335 Shares 909 views

Smartphone Asus Zenfone 2 ZE551ML: przeglądy właścicieli

Firma Asus, sądząc po sukcesie swoich tabletów na rynku telefonii komórkowej, jest w stanie produkować urządzenia elektroniczne o wysokiej rozdzielczości. Tutaj dać należytą uwagę na konstrukcję maszyny, jej farsz technicznym, optymalizując wszystkie procesy do maksymalnego poziomu.

Nic więc dziwnego, że teraz jej strefy wpływów, a firma stara się rozszerzyć stosunkowo nowy w branży – smartfony. Dowodem na to może być jak linia Zenfone rozwoju i przygotowuje się do wejścia trzy modele drugiej generacji serii jako całości rynku.

W dzisiejszym przeglądzie mówimy o jednej z trzech wersji urządzeń, które firma przygotowuje swoich fanów. Spotkać mówić o Asus Zenfone 2 ZE551ML. Recenzje modelu, jego cechy i zalety i wady urządzenia możliwie jak najmniejsze, postaramy się zmieścić w tym artykule. A więc jesteś właścicielem, na podstawie otrzymanych informacji, będzie w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Zaczynajmy.

Rozmieszczenie

prezentacja modelu miała miejsce w 2015 roku. Z tej okazji odbyła się konferencja Asus dużą skalę, podczas której zostały przedstawione tylko trzy modele – ZE551ML, ZE550ML, ZE500CL. Różnią się one w niektórych telefonach możliwości technicznych i zestaw funkcji. Jak na zewnątrz, wszystkie trzy są identyczne ze sobą.

Tej linii Zenfone 2 smartphone, który jest głównym bohaterem naszego przeglądu, jest pozycjonowany jako flagowy. Rezultatem jest odpowiednia cena dla Asus Zenfone 2 ZE551ML. Sprzężenie zwrotne Zbadaliśmy przygotowując się do pisania tego artykułu, twierdząc, że cały potencjał modelu pokrycie jego kosztów, a tym samym, że telefon jest wart swojej ceny. A jeśli to jest w rzeczywistości, niech się upewnić, po przeczytaniu tego przeglądu.

Cena i możliwości

Aby nie myśleć i nie odgadnąć, ile potrzeba pieniędzy, aby kupić Asus Zenfone 2 ZE551ML (opinie opisać go jako dostępnego urządzenia), gdy będziemy pamiętać, że w momencie urządzenia na rynek jego cena wynosi około 350 euro. Za tę cenę użytkownik otrzymuje potężny procesor z Intel, atrakcyjny design, kolorowy ekran, dużą liczbą funkcji i możliwości technologicznych. Czy istnieje coś, że używasz do kompromisu? Nie, wcale nie. Praca z opinii Asus Zenfone 2 ZE551ML udowodnić, że telefon jest na najwyższym poziomie i uzasadnia programisty wizerunku firmy w najszerszym. Więc zaczynamy opis bezpośrednio do naszego modelu.

wygląd

Tradycyjnie takie przeglądy powinny rozpocząć się wraz z pojawieniem się danego urządzenia. Dlatego też, biorąc pod uwagę to, po prostu chcą, aby pamiętać, że konstrukcja telefonu Asus Zenfone 2 ZE551ML 32Gb, przeglądy, które rozważamy, wygrał iF Design. Oczywiście, niewielu z nas w ogóle zna sposobu, w jaki są one przyznawane nagrody i co reprezentują. Tylko ten fakt można stwierdzić jako uznanie rozwoju jakości firmy na poziomie globalnym.

I warto się zgodzić, że jest coś do zobaczenia. Smartphone ma specjalne, co unikalny nawet (w porównaniu do masy z „cegła”), formy, które są wyrażane za pomocą szlifowanych z tyłu urządzenia, które jest prezentowane w jednym z pięciu kolorów (szare, beżowy, czerwony, czarny i biały). Tylna osłona jest wykonana z tworzywa sztucznego, chociaż pozornie specjalnych formach, metaliczny blask. On, nawiasem mówiąc, daje szczupłe ciało smartphone (zaledwie 1,09 cm) specjalny elegancji. Nawiasem mówiąc, kształt urządzenia jest taka, że im bliżej rogach jest zauważalne zmniejszenie jego grubości (3,9 mm).

