91 Shares 7266 views

Jak wybrać czujnik ruchu do ochrony obwodowej?

W celu ochrony obwodu rynku prezentowane są różne czujniki ruchu. Różnią się one przede wszystkim rodzajem odbiornika. Model może być zaprojektowany do dwóch lub trzech belek. Jednostka tyrystorowa najczęściej jest instalowana w typie przekaźnika. Wiele urządzeń działa z normalnego adaptera.

Średnio strefa detekcji nie przekracza 50 metrów. W przypadku drogich czujników ruchu zasięg na ulicy może wynosić 100 metrów. Aby wybrać urządzenie, musisz wziąć pod uwagę głównych producentów i konkretne modele.

Luksusowe pościel 100 czujników Przegląd

Czujniki ruchu do ochrony obwodowej działają w trybie autonomicznym. W sumie model ma trzy czujniki. Zakres modyfikacji wynosi 55 metrów. Zasilanie jest dostarczane z adaptera do 12 V. System ochrony przed fałszywymi alarmami w urządzeniu jest dostarczony. Należy również zauważyć, że dopuszczalna wilgotność czujnika ruchu wynosi 22%. Prezentowane urządzenie nie boi się śniegu i deszczu. Kup ten model użytkownik może w cenie 5500 rubli.

Cechy czujników Luksusowe pościel 110

Czujniki ruchu do ochrony obwodowej (street) są niewielkie. Mówiąc o charakterystyce, należy zauważyć, że zasięg działania wynosi nawet 60 metrów. W sumie model ma trzy czujniki. Odważyć jeden blok tylko 320 g. Kąt pionowy pokrycia urządzenia wynosi 10 stopni. System ochrony przed fałszywymi dodatkami ma model.

Jeśli uważasz, że opinie ekspertów, to model instalacji jest dość prosty. Minimalna dopuszczalna temperatura czujnika ruchu nie przekracza -15 stopni. Śnieg lub deszcz ten model nie boi się. W razie potrzeby urządzenie może być używane na zewnątrz lub wewnątrz pomieszczeń. Bezpośrednio adapter wchodzi w standardowy zestaw w temperaturze 13 V. W tym przypadku system antyzamrożeniowy. Pionowy kąt zasięgu modelu wynosi 12 stopni. Nie jest obawiony kurzem i wilgocią. Maksymalna dopuszczalna temperatura czujnika wynosi 45 stopni. Możesz kupić na 5900 rub.

Luxury Linens 135 opcji

Te czujniki ruchu do ochrony obwodowej (bezprzewodowej) są obecnie dość popularne. Przede wszystkim wyróżniają się silnym przypadkiem. W instalacji jednostki są dość proste. Czujniki do modeli są używane z dużą czułością. Zakres systemu wynosi 8 metrów. W razie potrzeby można zmieniać kąt wiązki.

Odważyć tylko jeden blok 310 g. Należy również wspomnieć, że model łączy się z pętlą przewodową bez problemów. Zapewnia się system ochrony przed włamaniem w urządzeniu. Sprzedam modelowy użytkownik może cena od 6100 rub.

Specyfikacje Lightwell LBX-100

Ten czujnik ruchu do ochrony obwodowej nadaje się do dużych powierzchni. Cechą wyróżniającą urządzenia jest niski pobór mocy. W sumie model ma trzy czujniki. System ochrony przed fałszywymi dodatkami w urządzeniu jest. Zakres urządzeń wynosi 65 m. Urządzenie jest zasilane bezpośrednio z adaptera o 12 V.

Minimalna dopuszczalna temperatura czujnika ruchu wynosi -20 stopni. Kąt wiązki w tym przypadku użytkownik może wyregulować. Model kurzu lub wilgoci nie boi się. Jeśli uważasz ekspertów, bloki instalacji są dość proste. Kupuj wskazane czujniki ruchu do ochrony mogą być dostępne na rynku 6200 rubli.

Przegląd czujników Lightwell LBX-320

Ten czujnik ruchu do ochrony obwodowej wyposażony jest w wysokiej jakości bloker tyrystorowy. Jeśli uważasz, że opinie kupujących, to model jest dość wysoka. Zakres wyposażenia wynosi 55 metrów. Modyfikacja mocy jest przeprowadzana przez adapter w temperaturze 10 V. Model strefy wykrywania wynosi 35 metrów. Z kolei czas opóźnienia alarmu wynosi około 0,2 sekundy. Sprawa w tym przypadku jest wykonana z plastiku serii RS.

Model można podłączyć do pętli przewodowej. Urządzenie jest najczęściej dołączone do rury. Parametr zużycia energii zmienia się w przybliżeniu na 35 mA. Minimalna dopuszczalna temperatura czujnika ruchu wynosi -20 stopni. Zapewnia się system ochrony przed włamaniem. Cena tego modelu wynosi nie więcej niż 5500 rubli.

Właściwości czujnika Lightwell LBX-455

Ten czujnik ruchu do ochrony obwodowej ma wiele zalet. Przede wszystkim warto wspomnieć o długim zakresie działań. Jednostka tyrystorowa w niej jest typu impulsowego. Bezpośrednio są trzy czujniki. Urządzenie zasilane jest adapterem 12 V. Jedna jednostka waży dokładnie 320 g. System ochrony przed wilgocią i kurzem w urządzeniu.

W razie potrzeby model może być podłączony do pętli przewodowej. Montaż urządzenia może odbywać się zarówno na rurze, jak i na ścianie. Minimalna dopuszczalna temperatura czujnika ruchu wynosi około -17 stopni. Odbiornik w tym przypadku jest ustawiony na 3,5 A. Czujnik ruchu jest prezentowany za cenę 4600 rubli.

