789 Shares 1661 views

Smartphone "Lenovo A7000": opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Nowa klasa budżet próbuje powtórzyć nieudane próby przekroczenia oblicze prekursor średniej kategorii. Czy producent naprawić wszystkie błędy? Tylko, aby dowiedzieć się wszystkiego o A7000, można docenić, jak pomysł nie powiodło się.

projekt

Zmiany tylko lekko dotknął zewnątrz „Lenovo A7000”. Firma obsłużyła mały aparat i zmienić lokalizację głównego głośnika. Reszta telefon był trochę podobny do A6000.

Projekt właśnie krzyczy na budżet. Dowodem na to jest korzystanie z tworzywa sztucznego, z tanie. Dodatkowo pogarsza ciało wrażenie zabrudzone. Podobnie jak w przypadku powłoki prekursora olofobnoe off obudowy. Właściciel będzie musiał zapłacić dużo czasu czyszczenia smartphone.

Brak zasięgu, uderzenia i obsłudze urządzenie. Smartphone „Lenovo A7000” i próbuje wymknąć się z rąk. To rozjaśnia trochę wad doskonałą jakość wykonania. Pisk nie wystąpią nawet jeśli maszyna wycisnąć.

Znacznie poprawia wydajność urządzenia jego niewielka masa – tylko 140 gramów. Z jednej strony, jest to znacznie więcej niż w A6000, az drugiej – wymiary A7000 prześcignąć kolegów.

Szczegóły dotyczące sprawy miała zwykle miejsca. Tak więc, przednia strona nabyła wyświetlacz, czujniki frontalkoy, głośnik, panel dotykowy i logo. Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, że kontrole nie mają podświetlenie. Użytkownik będzie trudno przystosować się do pracy z nim w ciemnościach.

Przeznaczono pod kontrolą głośności po prawej stronie i przycisku zasilania. Dolny koniec wziął szybkozłącza odłączyć USB, mikrofon jack i zestawu słuchawkowego.

Tylna strona głównej komorze osłoniętej, flash, znaku firmy i głośnik.

Właściwie zmiany zaszły tylko w wariantach kolorystycznych. Teraz, oprócz rzędu nudne czarno-biały i nie ma jasny żółty wzór.

pokaz

Powiększyć Ekran „A7000 Lenovo” jest niejednoznaczna uczucie. Z jednej strony, aż 5,5 cala przekątnej, z drugiej – niska rozdzielczość. Smartfon ma 1280 x 720 pikseli. Takie parametry są wystarczające dla pięciu cali, ale już ekran A7000.

Problemem nie jest tak krytyczna, jak mogłoby się wydawać. Piksele są obecne, jednak zauważalne tylko jeśli przyjrzeć się bliżej. Wszystkie problemy znikną podczas oglądania maszynę jakości HD.

Kąty widzenia w jednostce zwiększyć dzięki zastosowaniu matrycy IPS. Choć smartfon słońce pokazuje się nie z najlepszą ręką. Telefon brakuje jasności, podczas gdy potężne światło, aby zobaczyć coś na ekranie jest trudne. Nieoczekiwanie, taki rodzaj prekursora problemu nie zaobserwowano.

Firma posiada powłokę olofobnym ekranu, ale nie chronią przed odciskami palców. Może przynosi technologii jakości lub coś innego, ale w tym samym przeszkód.

kamera

Stojak jakości zdjęć w „A7000 Lenovo” nie będzie działać. Firma po raz kolejny dostarczył jej personel złapany na pracowników państwowych 8 megapikseli. Specjalna kamera nie powoduje niezadowolenie, ponieważ jakość znacznie wyższym niż średnia. Do codziennego użytku, charakterystyka idealnie pasuje, ale więcej jest potrzebne.

Rozdzielczość kamery wynosi 3264 x 2448, który ma. Różnice w pozwolenia tanie maszyny są minimalne.

Zaskakujące przednia kamera „A7000 Lenovo”. Telefon wyposażony w pięć megapikseli rozdzielczości 2880 x 1728 pikseli. Frontalka był bardzo udany nie tylko dla filmu, ale także do autoportretów. Zdjęcia są obecne drobne hałas.

