 tysięcy rubli. Można go zamówić w Chinach, w niskiej cenie, i zakupić w sklepie internetowym dowolne miasto i kraj.