Parametry Lightwell LBX-590

Ten czujnik ruchu jest bardzo popularny. Przede wszystkim kupujący wybierają to z dużą czułością. Zasięg systemu wynosi 60 m. Poziomy zasięg zasięgu wynosi aż 90 stopni. System ochrony przed włamaniem do urządzenia jest. Moc modyfikacji jest z adaptera przy 13 V. Dopuszczalna wilgotność wynosi 23%. Czas wyłączenia alarmu nie przekracza 0,2 sekundy. W sprzedaży jest sprzedawany czujnik promieniowania dla 6200 rubli.

Charakterystyka Selco SBT-60

Ten czujnik ruchu jest wykonany z wysokiej jakości odbiornikiem wysokiej czułości. Zakres systemu wynosi 80 metrów. Urządzenie można używać w otwartej przestrzeni lub wewnątrz budynku. Jeśli to konieczne, bloki można zainstalować na stołach. System antyzamrożeniowy w modelu jest dostarczany. Wskaźnik zużycia energii wynosi 33 Ah. Maksymalna dopuszczalna temperatura, przy której ten czujnik może pracować, nie przekracza +45 g. Pył lub deszcz to model się nie boi. W sklepach jest sprzedawany w cenie 5400 rubli.

Przegląd czujników Selco SBT-70

Czujniki ruchu do ochrony obwodowej (stand-alone) są bardzo popularne ze względu na prostotę ich wzorów. W tym modelu są tylko dwa czujniki. Zakres systemu wynosi 45 metrów. W razie potrzeby model może być zainstalowany wewnątrz pomieszczeń. Strefa wykrywania wynosi średnio 35 metrów. Odważyć tylko jeden blok tylko 340 g.

Ciało wspomnianego czujnika ruchu jest całkowicie wykonane z tworzywa sztucznego. Do zasilania urządzenia jest dostarczony adapter 12 V. Odbiornik w urządzeniu jest wyposażony w 3 A. Bezpośrednie urządzenie tyrystorowe jest zainstalowane w typie impulsów. Na rynku ten model jest sprzedawany po cenie 5700 rubli.

Cechy czujników Selco SBT-80

Ten czujnik ruchu jest niezwykły ze względu na niewielki rozmiar. W tym przypadku są trzy czujniki. W razie potrzeby model może być podłączony do pętli przewodowej. Zainstalowany jest system zabezpieczenia przed włamaniem do urządzenia. Kąt pasa poziomego nie przekracza 80 stopni. Modyfikacja mocy odbywa się tylko za pomocą adaptera przy 10 V. Możliwość regulacji kąta wiązki w urządzeniu. Sprzedam modelowy użytkownik może cena od 5200 rub.

Parametry Optex LX-402

Ten czujnik ruchu jest wyposażony w odbiornik wysokiej jakości. W sumie urządzenie posiada trzy czujniki. Model idealnie pasuje do zamkniętych przestrzeni. Ważne jest również, aby pamiętać, że producent zapewnia system ochrony przed fałszywymi dodatkami. W razie potrzeby urządzenie można zamontować na ścianie. Zasięg systemu wynosi 80 m. Zasilanie jest dostarczane z adaptera o 12 V. Dostępna jest ochrona przed oblodzeniem w urządzeniu.

Poziomy zasięg wynosi 80 stopni. W przypadku dużej wilgotności urządzenie może być używane. Czas przerwy w tym przypadku wynosi 0,3 sekundy. Maksymalna temperatura czujnika ruchu wynosi 45 stopni. Cena prezentowanego modelu wahań sięga około 5600 rubli.

Dane techniczne Optex LX-505

Ten czujnik ruchu do ochrony obwodowej jest produkowany z trzema czujnikami. Zasilanie modelu pochodzi z adaptera w odległości 13 V. Zakres instalacji wynosi 70 m. Należy również pamiętać, że producent dostarcza system przeciwzamrożeniowy. Ciało w czujniku ruchu jest wykonane w całości z tworzywa sztucznego. Jednostką tyrystorową w modyfikacji jest typ impulsu. W razie potrzeby urządzenie można podłączyć bezpośrednio do pętli. Sprzedał określony czujnik ruchu w cenie 4700 rubli.

Przegląd czujników Optex LX-507

Jest to niedrogi i wszechstronny promiennik do ochrony. Nadaje się zarówno do otwartych przestrzeni, jak i zamkniętych przestrzeni. Cechą wyróżniającą modyfikacji jest wrażliwy odbiornik. W razie potrzeby model można zamontować na rurze.

W tym przypadku blok waży dokładnie 310 g. System ochrony przed włamaniem do urządzenia nie jest obecny. Zakres systemu wynosi 68 metrów. Jednostka tyrystorowa producenta jest zainstalowana w typie przekaźnika. Model sprzedaży w sklepie za 4500 rubli.

Cechy czujników Optex LX-622

Te laserowe czujniki ruchu do ochrony obwodowej są produkowane specjalnie dla dużych obszarów. Zakres instalacji nie przekracza 80 metrów. W sumie urządzenie udostępnia trzy czujniki. Ich wrażliwość jest dość duża. W razie potrzeby model można zamontować na słupku.

Sprawa w tym przypadku jest wykonana z tworzywa sztucznego. Czas przerwy wynosi 0,3 sekundy. Poziomy zasięg nie przekracza 75 stopni. Czujnik ruchu zasilany jest adapterem przez 10 V. System jest chroniony przed wilgocią i ciepłem. Kup użytkowników modyfikacji może za 5800 rubli.