540 Shares 4878 views

Telefon Fly DS123: specyfikacje, konfiguracja, recenzje

Pomimo faktu, że rynek urządzeń mobilnych wypełnionych dotykowy smartphone, rola komórkowych przyciskowe nie można bagatelizować. Nawet wśród „staromodny” urządzeń można znaleźć godnych reprezentantów, jest łatwy w użyciu w każdej sytuacji.

Jednym z nich jest telefon Fly DS123. Urządzenie ma tylko przypadek należy klasyfikować jako „mono”, i jak można się domyślić, jest wyposażony w fizyczną klawiaturę. Dowiedz się więcej na ten temat w naszym artykule.

urządzenia fabularne

Fly DS123 telefon komórkowy można nazwać przestarzały z tego prostego powodu, że nie jest już produkowany. Klawiatura typu urządzeń segmentu od producenta przedstawił inne modele, które są oczywiście bardziej zgodne z wymogami czasu. Jednak pomimo tego, komórka jest nadal godne waszej uwagi.

We wszystkich znaczeniach tego telefon wyposażony jest w dość dobrym poziomie (w odniesieniu do wymogów przedstawionych przez użytkownika). Przynajmniej Fly DS123 dedykowane opinie klientów to potwierdzić. Teraz w tym artykule pokrótce opisać właściwości techniczne, a następnie dać sobie i same zalecenia dotyczące ludzi.

Projektowanie i ciało

Fly DS123 urządzenie w prosty, ale bardzo stylowy design. To podkreśla jego błysk metaliczny – cały komórkowy został specjalnie umieszczony na obudowie światła (dostępne w kilku kolorach kombinacje), co kontrastuje z ciemnienie na całym ekranie. Z tego powodu, że telefon wygląda tak, jakby to mogło korzystać surowo człowieka i kruchą dziewczynkę – niezależnie od statusu społecznego i wieku. Ponadto, urządzenie jest zmontowane w taki sposób, aby uniknąć uszkodzeń podczas stłuczki i spada – więc możemy mówić bez obaw o bezpieczeństwo tego modelu, niezawodność w eksploatacji.

Jeśli wziąć telefon w dłoni, w ogóle, to nie gra, a żadne piski, pokrywa siedzi jak ulał.

pokaz

Jak już wspomniano, cała wyświetlacz jest umieszczony w ciemności w przedniej części urządzenia, co kontrastuje ze światło, które jest „ciało”, wzrasta powyżej bocznych i tylnych części. Według specyfikacji producenta, warto ekran 2,4 cala, pracuje w technologii TFT. W przypadku urządzeń o rozdzielczości klawiatury fizycznej 240 x 320 pikseli, który można znaleźć tutaj jest optymalne do wykonywania podstawowych zadań. Jest oczywiste, że aby obejrzeć film na telefonie nikt nie będzie, choć teoretycznie jest to możliwe.

powiązanie

W pierwszej kolejności należy podkreślić, że urządzenie obsługuje dwie karty SIM. Można to rozumieć jeśli demontować urządzenia, lub po prostu przejść do ustawień Fly DS123. Nie pojawi się okno przełącznika kart, mianowanie jednego z nich – co najważniejsze – dla połączeń wychodzących, i tak dalej.

Jeśli chodzi o funkcje telefonu do łączenia się z różnymi sieciami, ten ostatni jest w stanie pracować w standardowym formacie GSM / DCS i połączyć się z GPRS / WAP mobilnego Internetu. Tak, mówimy o kilku formatów komunikacyjnych przestarzałych, ale mimo to z ich pomocą będzie można zobaczyć komunikat wysłany do Ciebie w sieciach społecznościowych lub za pośrednictwem poczty za pomocą przeglądarki do kategorii telefonów komórkowych (Opera Mini). Jest też wsparcie i nowy format komunikacji – 3G. Ze względu na jego urządzeniu można nazwać pełną smartphone.

