738 Shares 4446 views

Kamera z tyłu z dynamicznymi oznaczeniami: przegląd, widoki, charakterystyka, opis i ustawienia

Dlaczego w moim samochodzie potrzebna jest tylna kamera? W rzeczywistości pozwala bezpiecznie parkować pojazd. Modyfikacje z dynamicznym znacznikiem są bardzo duże. Kamery tego typu umożliwiają oszacowanie odległości do przeszkód, a nie tylko oglądanie ich na wyświetlaczu.


Dla kierowców z niewielkim doświadczeniem są prawdziwym zbawieniem. Nowoczesne modele są sprzedawane po cenie 10 tysięcy rubli. Aby lepiej zrozumieć urządzenia, musisz wziąć pod uwagę główne typy kamer tylnych.

Typy urządzeń

Przede wszystkim modele są podzielone w zależności od liczby czujników. Obecnie modyfikacje są dokonywane na czujnikach 2, 4 i 6. Średnio kąt wykrywania obiektów nie przekracza 140 stopni. Kamery są wykonane z niską lub wysoką rozdzielczością. Jeśli weźmiemy pod uwagę kosztowne modele, to mają ten parametr waha się w zakresie 600 na 480 pikseli. Kolejny podział aparatów jest typu instalacji. Niektóre modyfikacje są montowane na panelu samochodowym. Są jednak kompaktowe urządzenia wbudowane w lusterko wsteczne.

Dostosowywanie modelu Falcon FN 170-R

Dostosowanie znaczników (siatki) odwróconej kamery jest bardzo szybkie. W tym celu kierowca musi najpierw uruchomić samochód. Dalej ważne jest uwzględnienie wymiarów. Następnym krokiem jest wejście do menu serwisowego urządzenia. Następnie wybierz kartę aparatu. Aby dostosować kolor znacznika, przejdź do "Opcje zaawansowane". Jeśli nie jest to wymagane, przejdź na kartę "Obrazy". Następnie wystarczy wybrać znacznik i kliknąć przycisk zakończenia.

Charakterystyka modelu Falcon FN 180-R

Te kamery mają wysoką rozdzielczość. W razie potrzeby można zmienić format nagrywania. Rozdzielczość to 620 pikseli przy 460 pikseli. Dostępna jest funkcja zmiany koloru znaczników w urządzeniu. W sumie model ma cztery czujniki. Jeśli uważasz klientów, system jest dość prosty. Złącze USB dla tego urządzenia parkingowego jest zainstalowane.

Jeśli wziąć pod uwagę wady, ważne jest, aby pamiętać, że menu jest w języku angielskim. W razie potrzeby można nabyć oddzielny napęd pamięci. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego. Możesz kupić tę kamerę za 13 tysięcy rubli.

Falcon FN 190-R

Falcon FN 190-R jest kompaktową i wszechstronną kamerą tylną z dynamicznymi oznaczeniami. Jednostka centralna jest zainstalowana na panelu. Ponadto należy zauważyć, że czujniki są dołączone do aparatu. Sterownik w systemie jest przeznaczony dla trzech kanałów. Użytkownik może zmienić format nagrywania poprzez menu główne. Rozdzielczość wynosi 550 na 340 pikseli. Dynamiczne zaznaczenie kamery tylnej jest regulowane poprzez menu główne. Nie ma czujników do określania odległości od obiektu od modelu. Obudowy są produkowane z systemem ochrony IP60. Kup to użytkownik możesz robić 11 000 rubli.

Elektronika GT C15

Aparat jest wyposażony w cztery czujniki. W urządzeniu znajduje się 250 MB pamięci RAM. Maksymalna dopuszczalna temperatura kamery wynosi 30 stopni. Do tego służy konektor USB. Jeśli mówimy o funkcjonalności, warto wspomnieć o trybie cyklu. W tym przypadku film jest napisany w wysokiej rozdzielczości. Częstotliwość nie przekracza 20 klatek na sekundę. Kup kamerę w sklepie za 10 tysięcy rubli.

Przegląd urządzeń Elektronika GT C20

Elektronika GT C20 jest kompaktową kamerą tylną, a trajektoria obiektów poruszających się po znacznikach jest niezwykła. Kąt definicji przeszkód wynosi 150 stopni. Napięcie robocze systemu nie przekracza 12V. Urządzenie jest zainstalowane na panelu. Minimalna dopuszczalna temperatura modelu wynosi -15 stopni. Nie jest przewidziany system widoku kołowego. Jest 250 MB pamięci RAM.

Aparat posiada funkcję rejestratora. Format sygnału wideo może zostać zmieniony przez użytkownika poprzez menu główne. Objętość nagrania minutowego z reguły nie przekracza 14 MB. Jednostka przetwarzania wideo jest przeznaczona do pracy w trzech kanałach. Karta sterująca w systemie jest zainstalowana z wbudowanym czujnikiem. W razie potrzeby napęd można podłączyć za pomocą złącza USB. Jest to tylna kamera z dynamicznym oznaczeniem (cena rynkowa) 14 tysięcy rubli.

Elektronika GT C33

Ta tylna kamera z dynamicznym znakowaniem jest sprzedawana z czterema czujnikami. Wartość kąta definicji obiektu nie przekracza 155 stopni. Napięcie robocze systemu wynosi średnio 13 V. Urządzenie jest podłączone poprzez wyjście koncentryczne. Minimalna dopuszczalna temperatura aparatu wynosi -15 stopni. W tym przypadku przewidziano okrągły system wizyjny. Sprawa tego modelu jest wykonana z plastiku, a wilgoć nie boi się.