Ciekawym rozwiązaniem rozwój można wymienić fakt przeniesienia wszystkich elementów nawigacyjnych z bocznych paneli. Na przykład, aby aktywować klucz ekranu, aby przejść do górnej powierzchni, a „huśtawka” regulacji poziomu dźwięku – na tylnym panelu, tuż pod okiem kamery. Opisując Asus Zenfone 2 opinie ZE551ML 32GB właścicieli nie może dać jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy kontrola ta konfiguracja jest wygodne czy nie. Z jednej strony, decyzja niezwykłe i zdecydowanie innowacyjne; z drugiej – może znajomy układ przycisków na panelu bocznym jest wygodniejsze. Jest to rodzaj pola do dyskusji.

Oprócz nich jest też fizyczne przyciski poniżej ekranu telefonu. Są to standard „Wstecz”, „Opcje”, „Home”. Pod nimi jest atrakcyjną okładkę błyszczące, mieniące się w świetle.

pokaz

Ekran na Asus Zenfone 2 ZE551ML 16GB opinie, które okazało się bardzo pozytywne, ma przekątną 5,5 cala. Można powiedzieć, trochę więcej niż klasycznej wielkości smartphone. Mimo to, urządzenie leży w ręku więcej niż wygodne.

Wyświetlacz działa w oparciu o technologię IPS, różnej jasności, nasycenia i głębi koloru przeniesiona obrazów. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 przez 1080 pikseli, który w tym fizycznym rozmiarze stanowi dobry wskaźnik gęstości obrazów. Ponadto, o przekątnej 5.5 „smartfon Asus Zenfone 2 ZE551ML (wskaźniki potwierdzają to) ma doskonałe przenoszenie koloru na przechylanie urządzenia, zmieniając kąt patrzenia (ekran nie blakną i ciemnieje). Ramki są wystarczająco grube, ale wizualnie ciemny kolor ich skóry, tworząc wrażenie kompletnego pokrycia z przodu urządzenia wyświetlającego.

edytor

Model Asus Zenfone 2 ZE551ML 32Gb Ram, opinie, z których jesteśmy zainteresowani działa przede wszystkim w oparciu o procesor Intel. Aby być bardziej precyzyjnym, to jest tutaj ustawiony 64-bitowy Atom 3580 – Chip częstotliwość zegara, który jest równy 2,3 GHz. Razem z nim systemem zasilania GPU VR G6430. Antutu Badania, które zostały przeprowadzone przez nas w czasie pisania, wskazują na wysoki smartphone wydajność, a zatem możliwości, aby pracować z gier mobilnych, pochłaniające duże ilości zasobów. Jednak to nie jest przerażające dla Asus Zenfone 2 ZE551ML 32GB. Opinie ludzi, którzy pracują z urządzeniem przenośnym, twierdzą, że smartfon naprawdę reprodukuje nawet najbardziej wysokiej klasy gry na maksymalnych ustawieniach płynnie i niezauważalnie.

Jest również ważną rolę w tej sztuce i ilość pamięci RAM. Według specyfikacji, ten ostatni jest 4GB.

System operacyjny

Na urządzeniu, które pojawiły się, jak już wspomniano, w 2015 roku, był preinstalowany najbardziej aktualna (w momencie prezentacji) wersji systemu operacyjnego Android – 5.0 Lollipop. Jest możliwe, że teraz przyszedł następnej aktualizacji, w którym smartfon odebrany wersji 6.0 firmware. Jednakże, jak wskazano na Asus Zenfone 2 opinie ZE551ML 6A176RU, to nie jest tak ważne w praktyce, ponieważ telefon nadal działa na podstawie indywidualnej graficznego interfejsu użytkownika od producenta – ZenUI. Kompleks ten grafika ma wiele pozytywnych ocen od właścicieli urządzeń i jest powszechnie uważany za godnego rozwiązania dla smartphone. Oczywiste jest, że przez „goły” Android różni się wizualnie jak iw kwestii niektórych z panelu menu jest również w strukturze. Jednakże, nawet jeśli nigdy wcześniej nie zajmował się tym powłoki, można się bardzo szybko przyzwyczaić.

czujniki

Ponieważ smartfon Asus Zenfone 2 ZE551ML, która Polecane zapoznanie się przed zakupem produktu na tyle silne, potężne rozwiązanie high-tech, to nic dziwnego, że ma również dużą liczbę systemów rozpoznawania i reagowania, co czyni go bardziej wygodne w użyciu.