Warto też wspomnieć, jest obecność modułu Bluetooth do wysyłania i odbierania plików za pomocą tego modelu. Ewentualnie przydatne i miejsce na telefon do tego celu nie jest – nie ma gniazdo kart pamięci do 32 GB, z którą można rozszerzyć funkcjonalność urządzenia do napędu multimedialnej. Na przykład, jeśli – fan słuchania muzyki, tego rodzaju przenośnego odtwarzacza, który obsługuje połączenia, to będzie bardzo przydatna.

Niestety, możliwość podłączenia do telefonu bezprzewodowego formatu komunikacji wysokiej prędkości (np LTE) z wykorzystaniem tego modelu nie uda, ponieważ nie jest im na poziomie sprzętowym wsparciem. Oczywiście, deweloper Fly DS123 zdecydowali się cofać w telefonie, co daje tylko najbardziej niezbędne funkcje. W tym przypadku mówimy o zestaw funkcji do „dialery”.

bateria

Tradycyjnie, na naszym przeglądzie przedstawiamy pozycję na baterii telefonu, jego właściwości. Jednak w tym przypadku, jak widać, nie ma potrzeby, ponieważ ze względu na brak w zestawie wyposażony Fly DS123 takie myśli, że zużycie baterii, telefon może pracować przez dłuższy czas. Jak wynika z informacji zwrotnych, mówimy o kilka dni, być może – nawet tygodni. Jeśli jesteś – człowiek biznesu, który musi stale być w kontakcie, ten telefon – dla Ciebie. Nowoczesne android-gadżety nie mogą nawet marzyć o takim poziomie autonomii, która oferuje zainstalowanego na DS123 Fly baterii. Kompaktowy akumulator jest wymagane, aby zapewnić, że to działa, że jest dodatkowo zmniejszyć wymiary urządzenia jako całości.

pamięć

Pytanie dotyczące pamięci Fly DS123, mamy podniesione, a wcześniej zwrócił uwagę, że istnieje wsparcie kart microSD. Poza możliwością rozszerzenia do 32 GB, jest również wbudowany w objętości z szybkością 1,6 MB, co wystarcza, aby pomieścić liczbę zdjęć, jak i odbierania wiadomości SMS. Oczywiście, aby uzyskać więcej możliwości, to lepiej, aby zwiększyć przestrzeń na telefonie. Wspomaga pracę z aplikacjami Java-sprawia, że możliwe ustalenie, na przykład, różne „czytelni”, który zamienia telefon w zupełnie przenośnego wygodny „czytelnika” w kieszeni. Ponadto, tutaj można umieścić wiele gier dla „mord” czasu i przeglądarce.

Transfer danych z komputera do telefonu (i odwrotnie) jest bardzo proste. Z dostarczonego kabla USB umożliwia wymianę informacji w sprawie uproszczonego schematu – podłączony komputer przenośny widzi jako dysk wymienny.

multimedialny

Na pierwszy rzut oka, oczywiście, może się wydawać, że telefon zbyt wypatroszone funkcje, więc trudno mówić o jakichkolwiek funkcji, bardziej złożone niż tylko połączeń telefonicznych lub wysyłanie wiadomości. W rzeczywistości tak nie jest. Po pierwsze, mamy już wspomniano wsparcie dla Java – może to uczynić tekst książki lub wyłączyć urządzenie z urządzeniem do surfowania (z Opery). Ponadto, użytkownik może pobrać klienta ICQ, przez które można pozostać w kontakcie z użyciem błyskawicznych wiadomości tekstowych.