Moduł wbudowany w sterownik wideo. Urządzenie ma pamięć roboczą o pojemności 260 MB. Kontroler napięcia nie jest dostarczony. Rozdzielczość tego aparatu wynosi 720 na 580 pikseli. Należy również zauważyć, że modele są wykonane za pomocą złącza USB. System diagnostyczny jest typu automatycznego. Maksymalna częstotliwość kamery nie przekracza 30 klatek na sekundę. Jeśli uważasz, że opinie kupujących, to urządzenie jest dość proste. Czujniki osiowe w standardowym zestawie nie są dostarczane.

Gazer SS207

Ta tylna kamera z dynamicznym znakowaniem jest produkowana z wieloma trybami wyświetlania. Blokowanie przetwarzania wideo wbudowanego typu. Średnio dokładność systemu wynosi 10 cm. Dostępny jest tryb powiadomienia o dźwięku dla aparatu. Odległość robocza urządzenia wynosi trzy metry.

W razie potrzeby można zmienić jakość obrazu. Częstotliwość działania modelu wynosi 25 klatek na sekundę. Czujnik ma wbudowany typ. Płyta sterująca w aparacie jest przeznaczona do pracy w trzech kanałach. Dostarczana jest funkcja regulacji głośności. Centrala na panelu samochodowym jest zainstalowana. Możesz kupić tę kamerę za 13 tysięcy rubli.

Gazer SS210

Ta tylna kamera z dynamicznym oznakowaniem jest wyposażona w wbudowaną jednostkę. Płyta sterująca jest przeznaczona do pracy w czterech kanałach. Czujniki są stosowane z dwoma czujnikami. Jeśli uważasz, że opinie klientów, aparat ma duży kąt widzenia. W menu głównym urządzenia użytkownik może zmienić kolor znacznika. Możliwe jest również nagrywanie wideo podczas parkowania samochodu. W przypadku napędu zewnętrznego na panelu znajduje się dwa złącza.

Korpus aparatu wykonany jest w całości z tworzywa sztucznego. Maksymalna częstotliwość urządzenia wynosi 35 klatek na sekundę. Jeśli uważasz, że opinie klientów, możesz zmienić uprawnienia. Czujniki modelu są typu osiowego. Średnio dokładność pomiaru wynosi 12 cm. Objętość ostrzeżenia przed przeszkodami może ulec zmianie. System wyświetlania jest prosty. Specjalny system działa z fałszywych alarmów czujników. Jest tylna kamera z dynamicznym oznaczeniem około 16 tysięcy rubli.

Gazer С245

Gazer CC245 jest najlepszą kamerą tylną z wysoką rozdzielczością, dlatego jest wymagana. Wskaźnik przeglądu horyzontalnego modelu wynosi 13 stopni. Ważne jest również, aby pamiętać, że zestaw zawiera cztery czujniki. Napięcie robocze urządzenia wynosi 13 V. System widoku okrągłego tej kamery nie jest dostarczony. Maksymalna dopuszczalna temperatura modelu wynosi 40 stopni. System ma 230 MB pamięci RAM.

Jednostka przetwarzania sygnału wideo jest wyposażona w oddzielną kartę kontrolną. Stopień ochrony to IP50. W takim przypadku przewiduje się tryb cykliczny. Minimalna dopuszczalna temperatura aparatu wynosi -20 stopni. Możesz kupić model na 14 tysięcy rubli.

Globex CM10U

Ta kamera na rynku jest prezentowana z dwoma czujnikami wysokiej czułości. Kąt poziomy obiektu wynosi 145 stopni. W trybie parkowania aparat zużywa mało energii. Należy również zauważyć, że napięcie robocze systemu wynosi 15 V. Łącznie urządzenie posiada dwa złącza USB. Wewnątrz znajduje się gniazdo dla zewnętrznego napędu. Czujnik modelu jest używany do 1,2 cali. Jest dziś model około 13500 rubli.

Globex CM12U

Kamera ta jest wykonana z dwóch czujników. Czujnik tego modelu ma wbudowany typ. Rozdzielczość wynosi 560 na 470 pikseli. Minimalna dopuszczalna temperatura aparatu wynosi -13 stopni. Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, to model boi się wilgotności.

Brak widoku okrągłego. Zgodnie z dokumentacją stopień ochrony zapewnia oznaczenie IP30. Jednostka centralna nie boi się bezpośredniego światła słonecznego. Aparat posiada funkcję rejestratora. Aparat kosztuje około 15 tysięcy rubli.

Parametry Globex CM15U

Aparat jest wyposażony w cztery czujniki. Kąt widzenia urządzenia wynosi 230 stopni. Napięcie robocze modelu nie przekracza 13 V. Kamera nie ma funkcji widoku okrągłego. Należy jednak pamiętać, że funkcjonuje niezawodny system bezpieczeństwa. Czujnik jest płaski. Jednostka centralna jest dość kompaktowa, dużo miejsca w samochodzie nie zajmuje.

Łącznie system obsługuje cztery kanały. Oznaczenie w tym przypadku może zostać skonfigurowane poprzez menu główne. Ponadto użytkownik może zmienić jasność obrazu. W trybie parkowania urządzenie zużywa około 230 mAh. Minimalna dopuszczalna temperatura aparatu wynosi -14 stopni. Czujnik G w zestawie standardowym nie jest dostarczony. Funkcja rejestratora w tym przypadku jest. Ilość nagrania w minutach nie przekracza 13 MB. Dana kamera tylna kosztuje około 12 tysięcy rubli.

Podsumowując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, z modeli budżetowych należy zauważyć aparat fotograficzny Gazer CC207. To bardzo proste, ma wszystkie standardowe funkcje. Lepszym aparatem jest Electronics GT C15. Wiele osób uderza w wysoką rozdzielczość i wielofunkcyjność.