Część sprzętu

Dostarczone gadżet już zaznajomieni procesor MTK. Zastosowanie tej części może dać nie tylko smartfon wydajność, ale również znacząco obniżyć cenę do A7000.

Procesor zawiera 8 rdzeni 1.5GHz każda. Ponadto, urządzenie ma zdolność 64 bitów.

Maksymalne wykorzystanie smartfonu, aby pomóc dwa gigabajty pamięci RAM. Niezwykle wysoka wydajność urządzeń tanich. Można powiedzieć, że A7000 – jeden z najpotężniejszych pracowników państwowych.

Native pamięć zanika na tle sprzętu. Łącznie 8 GB, z którego użytkownik może obsługiwać tylko 6 PL. Zwiększenie pamięć pomocą drążka 64 GB.

system

Zarządza potężny farsz „Android” nowoczesnej wersji 5,0. Nad systemem, firma napisali zastrzeżonych interfejs. Użytkownik czeka shell-jak iOS. Zainstalowane aplikacje mają konkretny folder i umieścić bezpośrednio na pulpicie.

Wraz z interfejsem idzie wiele zastosowań. Niestety, wiele programów, aby usunąć użytkownika nie będzie możliwe ze względu na brak praw Ruth.

autonomia

Biorąc pod uwagę mały problem zdolności w tanich urządzeniach, producent wyposażył smartfona baterię 2900 mAh. Stosunkowo dobra bateria jest w stanie obsługiwać telefon w trybie stand-alone na dwa dni.

Aktywna praca z urządzeniem, aby skrócić czas 6 godzin. Jest to całkiem dobry wskaźnik dla takiej potężnej maszyny. Gdy pilnie wymienić baterię o dużej pojemności nie jest trudne.

Opcje

Zestaw odwrócił niemal standard: smartphone, instrukcje, kabel USB, adapter. Biorąc pod uwagę jakość plastiku, warto kupić etui do telefonu „Lenovo A7000”. Ponadto, użytkownik będzie musiał zakupić zestaw słuchawkowy, który nie jest zawarty w zestawie.

cena

Potężny napełniania znacznie zwiększa koszt telefonu „Lenovo A7000”. Cena osiągnie około 13 tys. Stosunkowo niski koszt smartfonów jest wysoka, ale dla przeciętnego kategorii pojazdu, który jest A7000, to jest do zaakceptowania.

pozytywne opinie

Wiele pochwał zebrał telefon „Lenovo A7000”. Recenzje wyróżnić wśród wielu zalet pysznym nadzieniem. Że wydajność pozwoli urządzenie, aby przejść do droższego kategorii.

Nowa wersja „Android” – jest również bardzo dobrą cechą. Teraz właściciele jednostki nie będą musiały zwracać uwagę na odnowieniu przez długi czas.

Ogromny wyświetlacz jest również godna pochwały. Chociaż rozdzielczość przynosi trochę, cały ekran jest doskonała.

negatywne opinie

Wszystkie negatywne aspekty smartfonu podłączonego do jego ewolucji. Aby rozpocząć, zmieniając kategorię cenową, telefon pozostało bardzo unpresentable wygląd. A jakość materiału w ogóle jest słaba.

Nieprzyjemne zaskoczenie fanów serii A i koszt urządzenia. Teraz cena jest podobna do wielu przedstawicieli linii S.

Wcześniej dopuszczalny taniego gadżetu aparat wygląda drogiego A7000 czarna owca. To nie poprawi ogólną doświadczenie i doskonałą frontalka. Aparat wygląda nieatrakcyjne, zwłaszcza w tej cenie.

wynik

Jeszcze smartfon był w stanie dokonać naruszenie pomiędzy kategoriami, mimo że urządzenie jest nadal duża liczba obecnych braków. Być może użytkownicy A7000 nie będzie miał takich problemów, ale urządzenie okazało się dalekie od ideału.