Ponadto, urządzenie domyślne odtwarza obrazy i animacje (JPG, JPEG), plików video (AVI, MPEG, MP4), jak również utworów muzycznych (MP3, AAC, WAV). Po podłączeniu zestawu słuchawkowego do telefonu – dostać więcej i FM-odbiornika. W ten sposób możemy mówić o możliwości pracy bazowej z niektórych formatów multimedialnych.

kamera

Urządzenie ustawić kamerę główną, która, jeśli wierzyć oficjalnej charakteryzację, posiada matrycę o rozdzielczości 1,3 megapikseli. Jednakże, jak wskazano w przeglądzie, telefon użytkownika, tak nie jest. Urządzenie umieszczone moduł 0,3-megapikselowy do tworzenia zdjęć i wideo. Jakość obrazu uzyskuje się na wyjściu pozostawia wiele do życzenia. Wszystko, co jest fotografowane przez urządzenie okazuje się kilka ciemnych kolorów. I tak, aby sama się obraz nie będzie łatwe po tym – obraz okaże się nieco zamazany. Jeśli chodzi o film, to również jest poruszenia, zwłaszcza jeśli chodzi o robienie zdjęć w ruchu.

Więc co Fly DS123 – nie „telefon z aparatem”, można stwierdzić definitywnie.

menu

Ponieważ ta – dostęp do centrum wszystkich funkcji telefonu, ważne jest to, że został preinstalowany przejrzysty i łatwy w użyciu menu. Fly DS123 ma dość wygodne w katalogu spójnik, który jest zarządzany bardzo łatwo i sprawnie, bez niepotrzebnego hamowania i opóźnień. Plus menu jest wyposażony w kolorowy, intuicyjnych ikon, które można sortować się nawet tych bez bogate doświadczenie z urządzeń mobilnych. Nic skomplikowanego w tej części za pomocą żadnego urządzenia.

kody

Uwagę czytelnika również należy zwrócić się do tak zwanych „tajnych kodów”, lub kombinacji dostępu do poszczególnych funkcji urządzenia klawiaturowych. Tak więc, nie są one na kody Fly DS123, które umożliwiają działanie procedury uproszczonej. Na przykład, aby sprawdzić, co wersja oprogramowania działa telefon, wprowadź * # 8375 #. Inny przykład – aby wejść do menu ustawień technicznych jest wymagane do kierowania kombinację * # 13646633 # (bezpośrednio i nie można kontrolować niektóre opcje systemowe).

inne opcje

Oczywiście, w pracy maszyny zostaną pokazane, a inne jego dodatkowe cechy. Na przykład, to jest – palnik jest umieszczony w dolnej części telefonu. Jest to dość trudne: dzięki potężnej baterii może świecić przez 5-6 godzin bez przerwy. Ponadto, zawierają one dość głośny głośnik, jakość dźwięku, która pozwala na słuchanie muzyki bez słuchawek.

Podobne funkcje w maszynie dużo i odkryć je dla siebie może ktoś, kto będzie pracować bezpośrednio z telefonu.

opinie

Ze względu na fakt, że maszyna Fly DS123 (firmware, który, nawiasem mówiąc, nie jest aktualizowany od czasu wydania) stał się dość popularny wśród użytkowników urządzeń klawiaturowych można znaleźć wiele opinii i zaleceń odnoszących się do niego. W szczególności ludzie opuszczają swoje opinie na temat tego, co telefon jest naprawdę warte swojej ceny, pokazuje „cuda” wydajności i prędkości; buggy i praktycznie nie daje żadnych błędów, jak to się dzieje w przypadku innych modeli.

Negatywne oceny modelu, oczywiście, zbyt wiele – a większość z nich opuścił z powodu niezadowolenia z kupującym, usuwa telefon z aparatem fotograficznym lub granie muzyki.

W odniesieniu do ujemnej Poniżej należy zauważyć: niezadowolenie ludzi, którzy napisali takie uwagi, oparty na dążeniu do najlepszych, i to jest w porządku. Ale w tym samym czasie nie zapomnieć, co cena kategoria jest urządzeniem, które może być wymagane od niego. Problemem wielu ludzi jest to, że oczekują oni od funkcjonalności telefonu iPhone 5 kosztem trochę „dialer”. Czytanie uwag, należy również rozważyć.

odkrycia

Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie zasługuje na uwagę. Jeśli jesteś zadowolony z funkcjonalnością, która jest ten model, można bezpiecznie kupić go bez obawy o jakość swojej pracy.