Na przykład, wśród nich m.in. oświetlenia i czujników zbliżeniowych, kompas, żyroskop zintegrowanego. Moduły te są standardowe i można je znaleźć na wielu smartfonów; na uzupełniona ZE551ML one również magnetometr i duża liczba obsługiwanych systemów nawigacji (GPS GLONASS, SBAS, BDS, QZSS).

kamera

Smartphone, jak stało się zwyczajem, jest wyposażony w dwie kamery na przednim i tylnym panelu. Ten ostatni (który może być również nazywany główny) ma rozdzielczość matrycy 13 megapikseli. W połączeniu z unikalnym systemem stabilizacji obrazu i skupienie Asus PixelMaster aparat ten jest zdolny do tworzenia obrazów o wysokiej jakości w każdych warunkach oświetleniowych. Także przyczynia się do obecności 5 soczewek.

Szczególną uwagę należy tryb o nazwie HDR fotografowania. Istotą działania jest, aby kilka (3-5) obrazów na raz, przy użyciu różnych ustawień oświetlenia. Następnie system łączy otrzymany obraz tak, że użytkownikowi końcowemu uzyskać najlepszy możliwy obraz. Tryb HDR nie jest czymś nowym lub wyjątkowy, można go znaleźć w wielu devaysakh oprócz Asus Zenfone 2 ZE551ML 32Gb Gold (opinie z innych modeli tej samej klasy będzie to potwierdzić). Również zrobić świetne zdjęcie w ciemności i pomaga obecność flash.

opinie klientów powiedzieć, że aparat z przodu (ten, który jest używany do tworzenia autoportretów) sprawia, że również dobre zdjęcie. Ze względu na wbudowane oprogramowanie systemu stabilizacji obrazu, jak również rozdzielczość matrycy w 5 megapikseli, możemy śmiało powiedzieć, że jest to prawda.

bateria

Akumulator jest wbudowany w dowolnym smartfonie, bezpośrednio determinuje czas eksploatacji urządzenia. W przypadku ZE551ML akumulator o pojemności 3000 mAh, który jest dość dobrym wskaźnikiem dla smartphone. Na przykład, niektóre płyty 7-calowe są dostępne z tego poziomu i akumulatory mają doskonałą żywotność baterii.

Mówiąc o tym modelu chciałby również wspomnieć o specjalnej funkcji szybkiego ładowania. Jest to opisane na stronie promocyjnej surfaktantu telefon, stwierdza się, że przy użyciu tej opcji (jest o nazwie Asus BoostMaster) inteligentny telefon w stanie wszystko przez 39 minut zebrać około 60% naładowania.

powiązanie

Dla wygodniejszego telefon komunikacyjnego obsługuje dwie karty SIM. Są one w specjalnych foteli bezpośrednio nad baterią. formatów obsługiwanych przez urządzenia sieciowe, można nazwać klasyczną – jest połączenie GSM, a także praca w sieciach 2G / 3G / 4G (jak można sądzić o nazwie Asus Zenfone 2 32Gb ZE551ML LTE). Opinie o informacje na temat ewentualnych awarii lub usterek podczas pracy z sieci, jak to często bywa w smartfonie budżetu bez uprzedzenia. Dlatego można stwierdzić, że stabilnej pracy modułów łączności telefonicznej.

Oprócz tych opcji dostępny wspierać pracę z innymi urządzeniami Bluetooth (zestaw słuchawkowy lub bezprzewodowo) są również dostępne. Aby nawiązać połączenie z bezprzewodowym dostępem do Internetu występuje w funkcji telefonu Wi-Fi dostępu.

akcesoria

Warto zauważyć, że podczas prezentacji opisywanym urządzeniu Wykazano również akcesoria do niego. Należą do nich na przykład przypadek-book, który chroni telefon przed wstrząsami. Jego cechą jest to, że przednia część ma okrągły otwór do wyświetlania informacji na wyświetlaczu. Oryginalny design, wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest to doskonały dodatek do Asus Zenfone 2 ZE551ML 32Gb Silver.

Recenzje zgłosić również Photoaccessories – dedykowany Zenflash flash. Jest kompaktowy, współpracuje z opłaty minimalne zużycie, ale wzrosła jasność. Z jego pomocą, użytkownik może dokonać kolorowe obrazy nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Innym ciekawym dodatkiem do smartfona może stać się przenośna ładowarka. W swej istocie jest Powerbank analogowe, opracowany wyłącznie przez linię Zenfone. Pojemność pozwala dwukrotnie, aby w pełni naładować urządzenie, gdy na drodze np.

opinie

W trakcie pisania tej opinii udało nam się znaleźć kilka opinii poświęconych tej jednostki. Są to w większości pozytywne: ludzie, którzy kupili smartfon zadowolony z jego służby i umożliwienie lepszej ZE551ML oceny. W szczególności zauważyć te same korzyści, które już wspomnieliśmy: kolorowy wyświetlacz, potężny aparat fotograficzny, szybszy procesor oraz pojemny akumulator. Projektowanie i dobre ergonomii można również przypisać do meritum liście, który ma model.

Jeśli chodzi o negatywne aspekty urządzenia, mogą być identyfikowane tylko za pomocą informacji zwrotnych. To, co zrobiliśmy w ramach niniejszej piśmie – zaczęli szukać informacji, które nie jest szczególnie zadowolony z użytkowników smartfonów.

Jedną z wad jest wspólny dla Android urządzeń. Mówimy o akumulatorze. Pomimo faktu, że jest dość pojemna i, w rezultacie, miałby pomysł, aby zapewnić możliwość uruchamiania telefonu przez długi czas, opinie twierdzą inaczej. Zwracają uwagę, że smartfon nie zawsze jest w stanie pracować tak długo, jak jest to konieczne, tak jak to akcesorium ZenPower z 10500 mAh, będzie przydatna.

Drugi punkt, który chciałbym zwrócić uwagę – umieszczenie oko kamery. Udało nam się zidentyfikować odpowiedzi, które wskazywały, że główny szkło aparat jest silnie narażone na działanie czynników zewnętrznych. W szczególności, kiedy można umieścić telefon na części tylnej, kawałek szkła w kontakcie z powierzchnią stołu lub innego obiektu, a zatem utworzone na niej rysy. Do walki może ona chyba pokrywą ochronną. Prawdopodobnie twórcy byli w stanie rozwiązać problemu po prostu tonie aparat w jednym poziomie z ciałem.

Nawet w nocie przegląd modelu nierównowaga wagi. W szczególności odnosi się do problemu, który w górnej części telefonu jest cięższy niż w dolnej części, dlatego podczas rozmowy urządzenia i dociera do wypaść z rąk. Wymagać dodatkowych środków ostrożności, aby tego uniknąć.

Wśród użytkowników, którzy krytykują model, ponieważ nie było wiele osób, które wymieniają jako jego braku oryginalnej formie telefonicznej. Mówią, ze względu na jego nierówności, aby umieścić swój smartfon na płaskiej powierzchni ciała stałego jest nieco problematyczne, ponieważ nie jest stabilna.

Oczywiście, braki w każdym telefonie może być dużo. Niektóre z nich są naprawdę pilne, inne mogą być daleko idące. Dlatego nie zaleca się ufać takiej informacji w całości, i sprawdzić, jak telefon jest w twojej dłoni, a jeśli to prawda, że nazywają go tak niewygodne.

Wnioski o urządzeniu

Model Asus naprawdę atrakcyjne. W przystępnej cenie, to smartfon oferuje nabywcy dużo więcej niż niektóre z nich nawet bardziej rozpoznawalnych i drogie modele. Oznacza to, że producent Asus, oczywiście zasługują na szczególną uwagę do każdej jednostki.

Dlatego też, biorąc pod uwagę Znaleźliśmy negatywne i pozytywne opinie na telefon i więcej czasu patrząc na właściwości urządzenia, można stwierdzić, że ten model jest optymalny, złoty środek pomiędzy urządzeniami najwyższej klasy i przystępne, ale nie działa tak wydajnie gadżetów.

Nasze własne Smartphone Asus Zenfone 2 ZE551ML 32GB, który podsumowuje jesteś teraz wiadomo, można nazwać niezawodne, wysokiej jakości zmontowany, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. To jest nasz ostateczny werdykt jednostka.